Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Android


kaliban

Recommended Posts

mustang42

A barcode scanner mindent tud,QR-t meg vaonlkodot IS.

Köszi szépen!Pont erre gondoltam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Tudtok ajánlani egy jó videó lejátszót ami nem hal be egy hangsáv váltástól mint az MX player? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

VLC ?

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nem is tudtam hogy droidra is portolták :D . Nagyon faca, köszi :) .

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Sziasztok

Tudtok nekem ajánlani olyan programokat, amik figyelik a telefonálási idõt, és az internethasználatot? Vagy csak az egyiket

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Sziasztok

Tudtok nekem ajánlani olyan programokat, amik figyelik a telefonálási idõt, és az internethasználatot? Vagy csak az egyiket

net használatra 3gwatchdog, telefonálásidõre sajnos nem tudok

Link to comment
Share on other sites

OG

Sziasztok

Tudtok nekem ajánlani olyan programokat, amik figyelik a telefonálási idõt, és az internethasználatot? Vagy csak az egyiket

Call meter NG. Méri a telefonálási idõt, sms-t számlál, és számolja a mobilnet adatmennyiségét is.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Iam_The_Ghost

Hello,

az anti virus programommal lenne gond. Egyszerûen az a neve, hogy Antivirus free, 1-2 hónapja töltöttem le rá egy nagyobb frissítést (azóta a programon belül NQ security-nek hívja magát, de a mobil desktopján még a régi neve szerepel). Mióta megvan a frissítés beépített magának egy olyan rendszert, hogy mikor hívok valakit rezeg egyet a készülék. Ez elvileg arra van, hogy ezzel jelezze, mikor a hívott fél felvette a telefont, de Én úgyis a fülemnél tartom a mobilt, hallom mikor felvette és így baromira idegesít ez a funkció, teljesen felesleges, de nem tudom hol lehetne kikapcsolni. Tud erre valaki megoldást, esetleg egy alternatív vírusírtót ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Hello,

az anti virus programommal lenne gond. Egyszerûen az a neve, hogy Antivirus free, 1-2 hónapja töltöttem le rá egy nagyobb frissítést (azóta a programon belül NQ security-nek hívja magát, de a mobil desktopján még a régi neve szerepel). Mióta megvan a frissítés beépített magának egy olyan rendszert, hogy mikor hívok valakit rezeg egyet a készülék. Ez elvileg arra van, hogy ezzel jelezze, mikor a hívott fél felvette a telefont, de Én úgyis a fülemnél tartom a mobilt, hallom mikor felvette és így baromira idegesít ez a funkció, teljesen felesleges, de nem tudom hol lehetne kikapcsolni. Tud erre valaki megoldást, esetleg egy alternatív vírusírtót ajánlani?

A mai napig feleslegesnek tartom a vírusírtót.

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

A mai napig feleslegesnek tartom a vírusírtót.

egyetértek. pláne egy olyan telefonon fut le nehezen vírus, ami még rootolva sincs :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Oks, Én se éreztem szükségét, de gondoltam biztos, ami biztos. :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

egyetértek. pláne egy olyan telefonon fut le nehezen vírus, ami még rootolva sincs :)

Na erre nem vennék mérget, elég egy user aki nem állt előkelő helyen amikor az észt osztották. Például azt szerintem egyik se nézi mi miben akar kotorászni. Van pl egy játék amit nagyon dicsérnek csak azt nem nézi senki hogy annak minek a GPS meg mit akar a telefonkönyvbe turkálni... :rolleyes: Én például ezért szeretem a CM alapú ROM-ot mert meg tudom nyirbálni a jogosultságaikat :D (a gari miatt erre nincs most lehetőségem sajna... ).

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Hali!

Van egy Bladem , csak telefonálás, net, néha képek készítése de max ennyire használom.

Mostanában folyamatosan kiírja azt, hogy egyre kevesebb a hely a telefonban , viszont ezt nagyon nem értem, csak a facebook , adobe acrobat reader meg 1 kisebb program van rá feltelepítve, semmi játék felesleges valami és mégis sipítozik. Valaki tudja, hogy miért van ez? Régen rajta volt összes angry birds, sok hülye játék amit találtam de akkor nem dobálta fel ezt.

Köszönöm a gyors választ!

u.i: hogyan lehet SD kártyára telepíteni programot? :o sehogy sem sikerül...

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Sajnos a ZTE-k(Skatenek is) legnagyobb betegsége hogy az app töredeztten ott marad hiába törlöd le,SD kártyára az App2SD vagy a link2sd programot ajánlom ha vna root-hozzáférésed.A cache-t probáld ha kitörölni ha az sem sikerül akkor kompletten formázd(elveszik mindened)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Adi86

Hali.

Hamarosan belépek az androidos felhasználok táborába. Természetesen alkalmazásokat is szeretnék majd vásárolni, marketen, meg van néhány játékom humble keretein belül. A teflonom tarifájába 200mb adatforgalom van ami számomra böngészésre elég, de programok letöltésére kevés lesz.

Azt szeretném kérdezni, hogy nincs olyan telepítési mód, ami kikerüli a telefonos net használatot, vagy a wi-fit. Arra gondoltam, hogy ha telefont rákötöm a számítógépre , akkor nem-e lehetne telefonra rárakni a telepítõt és úgy felrakni, vagy magát a számítógépet használni nettkapcsolatnak?

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Illegális apk-kat tudsz telepiteni rá géppel,ha usb kábelel tudsz internetet osztani(lehet-e?) akkor nem lesz gond de javaslom wi-firöl töltsd le.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Hali.

Hamarosan belépek az androidos felhasználok táborába. Természetesen alkalmazásokat is szeretnék majd vásárolni, marketen, meg van néhány játékom humble keretein belül. A teflonom tarifájába 200mb adatforgalom van ami számomra böngészésre elég, de programok letöltésére kevés lesz.

Azt szeretném kérdezni, hogy nincs olyan telepítési mód, ami kikerüli a telefonos net használatot, vagy a wi-fit. Arra gondoltam, hogy ha telefont rákötöm a számítógépre , akkor nem-e lehetne telefonra rárakni a telepítõt és úgy felrakni, vagy magát a számítógépet használni nettkapcsolatnak?

A wifi kikerülést nem értem, az ingyen van ><, ritka már hogy valakinek nem korlátlan a net csomagja. Viszont amit akarsz, azt meglehet tenni, letöltheted az apk filet (itt ez a telepítõ) a gépedre, és felteheted a telefonra, vagy memóriakártyára és feltudod rakni minden buherálás nélkül. Csak tegyük fel, hogy te akarsz érte fizetni, akkor a marketen keresztül kell megtenned, akkor meg ott kezdi el letölteni, szóval a wifi a legjobb, ha fizetni is akarsz, meg le is akarod tölteni :D.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Köszönöm.

A másik az elsõ bekapcsoláskor mennyit eszik az internetbõl?

És az elsõ bekapcsolás után könnyedén át tudom állítani wifi-re a nettet?

Bocsi, hogy ilyen bagatel kérdéseim, vannak, eddig egy u900-m volt ami nem éppen bonyolult készülék és nem nagyon volt szerencsém okos telefonhoz .

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Hát a rendszertõl függ nekem anno a 2.3 azonnal benyomta a netet az4.0.3(4) ICS meg a4.1.1(2) JB már okos és megkérdezik de ha skippelsz midennt és a menüben kikapcsolod(1per sincs) akkor nem sokat maximum 30mb ha nagyon sokat szorakozol vele.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Köszönöm.

A másik az elsõ bekapcsoláskor mennyit eszik az internetbõl?

És az elsõ bekapcsolás után könnyedén át tudom állítani wifi-re a nettet?

Bocsi, hogy ilyen bagatel kérdéseim, vannak, eddig egy u900-m volt ami nem éppen bonyolult készülék és nem nagyon volt szerencsém okos telefonhoz .

Samsung tableten két mozdulat :)

Beállítások, wifi bekapcs, hálózat keresés, talál, jelszó beír, õjö é bódottá :D

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Samsung tableten két mozdulat :)

Beállítások, wifi bekapcs, hálózat keresés, talál, jelszó beír, õjö é bódottá :D

Már megoldódott, annyira kézenfekvõ minden ezen az S3-on, hogy a pofám leszakad. Attól féltem hogy régi Windows bonyolultságával vetekszik de nagyon egyszerû ez az android.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Már megoldódott, annyira kézenfekvõ minden ezen az S3-on, hogy a pofám leszakad. Attól féltem hogy régi Windows bonyolultságával vetekszik de nagyon egyszerû ez az android.

Az eladáshoz felhasználó barátnak kell lennie :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...