Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RaiderZ


vampire17

Recommended Posts

jetine

Jut eszembe. :)

Remélem olyanra csinálják h ha elkúrod game over. :D

Akkor nem kéne sokáig fejleszteni :D

Szerk: Jahm ha már azért SAO egy játék, mert lehet a levegõbe csapkodni, akkor már inkább Blade and Soul, de szerintem az is távol áll még tõle.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Akkor nem kéne sokáig fejleszteni :D

Szerk: Jahm ha már azért SAO egy játék, mert lehet a levegõbe csapkodni, akkor már inkább Blade and Soul, de szerintem az is távol áll még tõle.

Bármi távol áll tõle amíg nem halunk bele :lol: de a SAO azért egy idõ után mikor Kirito berágott amit teljesíteni tudott az közelebb állt a B&S-hoz mint a realisztikusabb RaiderZ-hez.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Bármi távol áll tõle amíg nem halunk bele :lol: de a SAO azért egy idõ után mikor Kirito berágott amit teljesíteni tudott az közelebb állt a B&S-hoz mint a realisztikusabb RaiderZ-hez.

A meghalást nem, de a virtuális valóságot SAO szinten már várom ><, végre nem kéne ülnöm a játékhoz, hanem le is fekhetek.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A meghalást nem, de a virtuális valóságot SAO szinten már várom ><, végre nem kéne ülnöm a játékhoz, hanem le is fekhetek.

Az a fene lustaság meg kényelem mi? :D Amúgy ja én is. Rohadt hangulatos lehet.Bár lehet az elsõ sárkánynál összepisálnám magam nem a screenshotot nyomkodnám mint most. :biglol: Bár szerintem HA valaki ráhajt a játékkonzolok ilyen irányú fejlesztésére lazán megélhetjük még mi ezt ha azt nézed mi történt 20 év alatt.

Amúgy szerintem tényleg ilyenek leszünk. :D

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jetine

Az a fene lustaság meg kényelem mi? :D Amúgy ja én is. Rohadt hangulatos lehet.Bár lehet az elsõ sárkánynál összepisálnám magam nem a screenshotot nyomkodnám mint most. :biglol: Bár szerintem HA valaki ráhajt a játékkonzolok ilyen irányú fejlesztésére lazán megélhetjük még mi ezt ha azt nézed mi történt 20 év alatt.

Amúgy szerintem tényleg ilyenek leszünk. :D

:D Remélem, hogy is ilyenek leszünk, nem akarok változni ><. Amúgy ilyen szemüvegekkel (vagyis túlzás annak nevezni) és sisakokkal már egészen jól haladnak, láttam olyat is, hogy felvesz egy olyasmi cuccot, mint kilopsznak van az x-men-be, csak ugye nem lát át rajta, és olyan élményt ad a felhasználónak, mintha 70'-es tévét nézne. Szóval a megjelenítéssel nem lenne gond, de az hogy az aggyal irányítsuk a karakterünket, vagy bármi mást, azt valahogy nehezen tudom elképzelni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Abyns

Sziasztok!

Amikor megy a RaiderZ Launcher talán a 15. file-nál hibát ír, méghozzá ezt:

[GSF] Picture

Mit tudnék ez ellen tenni?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ladovilmos

Üdv , most töltöm le a Raiderz-t és én is szeretnék egy közösségbe csatlakozni :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...