Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Terraria


kaszman1

Recommended Posts

Kellerman

Ez a dungeon eszméletlen nagy :blink: 1 órába tellett mire minden zugát bejártam. Viszont nagyon jó kis cuccok vannak a ládákban ^_^

Eater of Worldsöt végre legyõztem, most nem tudott 20-nál több életet leszedni tõlem :D Skeletron már nehezebb volt, de nagy gondot az sem okozott.

Kész lett a molten armor, shadow armor, necrohoz meg csak pókháló, junglehöz pedig 1 diamond kell. Így jelenleg ezek vannak kész, plusz a meteor. Haladok-haladok :) Most pedig elkezdek én is csapdákat építeni :P

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem tudom hogy wishlist akcióban volt-e már, ha igen hát lecsúsztam róla, de karácsonykor ha megint akciós lesz tuti beszerzem. Meg hát van 0.00000000000000001 esélyem steamgifts.com -ról is.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez a dungeon eszméletlen nagy :blink: 1 órába tellett mire minden zugát bejártam. Viszont nagyon jó kis cuccok vannak a ládákban ^_^

Eater of Worldsöt végre legyõztem, most nem tudott 20-nál több életet leszedni tõlem :D Skeletron már nehezebb volt, de nagy gondot az sem okozott.

Kész lett a molten armor, shadow armor, necrohoz meg csak pókháló, junglehöz pedig 1 diamond kell. Így jelenleg ezek vannak kész, plusz a meteor. Haladok-haladok :) Most pedig elkezdek én is csapdákat építeni :P

Mekkora world-öt generáltattál? nekem small-ban simán egy fél óra alatt kész volt B)

Nem tudom hogy wishlist akcióban volt-e már, ha igen hát lecsúsztam róla, de karácsonykor ha megint akciós lesz tuti beszerzem. Meg hát van 0.00000000000000001 esélyem steamgifts.com -ról is.

Remélem össze tudunk szedni egy jó kis GSF csapatot. Mondjuk Hamachi-n már csináltam Terraria szervert, szóval ha leszünk többen mehet a móka B)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mekkora world-öt generáltattál? nekem small-ban simán egy fél óra alatt kész volt B)

Remélem össze tudunk szedni egy jó kis GSF csapatot. Mondjuk Hamachi-n már csináltam Terraria szervert, szóval ha leszünk többen mehet a móka B)

Csak LAN multi van? :o

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Csak LAN multi van? :o

Nem, csak hamachi-val egyszerûbb tolni, sima multinál meg kell adni az IP-t. Normál esetben meg portokkal kell szarakodni, routert állítgatni, stb - ezért próbáltuk ki hamachi-val.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mekkora world-öt generáltattál? nekem small-ban simán egy fél óra alatt kész volt B)

Remélem össze tudunk szedni egy jó kis GSF csapatot. Mondjuk Hamachi-n már csináltam Terraria szervert, szóval ha leszünk többen mehet a móka B)

Medium :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Wall of Flash vs kaszman1 - 1:0 :D

Nagyobb fegyverek kellenek :lol: Még a fele életét sem voltam képes leszedni -_-

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Wall of Flash vs kaszman1+kellerman - 0:2 :lol:

Jól megadtuk neki B)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nem volt sok esélye :) Jól megépítetted a poklot ^_^

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mióta megöltük a WoF-ot kb 5x nehezebb a játék. Marha nehéz odakinn közlekedni, mert szinte minden monszta lecserélődött erősebbre. A sivatag tele van múmiákkal, a slime-ok repülnek és már a corrupted tájakon is lövöldöznek az ellenek. Éjszaka meg kb életveszélyes kint császkálni, mert a sima zombik mellett ilyen 3-400-as életű mobok kolbászolnak + tündérek. Az égből pedig hárpiák dobálóznak, szal érdekes lesz ez :D

AMúgy végre sikerült találni egy lebegő szigetet és egy egész pofás kardot találtam rajta: Starfury

Csak 15 a sebzése, de minden suhintásnál 3 csillag esik le az égből fejenként + 15-öt sebezve. Összesen 75 damage B) Bár a manát felzabálja rendesen - viszont a felszínen jól aprít :)

szerk.: ja igen és most már elvileg kéne találnom snowglobe-ot :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én ma befejezem a légi folyosót és nekiállok kiépíteni a poklot, hogy felvegyem én is a harcot WoF-el :)

Link to comment
Share on other sites

mec004

Hali !

Nekem is nagyon bejön a játék bár én egyedül játszottam eddig :) WoF legyõzése után jöttek a nehézségek... Most ott tartok, hogy a bossokat kéne lecsapni ahhoz , h jobb felszerelésem legyen csakh az öszes új bossnak min 80.000 élete van (nem elírás :D ) és a legjobb fegyver amihez hozzájutottam 64 et sebez... Nem tudom ti hol jártok épp a játékban de ha vkinek van vmi tippje h miként verhetném le a bossokat v mi az ami megkönnyítené akkor megköszönném ha megosztanátok velem :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hali !

Nekem is nagyon bejön a játék bár én egyedül játszottam eddig :) WoF legyõzése után jöttek a nehézségek... Most ott tartok, hogy a bossokat kéne lecsapni ahhoz , h jobb felszerelésem legyen csakh az öszes új bossnak min 80.000 élete van (nem elírás :D ) és a legjobb fegyver amihez hozzájutottam 64 et sebez... Nem tudom ti hol jártok épp a játékban de ha vkinek van vmi tippje h miként verhetném le a bossokat v mi az ami megkönnyítené akkor megköszönném ha megosztanátok velem :D

A Wall of Flesh legyõzése után kapott kalapáccsal verj szét 3 démon oltárt, amik új érceket raknak a világba, amik a játék legjobb fegyvereihez kellenek. Én is csak most kezdtem neki - a hardmode eléggé lelassít :)
Link to comment
Share on other sites

mec004

A Wall of Flesh legyõzése után kapott kalapáccsal verj szét 3 démon oltárt, amik új érceket raknak a világba, amik a játék legjobb fegyvereihez kellenek. Én is csak most kezdtem neki - a hardmode eléggé lelassít :)

Az már megtörtént :D Full adamantite setben feszítek de így is elég nehéz... :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Az már megtörtént :D Full adamantite setben feszítek de így is elég nehéz... :D

Akkor neki kell menni legalább 3-4 emberrel :)

Mék kicsit fejlõdgetek és részemrõl mehet.

Amúgy ennyit játèkkal legutóbb asszem Might and Magic-es korszakomban játszottam :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A Wall of Flesh legyõzése után kapott kalapáccsal verj szét 3 démon oltárt, amik új érceket raknak a világba, amik a játék legjobb fegyvereihez kellenek. Én is csak most kezdtem neki - a hardmode eléggé lelassít :)

Jól értem hogy a játéknak van úgymond "vége" ? Mert eddig annyit tudok róla amit videókból láttam: retro 2D platformer / lövöldözés, meg valahol biztos vannak NPC-k ill. lehet építeni, és így ennyi. Szóval van azért valami kitûzött cél? Ha nem is végsõ nagy világmegváltó, legalább valami, amin elindít a játék. Mert a MineCraft-ból nekem ez nagyon hiányzik és ezért érdektelen dögunalom szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Célt a bossok legyõzése( legtöbbet bármennyiszer megidézheted), az építkezés, új tárgyak craftolása jelenthet. Így én azt mondom, hogy nincs vége a játéknak.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Jól értem hogy a játéknak van úgymond "vége" ? Mert eddig annyit tudok róla amit videókból láttam: retro 2D platformer / lövöldözés, meg valahol biztos vannak NPC-k ill. lehet építeni, és így ennyi. Szóval van azért valami kitûzött cél? Ha nem is végsõ nagy világmegváltó, legalább valami, amin elindít a játék. Mert a MineCraft-ból nekem ez nagyon hiányzik és ezért érdektelen dögunalom szvsz.

Nincs vége, csak új lehetõségek nyíltak meg. 50+ játékóra után még csak a boss-ok felét vertem le, csak közepesen jó felszerelésem van és az alapanyagok/craftolható dolgok jelentõs részével nem találkoztam, csak wikipedia-n :D.

A játék célja meg mindenkinél más. Én igyekszem egy pofás falut megépíteni saját védelmi rendszerrel + minden NPC megszerzése és minden boss leverése. Ja és egy klafa kis gear :)

Szóval van cél bõven.

Aztán lehet utánna jöhet a komolyabb co-op és a PvP :)

Ja amúgy érdemes nézegetni a Terraria wikit, nagyon hasznos oldal. Van egy olyan része,ahol a fejlesztõk jövõbeli tervei szerepelnek. Ha csak a felét megvalósítják ep leszünk látva egy ideig. Tervbe vannak questek, frakciók saját faluval/erõddel, stb Lesz itt még tartalom bõven B)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Rendben, most már must buy. Ha valamit, várost építeni imádok :D.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mellesleg FÉLÁRON van jelenleg -_-

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Lesz az még negyed áron is ^_^

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mellesleg FÉLÁRON van jelenleg -_-

Ennyiért már pofátlanság nem megvenni. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Lesz az még negyed áron is ^_^

Erre várok :D.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na a fax kivan már annyiszor meghaltam :D

Kénytelen vagyok valami brutál fegyvert összerittyenteni, mert a földalatti világ maga a rémálom. Komolyan mikor elõször lementem két õrülten teleportáló zombiszerûség fogadott, meg egy unikornis és egy ugráló agyaras láda, aminek 500 élete volt :omg: Úgy szétszedtek, mint nagyfater a bicajt.

Elhatároztam, hogy jedi-sztájlba fogom nyomatni EZZEL. 41 alapsebzés + folyamatosan támad, nem kell kattogtatni veszettül. Még kb 30 kristály és meglesz - ami lehet egy tucat meghalással fog járni, mert olyasimit csak jó mélyen találni :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én még csak a felszínen kószáltam, de a vérfarkasok nagyon durvák :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...