Jump to content
Sign in to follow this  
Hartigan

Vágás és utómunka

Recommended Posts

-moki-

Ezt láttam Én is, Nekem a végeredmény nem annyira tetszik, ahogy elrepül az elég furcsa. :D De ha kész a videótok azt esetleg bemutathatnád hogyan sikerült, szerintem másokat is érdekelne. :)

Március 28 :D

Nem vizsgafilm, hanem ilyen hülyülés. A kollégiumon belül van egy ilyen vetélkedõ, amire kell filmet forgatni szintenként és mi most komolyan vesszük :D A Tesz Vesz város mesét Sin Citysítjük :D

Real013

Emberek, két kérdésem, kérésem lenne!

Órára dokumentumfilmet kell csinálnom, ami egy jó kis feladat, úgy gondoltam lazán megoldom movie makerrel, de rá kellett jönnöm a korlátaira. :D Na, szóval valami egyszerû (de tényleg :D), de okos és könnyen elérhetõ ( ingyenes, vagy 'beszerezhetõ'-ezesetben linket PM-ben :D) videószerkesztõ cucc kellene, ami nem zabálja a gépet, mert valszeg a nem túl erõs laptopomon kell alkotnom.

Illetve: hangfelvevõ program? Itt sem kell egy atomcucc, csak ne windows hangrögzítõn kelljen szenvednem :D (mikrofonom sincs jó, csak ilyen párszázas ajánlatos, de a célnak megfelel...) Itt valami jó kis tipp?

(Google tudom, hogy ad ki vagy kismillió találatot, de csak van valaki, aki jó tippeket tud nekem adni :D)

Pnmy9cb5dxI

Ez lesz a kezdés... :D Ennyi van összerakva, meg van sok nyersanyag... Azért az gondolom látható, hogy a kamera, amivel felvettem, nem a legzsenálisabb, de amúgy lesz több más felvétel is, ami 'hivatalos' felvétel táncfellépésrõl, stb. (Ja, a gyerek amúgy az öcsém :D :)

Cori

Hali!

Tudnátok nekem pár kérdésre válaszolni Sony Vegas Pro-val kapcsolatban? Ha igen, tudnátok pm-elni egy skype címet vagy valamit, úgy könnyebb lenne feltenni a kérdéseimet. Fontos lenne, köszi elõre is.

Chuck_Norris

nem is tudtam hogy van ilyen topic :D

de ahogy látom mindenki leszarja :(

Kevin_

Mivel az egész jelenetet utólag kell majd éjszakai hatásúra fényelnem, így a fényszórókat is utólag kell majd rávarázsolnom.

Szóval ehhez tudtok egy részletesebb tutorialt?

Ilyesmire gondoltál?

http://www.videocopilot.net/tutorial/day_t...ght_conversion/

Mi durva öt év alatt after is mennyit változott.

Régen órákat lehetett szöszölni maszkolással, css6-ban már szinte varázslósítva van az egész.