Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Assassin's Creed sorozat


chrisnagy13

Melyik a kedvenc Assassin's Creed részed?  

82 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Chuck_Norris

Abban is vannak? Mondjuk meg sem lepõdöm, hogy abban is ezt a "taktikát" vetették be a fejlesztõk. A Black Flag-ben is azért mentem neki úgy, hogy a Jackdaw már fullra fel volt fejlesztve, de hát sokra mentem vele. Ha nem azt a taktikát csinálod, ami kell a hajók ellen, akkor esélytelen vagy.

A Rogue-ot szeretném majd végigvinni kíváncsi vagyok a sztorijára + ez is hajós :)

Jaja abba is vannak legendás hajók. 3+1

A fullra fejlesztés az alap :lol: még úgy is nehéz :D

A történet nem egy nagy durranás sajnos, engem totál nem fogott meg, fõleg, hogy tudam mi lesz nagyvonalaktban (assassin --> templar)

Itt viszont van egy olyan térkép ahol nagyon sok sziget van és szûk helyeken kell kanyarogni, néha elég idegesítõ és ott általában gyors utazást választottam inkább :D De amúgy ha mind a 2 térképet összeadom akkor kijön, talán nagyobb is mint a BlackFlagé

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave

Annak apropóján hogy akciós steam-en, érdemes bármi pénzt költeni a Unity-re? Nem is feltétlenül steam-rõl mert g2a-n kap olcsóbban az ember, de ennyi idõvel relase után, sikerült helyrepofozni vagy a 4. "megváltó" patch ami épp segített valamit volt az utolsó?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Annak apropóján hogy akciós steam-en, érdemes bármi pénzt költeni a Unity-re? Nem is feltétlenül steam-rõl mert g2a-n kap olcsóbban az ember, de ennyi idõvel relase után, sikerült helyrepofozni vagy a 4. "megváltó" patch ami épp segített valamit volt az utolsó?

Utolsó 2 patchel sztem rendberakták a bugokat, meg ilyesmiket, persze a játék továbbra is olyan, amilyen.

(Ilyen: http://rendszerigeny.hu/assassins-creed-un...eszt/2015/03/08 )

Link to comment
Share on other sites

Razon

Annak apropóján hogy akciós steam-en, érdemes bármi pénzt költeni a Unity-re? Nem is feltétlenül steam-ről mert g2a-n kap olcsóbban az ember, de ennyi idővel relase után, sikerült helyrepofozni vagy a 4. "megváltó" patch ami épp segített valamit volt az utolsó?

Hát nálam még most se megy átlag 30 FPS fölé, szóval ha AMD kártyád van ami gyengébb egy 280Xnél akkor nem lesz valami élvezetes a játék. Bugokból én releasenél se tapasztaltam sokat (kivéve online, az egy darab szar volt), ott nincs nagy gond, csak az optimalizálás.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

Assassin's Creed Syndicate E3 videók:

E3 trailer

mTHXPRT0nq4

E3 Evie Frye trailer

UkiF9OPGJzk

E3 gameplay

h0zJnG2pZpo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Razon

Kb. nulla a hype levelem az új ACre, egyelõre csak egy Unity 2.0 béna tophattal.

Mondjuk AC:Black Flag se érdekelt, aztán a kedvenc AC játékom lett :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kb. nulla a hype levelem az új ACre, egyelõre csak egy Unity 2.0 béna tophattal.

Mondjuk AC:Black Flag se érdekelt, aztán a kedvenc AC játékom lett :D

az a kalap (nevezzük már nevén) tényleg szánalmas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

NqZqSfMfv4E

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Lord_KROK

A Rogue-ot szeretném majd végigvinni kíváncsi vagyok a sztorijára + ez is hajós :)

Nekem is az fog következni, csak ismét csapatok egy kört a Black Flaggel. :D

Igen tulajdonképpen így volt, csak a körítés feldobta az egészet(kalózkodás).

Én a Black Flag-et a mai napig elõ szoktam venni, csak a hajózás miatt. Nagyon tetszik, ahogy az egész meg van csinálva, énekelnek a matrózok, feltûnnek a kisebb nagyobb hajók, ha akarom bármelyiket megtámadhatom. Ott van a szigonyozás is. (97%-os most a játék)

meg szerintem nem csak az, hanem a hibátlan Mediterrán néhol trópusi szigetvilág hangulat is nagyon ott van!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Godzilla2

Kérdésem lenne: az elsõ AC mentését át lehet valamiképp vinni egyik géprõl a másikra? Kaptam új gépet, meg is találtam a mentett állást a régin, de hiába tettem fel az új gépre, csináltam falsból profilt az elérési útért és másoltam bele a mentéseket, nem hajlandó õket felismerni a játék. Mit hagyok ki mégis?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kérdésem lenne: az elsõ AC mentését át lehet valamiképp vinni egyik géprõl a másikra? Kaptam új gépet, meg is találtam a mentett állást a régin, de hiába tettem fel az új gépre, csináltam falsból profilt az elérési útért és másoltam bele a mentéseket, nem hajlandó õket felismerni a játék. Mit hagyok ki mégis?

Uplay?

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Uplay?

Nem Uplayes, még Steamen vettem és nincs serialja...de közben megoldottam, mert kiderült, h a felhasználói fiókba is bepakolta a mentés, nem csak az All Users mappa alá, ráadásul ugyan olyan könyvtárszerkezettel... elég volt a rendes profilból való mentést átemelni az új gépre és máris látta gond nélkül :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
VassGabor

Nekem így hogy a 2 is ingyenes lesz a syndicate-ig bezárolólag minden epizódja meglesz.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Oké.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Le is csaptam rá gyorsan.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hogy tovább fokozzam a minőségi tartalmat, én is lecsaptam rá. De nekem nem lett teljes vele a UPlay kollekcióm, hiányzik az első rész, csak dobozosan van meg. Ha szeretnétek rakok be róla képet.

Link to comment
Share on other sites

bcom
42 minutes ago, XCube said:

Hogy tovább fokozzam a minőségi tartalmat, én is lecsaptam rá. De nekem nem lett teljes vele a UPlay kollekcióm, hiányzik az első rész, csak dobozosan van meg. Ha szeretnétek rakok be róla képet.

légyszi

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Nekem csak úgy lett meg az első is hogy elcseréltem egy teljes gamet a pc guruból.

Nálam kék háttérrel van az assasins.

Link to comment
Share on other sites

XCube
23 hours ago, bcom said:

légyszi

Nos a nagy érdeklődésre való tekintettel úgy döntöttem, hogy tényleg megéri az időt és az energiát.

Mint látható, a rendezői változattal van dolgunk, ami rögtön tetten érhető a kiadás minőségében is. A tok és a borító csodálatos egységet alkotva öleli körül a játékot tartalmazó lemezt.

U5owizz.jpg

A hátoldalon külön ügyeltek arra, hogy a felhegesztett fólia tovább fokozza a borító hátoldalának összképének művésziességét. Akárcsak egy régi olajfestmény.

RBNXp7Z.jpg

A tokot kinyitva elénk tárul a csodás adathordozó. Érdemes megfigyelni, hogy a forgalmazó mennyire előrelátó, hisz csak egy gerincet tört meg. Szép és praktikus is egyben, ha ez felmondaná a szolgálatot még mindig ott a másik. A papír "tok" nem véletlen, hiszen a rendezői változat lemeze különös védelemre szorul, így az igényes és tapasztalt forgalmazó a lemezt eredetileg nem az annak szánt biztonsági fészekbe helyezte, hanem egy papírtokba, ami szabadon mozoghat a műanyag tokon belül. Mi ez, ha nem az ügyfél felé irányuló profizmus és alázatosság.

8U2XNVh.jpg

Nem tudok rosszat mondani erről a kiadásról. Már a megvásárlásnál is látszott, hogy minőségi darabról van szó, hiszen a zsugorfólia a rendnek megfelelően szakaszosan bele volt égetve a tok élébe. Mikor megláttam tudtam, hogy az ártól függetlenül meg kell vásárolnom.

Gyűjteményem egyik ékköve.

Ha van rá igény bemutathatom a második rész dobozos verzióját is, bár őszintén szólva az nem ér fel az imént felvezetett verzióval, nincs művészi felgyűrődés a hátoldalon, a tok szélei otrombán le vannak kerekítve, elveszítve ezzel az orgyilkosokhoz illő éles textúrát, a praktikus és előrelátó papírtok helyett pedig csak egy semmire való füzet került a védtelen lemez mellé, ami tele van haszontalan információkkal a játékról, ráadásul utólag nyomtattak rá valami értelmetlen betű és számsort. Ki érti ezt... ?

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Viktor

Viccet félretéve, amennyire nem tetszett az első rész, annyira beszippantott a folytatás. :D Talán első platináim egyike volt ps-en. Még azokat a rohadt galambokat is összeszedtem youtube segítséggel. Gondolom a következő jönni fog next-genre is, kíváncsi vagyok merre mennek tovább. Nem voltak rosszak az új részek sem, de egy kevés hiányzott, ami kiemelje őket a "jó játék" kategóriából. Nem értem, hogy miért nem mennek már rá egy Japános, szamurájos részre. :wub:

Link to comment
Share on other sites

bcom
12 minutes ago, XCube said:

Nos a nagy érdeklődésre való tekintettel úgy döntöttem, hogy tényleg megéri az időt és az energiát.

Mint látható, a rendezői változattal van dolgunk, ami rögtön tetten érhető a kiadás minőségében is. A tok és a borító csodálatos egységet alkotva öleli körül a játékot tartalmazó lemezt.

U5owizz.jpg

A hátoldalon külön ügyeltek arra, hogy a felhegesztett fólia tovább fokozza a borító hátoldalának összképének művésziességét. Akárcsak egy régi olajfestmény.

RBNXp7Z.jpg

A tokot kinyitva elénk tárul a csodás adathordozó. Érdemes megfigyelni, hogy a forgalmazó mennyire előrelátó, hisz csak egy gerincet tört meg. Szép és praktikus is egyben, ha ez felmondaná a szolgálatot még mindig ott a másik. A papír "tok" nem véletlen, hiszen a rendezői változat lemeze különös védelemre szorul, így az igényes és tapasztalt forgalmazó a lemezt eredetileg nem az annak szánt biztonsági fészekbe helyezte, hanem egy papírtokba, ami szabadon mozoghat a műanyag tokon belül. Mi ez, ha nem az ügyfél felé irányuló profizmus és alázatosság.

8U2XNVh.jpg

Nem tudok rosszat mondani erről a kiadásról. Már a megvásárlásnál is látszott, hogy minőségi darabról van szó, hiszen a zsugorfólia a rendnek megfelelően szakaszosan bele volt égetve a tok élébe. Mikor megláttam tudtam, hogy az ártól függetlenül meg kell vásárolnom.

Gyűjteményem egyik ékköve.

Ha van rá igény bemutathatom a második rész dobozos verzióját is, bár őszintén szólva az nem ér fel az imént felvezetett verzióval, nincs művészi felgyűrődés a hátoldalon, a tok szélei otrombán le vannak kerekítve, elveszítve ezzel az orgyilkosokhoz illő éles textúrát, a praktikus és előrelátó papírtok helyett pedig csak egy semmire való füzet került a védtelen lemez mellé, ami tele van haszontalan információkkal a játékról, ráadásul utólag nyomtattak rá valami értelmetlen betű és számsort. Ki érti ezt... ?

 

Dobod el rögtön?!

Link to comment
Share on other sites

XCube
4 minutes ago, bcom said:

Dobod el rögtön?!

Gondolkodtam rajta, de inkább visszaküldöm egy panaszlevéllel. Ilyen hanyagságot nem szabad szó nélkül hagyni.

Link to comment
Share on other sites

bcom
6 minutes ago, XCube said:

Gondolkodtam rajta, de inkább visszaküldöm egy panaszlevéllel. Ilyen hanyagságot nem szabad szó nélkül hagyni.

Hol a magyar nyelvű kézikönyv, amit a borítón említenek?

Link to comment
Share on other sites

XCube
4 minutes ago, bcom said:

Hol a magyar nyelvű kézikönyv, amit a borítón említenek?

Természetesen a lemezen. Hogy nézne már ki, ha egy ilyen volumenű kiadás tokjában egy hülye füzet lenne?

23 minutes ago, Viktor said:

Viccet félretéve, amennyire nem tetszett az első rész, annyira beszippantott a folytatás. :D Talán első platináim egyike volt ps-en. Még azokat a rohadt galambokat is összeszedtem youtube segítséggel. Gondolom a következő jönni fog next-genre is, kíváncsi vagyok merre mennek tovább. Nem voltak rosszak az új részek sem, de egy kevés hiányzott, ami kiemelje őket a "jó játék" kategóriából. Nem értem, hogy miért nem mennek már rá egy Japános, szamurájos részre. :wub:

Nekem érdekes a viszonyom az AC szériával. Annak idején elkezdtem az első részt, mert megbabonáztak a trailerek és a hihetetlen sok lehetőség (mindenhol lehetett mászni, stb.), a PoP széria játékmechanikai örököseként gondoltam rá. Aztán valahogy sosem szippantott be, mindig úgy voltam vele, hogy majd az lesz a következő. Azóta képződött kb. húsz játék a szériában és így kicsit nehéz a magamfajta megrögzött, "csak a megjelenésnek megfelelő kronologikus sorrendben" játszónak :D .

17 minutes ago, bcom said:

Hol a magyar nyelvű kézikönyv, amit a borítón említenek?

Annyit írtam róla, hogy végül előkapartam a külső DVD meghajtómat és éppen telepítem a játékot. Azt hiszem ez az első alkalom, hogy erre a gépre nem digitális játék települ :biglol: .

De hogy miért erre a kommentre válaszolok megint? Azért, mert nincs a lemezen sem magyar nyelvű kézikönyv :rolleyes: .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...