Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Android


kaliban

Recommended Posts

mustang42

Hali! Kéne egy kis help!

A telóm Samsung Galaxy S4 GT-I9506,ami pár órája frissítette a szoftverét 5.0.1 Lollipop-ra,és most folyamatosan pittyeg,olyan hangon,mikor jelzi,hogy üzenet/facebook bejegyzés stb érkezett,hol ott nem is!

Ezt hol lehet leállítani/átállítani/megszüntetni?

Link to comment
Share on other sites

gerro

hali

valamilyen launcher-t (indító) keresek ami elsõsorban tabletre jó és minimálisan terheli az akkut

help :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gerro

még egy kérdésem lenne..

tablet akkumulátort hogy tudok tesztelni?

úgy tûnik hamar lemerül, lassan tölt fel

ez egy samsung galaxy tab4 sm-t530 (ha jól tudom az akku nem cserélhetõ :( )

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Hali! Kéne egy kis help!

A telóm Samsung Galaxy S4 GT-I9506,ami pár órája frissítette a szoftverét 5.0.1 Lollipop-ra,és most folyamatosan pittyeg,olyan hangon,mikor jelzi,hogy üzenet/facebook bejegyzés stb érkezett,hol ott nem is!

Ezt hol lehet leállítani/átállítani/megszüntetni?

Hahóóó valakiiii?

Újabban arra jöttem rá,hogy a zenéket és a képeket is eltüntette,ezt hogy lehet visszahozni?

A zenét bárhova másolom nem jelennek meg!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
moody

Valaki nem tud ajálnani valami böngészőt, ami blokkolja a felugró oldalakat? A Chrome androidos verziójába nem lehet addonokat telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

HD2
On 2016. 12. 26. at 2:12 AM, m00dy said:

Valaki nem tud ajálnani valami böngészőt, ami blokkolja a felugró oldalakat? A Chrome androidos verziójába nem lehet addonokat telepíteni.

Firefox? Ott van kiegészítő támogatás.

Link to comment
Share on other sites

moody
36 minutes ago, HD2 said:

Firefox? Ott van kiegészítő támogatás.

Megnézem. Köszi!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
20 hours ago, m00dy said:

Megnézem. Köszi!

Opera Mini. Nem közvetlenül éred el a weboldalakat, hanem az ő szerverüktől kéred le, az letömöríti neked mondjuk 70% adatforgalmat megspórolva és kivágva a reklámokat meg a fölösleges szemetet. Extrém módban megspórol 90-95%-ot is, havi 500Mb mobilnettel egész hónapban tudok olvasni hírportálokat például, úgy hogy a reddit saját alkalmazását használom mellé ami talán jobban eszik mint az említett böngészés. Extrém módban annyira letilt mindent hogy pl. a legördülő menük sem működnek (újratölti az oldalt ha rányomsz), az aztán biztosan kinyír minden nem kívánatos elemet is.

Link to comment
Share on other sites

moody

Na ez jól hangzik. :D Lecsekkolom ezt is. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
XCube

Üdvözletem!

Van egy telefonom amivel szeretnék kísérletezni (Samsung Galaxy J5). Valaki tudna nekem tippet adni, hogyan lehet androidot újra telepíteni, esetleg custom firmware (OS) -t húzni a telóra?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

moody
1 hour ago, XCube said:

Üdvözletem!

Van egy telefonom amivel szeretnék kísérletezni (Samsung Galaxy J5). Valaki tudna nekem tippet adni, hogyan lehet androidot újra telepíteni, esetleg custom firmware (OS) -t húzni a telóra?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Az újratelepítésen mit értesz? Gyári beállítások visszaállítása? :D Ha főzött romot szeretnél tenni a telefonra, akkor itt mindent megtalálsz. Először egy TWRP vagy egy CWM recoveryt kell majd flashelned a telefonra Odin segítségével. Utána meg felmásolod a telefonra a kívánt romot és feltelepíted recoveryből. Legalábbis nem találkoztam még olyan samsung telefon, amit nem így kellett volna megoldani. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Godzillamessage

Nem biztos, hogy jó helyen teszem fel a kérdést, sehol nem találok megoldást az alábbi problémára:

Tablettel (Android 7) készítettem néhány panoráma képet. Az elsőt közvetlenül a készítés után lejátszotta ahogy kell, de azóta sehogy nem tudom "rávenni", hogy lejátssza a fotókat.

Valamit elállítottam? Mi lehet a problémája?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
bcom

Van egy LenovoPad T2-A7-10F tabletem 4.4.2 Android rendszerrel. Az HBO GO a legújabb frissítés óta csak 5.0 (vagy annál újabb) rendszert támogat. A frissítés óta nem indul el az app, akkor sem, ha visszatelepítek egy korábbi verziót. Lehet erre a tabletre egy ilyen Lollipopot telepíteni? És ha igen, mik a veszélyei? Ilyen rendszer újratelepítést csináltam már hasonló tableten, pc szoftveren keresztül, mikor a hard reset sem segített, de ott ugyanazt a verziót telepítettem vissza.

Link to comment
Share on other sites

bcom
39 minutes ago, jagdtigger said:

Igen lehet:

https://forum.xda-developers.com/android/development/rom-stock-lollipop-5-0-roms-lenovo-tab2-t3418835

 

A legrosszabb ami történhet az elvileg egy soft-brick amíg nem piszkálod a download mode-ért felelős dolgokat.

Köszi. Azt láttam, hogy van rá 5.0, csak nem tudtam milyen bajok lehetnek. Soft bricknél legfejjeb visszarakom a régi rendszert, csak azzal nem megy az app. Az se nagy baj, ha maradandó károsodás érné, pont csak filmezésre használnám már útközben, így meg nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hogyha lenne gond azt az első hozzászólásban szokták felsorolni. A linkelt FW-nél én nem láttam hogy említene bármit is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...