Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

gebali1991
5 minutes ago, Hor1 said:

Áhh, reménykedtem a képtengés, meg a két kézben egy-egy kardban, de nem akartam utánanézni meglepi miatt. :D Mindegy, úgyis veszem pénteken.

Olvastam 10+ meg 20+ órát is hosszra. Maxolással gondolom azért 20+ lesz.

Azért kicsit aggaszt, hogy se a trialban nem lesz benne, de péntekig a reviewk se jöhetnek ki.

Az egynappal korábbi embargó feloldás elég standard, a Sony szokott csak nagyobb határidőt hagyni, ezt nem nevezném aggasztónak.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
22 minutes ago, gebali1991 said:

Az egynappal korábbi embargó feloldás elég standard, a Sony szokott csak nagyobb határidőt hagyni, ezt nem nevezném aggasztónak.

Mintha azt olvastam volna, hogy konkrétan pénteken jönnek csak reviewk.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
38 minutes ago, Hor1 said:

Áhh, reménykedtem a képtengés, meg a két kézben egy-egy kardban, de nem akartam utánanézni meglepi miatt. :D Mindegy, úgyis veszem pénteken.

Olvastam 10+ meg 20+ órát is hosszra. Maxolással gondolom azért 20+ lesz.

Azért kicsit aggaszt, hogy se a trialban nem lesz benne, de péntekig a reviewk se jöhetnek ki.

Datamine szerint lesz olyan hogy 2 kard, de csak egy rövid ideig és spoiler miatt nem mondom el hogy a játék melyik részén, hátha zavar.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
19 minutes ago, SaltyDave said:

Datamine szerint lesz olyan hogy 2 kard, de csak egy rövid ideig és spoiler miatt nem mondom el hogy a játék melyik részén, hátha zavar.

Tippre leszelik a karját. Vagyis csak ezt tudom elképzelni magyarázatként...:D

Eddigi vidik alapján nagyon nem tetszik se a látvány se a mozgás, darabos. Persze javulhatott azóta...de én nem bízom az EA-ban. Nagyon nem.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
31 minutes ago, Hor1 said:

Mintha azt olvastam volna, hogy konkrétan pénteken jönnek csak reviewk.

Az embargó tuti 14ig tart.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
3 hours ago, gebali1991 said:

Az érdekes mert elvileg csütörtök GMT 11 PM-től játszható a játék :D Ami nálunk éjfél.

Ami azt illeti van már aki most is tolja, youtube-on megy pár livestream, r/fallenorder subredditen apró klippek vannak onnan.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Végre gameplay! (még ha nem is sok)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
On 11/15/2019 at 12:57 PM, Cori said:

Végre gameplay! (még ha nem is sok)

A harmadik rész nekem úgy ahogy van kimaradt, valahogy nem is vonzott a sok újítás. Kíváncsi leszek ez milyen lesz.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
3 minutes ago, XCube said:

A harmadik rész nekem úgy ahogy van kimaradt, valahogy nem is vonzott a sok újítás. Kíváncsi leszek ez milyen lesz.

Én nem örülök neki hogy kukázták a korokon átívelő koncepciót, hogy eladják a kényelmesen ismert világot megint. Főleg mert a készítők, a Relic dolgozott világháborús és lőfegyveres játékokon (CoH 1-2, DoW 1-3), szóval tudtak volna mit kezdeni ezzel az irányvonallal.

Post image

De nem, hiába mondott a teaser is ellent neki, csak visszaerőltetik az Age of-ot a középkorba. 

Link to comment
Share on other sites

Cori
9 minutes ago, gebali1991 said:

Én nem örülök neki hogy kukázták a korokon átívelő koncepciót, hogy eladják a kényelmesen ismert világot megint. Főleg mert a készítők, a Relic dolgozott világháborús és lőfegyveres játékokon (CoH 1-2, DoW 1-3), szóval tudtak volna mit kezdeni ezzel az irányvonallal.

Spoiler

Post image

De nem, hiába mondott a teaser is ellent neki, csak visszaerőltetik az Age of-ot a középkorba. 

Szóval ez most 2. világháborús lett volna? Fuh, hát nekem viszont hatalmas megkönnyebbülés ezt hallani :D 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
3 minutes ago, Cori said:

Szóval ez most 2. világháborús lett volna? Fuh, hát nekem viszont hatalmas megkönnyebbülés ezt hallani :D 

Századforduló, I-II. világháború, atomkor és a jelen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én is jobban örültem volna, ha tartják az Ensemble által elképzelt irányt, de még jobban örültem volna, ha nem b.sszák szét magát az Ensemble a 2000-es években. Egyike a Microsoft elévülhetetlen bűneinek, már akkor tudtam, hogy vége lesz a dalnak és a táncnak, mikor megvették őket... Ebből a videóból túl sok minden nem derül ki, ha mindenáron mondanom kell valamit, akkor inkább nem tetszik, mint tetszik. Az AoE III sem volt a szívem csücske... 

Egyelőre maradok az AoE II DE-nél -- az mondjuk meglepett, hogy ha játszani akarok vele, bele kell húzzak a gépépítési projektbe.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Elvileg bejelentettek egy új Half Life játékot. 

Nem sajnos, nem a 3. részt :D Hanem egy VR címet. Half Life Alyx néven.

Link to comment
Share on other sites

XCube
49 minutes ago, Cori said:

Elvileg bejelentettek egy új Half Life játékot. 

Nem sajnos, nem a 3. részt :D Hanem egy VR címet. Half Life Alyx néven.

Annyir nem lepett meg a dolog az Index után. Remélem, hogy ez azt is jelenti, hogy készül az első nagy költségvetésű, minőségi VR cím. Lassan tényleg vennem kell egy VR szettet, egy ideje halogatom azzal a címszóval, hogy jönnek majd jobbak és olcsóbbak, de mindegyik egyre csak drágább... .

Link to comment
Share on other sites

Cori

szerk: semmi hülye vagyok :D 

Link to comment
Share on other sites

Edemking
9 minutes ago, Cori said:

szerk: semmi hülye vagyok :D 

Ezek az igazi friss hírek!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, Cori said:

:(((((

Lassan tényleg kihal a papír alapú játékos sajtó. Itt is alig árulnak már PC / Konzol magazinokat, pedig németországban elég erős az iparág.

Link to comment
Share on other sites

moody
On 11/19/2019 at 6:15 PM, XCube said:

Annyir nem lepett meg a dolog az Index után. Remélem, hogy ez azt is jelenti, hogy készül az első nagy költségvetésű, minőségi VR cím. Lassan tényleg vennem kell egy VR szettet, egy ideje halogatom azzal a címszóval, hogy jönnek majd jobbak és olcsóbbak, de mindegyik egyre csak drágább... .

Ba**zák meg a VR szarságot! Most már tudom mit éreztek tavaly a DIO fanok az Immortal bejelentésénél...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...