Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Assassin's Creed sorozat


chrisnagy13

Melyik a kedvenc Assassin's Creed részed?  

82 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

the_killermen

Volna egy problémám a Revvel: a gépem (core 2 duo e7400 2.8ghz, 9800gt, 4gb ram) elvileg meg kell, hogy feleljen, hogy maxon tudjam futtatni. Ennek ellenére szaggat, ha mondjuk ránézek a városra. Mit lehetne csinálni? Anno a 2 simán elment maxon, akkor nem értem ez miért nem. Csináljak tisztítást?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

IGN: AC3 fõszereplõjérõl kikerült az elsõ, leaked kép!

[GSF] Picture

Hétfõn elvileg hivatalos bejelentés.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ha igaz, akkor örömmel várjuk, de az a csuklya nagyon borzalmasan néz ki...

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

SaltyDave

Ez a kép nem fake?

Link to comment
Share on other sites

KaiL

kíváncsi vagyok, ha ez lesz, hogy mennyire tudja majd megtartani az assassin jelleget, ami már a revelations-ban is elfajult. a kampóval szerintem elég irreális volt az egész, meg kinõtte már magát az, hogy csendben magányosan, feltûnés nélkül gyilkoljon az ember, a jelenben nem tudom elképzelni hogy gondolják majd ezt... de hogy bumm itt egy baltás gyilkos elsõre,egy mordállyal a kezében(szerintem mondjuk rohadt jól néz ki) csak már nem az az igazi silent assassin fíling szvsz

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

SaltyDave

Ez a kép nem fake?

IGN rakta ti mint leak. Állítólag egy Best Buy alkalmazott szivárogtatta ki a nemsokára kikerülő promo poszterek "véletlen fényképezgetése végett."

kíváncsi vagyok, ha ez lesz, hogy mennyire tudja majd megtartani az assassin jelleget, ami már a revelations-ban is elfajult. a kampóval szerintem elég irreális volt az egész, meg kinőtte már magát az, hogy csendben magányosan, feltűnés nélkül gyilkoljon az ember, a jelenben nem tudom elképzelni hogy gondolják majd ezt... de hogy bumm itt egy baltás gyilkos elsőre,egy mordállyal a kezében(szerintem mondjuk rohadt jól néz ki) csak már nem az az igazi silent assassin fíling szvsz

Jelenben? Nézd meg, prém rajta, nyilak a hátán, nem balta, hanem tomahawk a kezében, illetve a klasszikus kalózos filmekben a legtöbbet látott pisztoly (kort is belőheted ez alapján akár, legalább is egy max határig), a hátán egy puska, aminek a végén egy madártoll van. 110% hogy indián (illetve mint arra a gamekapocs rávilágított, fél-indián, hiszen még is Desmond őse aki ugye hófehér). Plusz a polgárháborús, hazai jellegzetességhez hasonlítható "huszár mellény" (nézd a gombokat), az oldalán kard és még egy pisztoly, a lábán valami indián mintás szöveg körbetekerve + az említett prém. Azt hiszem ez így elég távol áll a jelentől.

A faji ellentétek pedig már eleve egy jó alapot nyújtanak az általában hivatásuk miatt rejtőzni kényszerülő assassin rendnek.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Jelenben? Nézd meg, prém rajta, nyilak a hátán, nem balta, hanem tomahawk a kezében, illetve a klasszikus kalózos filmekben a legtöbbet látott pisztoly (kort is belõheted ez alapján akár, legalább is egy max határig), a hátán egy puska, aminek a végén egy madártoll van. 110% hogy indián (illetve mint arra a gamekapocs rávilágított, fél-indián, hiszen még is Desmond õse aki ugye hófehér). Plusz a polgárháborús, hazai jellegzetességhez hasonlítható "huszár mellény" (nézd a gombokat), az oldalán kard és még egy pisztoly, a lábán valami indián mintás szöveg körbetekerve + az említett prém. Azt hiszem ez így elég távol áll a jelentõl.

A faji ellentétek pedig már eleve egy jó alapot nyújtanak az általában hivatásuk miatt rejtõzni kényszerülõ assassin rendnek.

facepalm

látom hogy ez rohadtul nem desmond és gondoltam hogy nem TOMAHAWK-al(tudtam hogy lesz aki kiszúrja:D) fog csapkodni összevissza. mint mondtam, elég badassül néz ki, ezt nem kifogásolom, csak az hogy már a revelations-ban is háborút vezéreltünk, ágyúk így ágyúk úgy, da vinci gépeivel darálás jobbra balra, ilyen olyan bombák(amik kb feleslegesek, és hiába van 300 akármennyi variáció, funkcióikat tekintve pár lényegesebb vonást követnek végig, 1-2 kisebb módosításokkal, de ugyan olyan hatás váltható ki velük).

hát a másik meg hogy hivatásukból fakadóan is szerintem az egész városnak feltûnt, hogy fehér-piros köpenyesek ugrálnak a háztetõkön, székhelyeznek és harcolnak a városért mind rómában, mind konstantinápolyban. csak azt mondom, hogy kinõtte már magát a kor haladtával az egyszerû, rejtõzködõ, feltûnésmentes orvgyilkos, akirõl alig tudnak hogy ki õ mi õ, csak sejteni tudják max. és katapultokkal -ágyúkkal harcolni nem túl assassin ha engem kérdeztek, bár szükségszerû. vagyis inkább nem tartozik bele az általam felépített imázskörbe, túl nyilvánvaló már, hogy assassinok ugrándoznak szerteszét és fél városokat gyújtanak fel.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

leszögezném,hogy nem vagyok az amerikai történelem elismert szakértője de a polgárháború idején egyáltalán voltak már akkora városok amerikában ahol egy ac játszódhatna?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Jöhet. Addig még pótlom a Revelationst. Snexi a válasz meglepõ módon................... igen. :P Legyen benne New York a Central Parkkal együtt. Mekkora királyság lenne. :D

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

[GSF] Picture

Az AC facebook oldalán osztották meg.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

leszögezném,hogy nem vagyok az amerikai történelem elismert szakértõje de a polgárháború idején egyáltalán voltak már akkora városok amerikában ahol egy ac játszódhatna?

Nem, a városok hoppmegjelentek amikor kikiáltották a függetlenséget. Csak mondom, hogy az angolok már 200 éve jelen vannak a Keleti-parton a függetlenségi háború idején, és szerinted nem voltak városok? Csak néha kéne gondolkozni. :D

Na de on: rohadt jó lenne, 1773-75 körül kezdeni, bostoni teadélután, harcolni az angolok ellen, lekezelni Washingtonnal :B. Ha ügyesen írják meg a sztorit, akkor még az 1812-es háború is beleférne (olyan Brotherhood-féle folytatásként).

Link to comment
Share on other sites

Snexi

jóKistehén! gondoltam, hogy nem sátrakban aludtak

csak arra próbáltam rávilágítani,hogy abban a korban nem léteztek ott akkora városok mint európában

De amúgy örülok hogy ennyire penge vagy töriből

Jöhet. Addig még pótlom a Revelationst. Snexi a válasz meglepő módon................... igen. :P Legyen benne New York a Central Parkkal együtt. Mekkora királyság lenne. :D

na ezt remélem csak viccnek szántad :D szerinted hol volt még akkoriban central park?new york is inkább egy mai kisvárosra hasonlított

Link to comment
Share on other sites

nemmindegy

Igen, nekem is csak az nem tetszik az új helyszínben, hogy itt nem nagyon lesznek a híres épületek, amiket eddig azért nem kis élmény volt megmászni. Meg egy Rómához és Konstantinápolyhoz képest egy város Amerikában... De majd meglátjuk.

Meg eleve. ha már Amerika, akkor én a polgárháború idejének talán jobban örültem volna, akkor a ku klux klant is bele lehetett volna keverni a sztoriba.

Ami pedig a lopakodást illeti : ahogy az lentebb is írták, lehet, hogy a fõhõs félig indián, az indiánoktól pedig nem áll távol a lopakodás, remélhetõleg ez meg is fog jelenni a játékban.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

na ezt remélem csak viccnek szántad :D szerinted hol volt még akkoriban central park?new york is inkább egy mai kisvárosra hasonlított

Nem akarlak elkeseríteni, de több, mint 150 éves az a park. Simán benne lehet, még ha nem is a mai formájában. És New York is szerepelhet. ^_^

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

jóKistehén! gondoltam, hogy nem sátrakban aludtak

csak arra próbáltam rávilágítani,hogy abban a korban nem léteztek ott akkora városok mint európában

De amúgy örülok hogy ennyire penge vagy töribõl

na ezt remélem csak viccnek szántad :D szerinted hol volt még akkoriban central park?new york is inkább egy mai kisvárosra hasonlított

Hát ha belegondolsz, az egy dolog, hogy Európában nagyobb városok vannak, de a játék világában Róma is rendesen le volt kicsinyítve. Tehát simán bele lehet rakni akkora területeket: Philadelphia, New York, Boston. Plusz a vidék is érdekesebb lehet.

A Central Park viszont tényleg valószínûtlen, hogy benne legyen, ha tényleg a függetlenségi háborúban járunk. Ami meg elég valószínû, mivel a 13 csillagos zászlót csak 1795-ig használták. Nem voltak fölöslegesek azok a töriórák ^_^.

Híres épületek tényleg nem nagyon lesznek, bár én el tudnék képzelni egy-két jelenben járkálós részt.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Én kevertem a Függetlenségi Háborút a polgárháborúval. ögüü

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én körülnéznék az első rész végén lévő Föld hologrammon és a második rész kódex térképein Piece of Aden koordináták után kutatva, mert 99% hogy az alapján lövik be a fő helyszínt ill. a környéket. Csak ötlet.

A hivatalos bejelentés egyébként hétfőn jön, van is egy visszaszámláló itt:

http://assassinscreed.ubi.com/ac/en-GB/

Végre hó, még több hó! Én azt remélem hogy az indián vonalra nagy hangsúlyt fektetnek majd, mert különben minden érdekesség kiveszhet a sorozatra jellemző idegen (értsd: nem magyar) kultúrákkal kapcsolatban, így, hogy az akcentusnak lőttek.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Lassan majd jöhetne a teaser trailer is! :P

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Ezekrõl a képekrõl a Red Dead Redemption jutott eszembe. :unsure:

Vagy csak túl sokat játszom vele.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ezekrõl a képekrõl a Red Dead Redemption jutott eszembe. :unsure:

Vagy csak túl sokat játszom vele.

Annál jobb, az úgy sincs PC-re.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nekem egyelõre nagyon bejön, az egyetlen problémám, hogy ez a hacuka ilyen környezetben nagyon kirívó. Kicsit jobban átalakíthatnák.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Infók

Hmm, baromi jó lesz, ha ez mind megvalósul.

Link to comment
Share on other sites

nemmindegy

Infók

Hmm, baromi jó lesz, ha ez mind megvalósul.

Hát igen, gondoltam, hogy ez a helyszín egyben azt is jelenti, hogy a játékmenet is alaposan megváltozik. Kiváncsi leszek a lopakodásra, remélem azért nem tûnik el teljesen a tömegben való elvegyülés, de mondjuk erdõben az nehéz lesz, hacsak nem szarvascsordákban. Most már talán a harcrendszer se csak egygombos lesz.(Nem mintha olyan rossz lett volna az eddigi, de most talán jó lenne valami összetettebbet látni. De ha megváltozik, az már jó)

Amúgy ez a "több mint 3 éve" nem túlzás? Már lassan azt fogják mondani, hogy az AC 2-vel párhuzamosan kezdték el a feljesztését.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...