Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

GustyX

RE Revelations jön konzolokra:

lYw9_naxzfY&

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
gebali1991

http://www.vg247.com/2013/02/27/eas-future...ro-transaction/

ezt most komolyan gondolja az EA??? pofám leszakad.

Akkor EA-cuccot sem veszünk többet. Mondjuk kíváncsi leszek: a Fifa 14-bõl "véletlenül" kimarad mondjuk az angol vagy spanyol bajnokság? Csak az a baj, hogy simán belefér, és az embereke megveszik majd pluszba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

Must be real :o . Évek óta erre várok. Már csak az a bajom vele, hogy az Ubi féle M&M irányvonal nekem nem igazán tetszik :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
GustyX

Nyam-nyam... :)

Csak még vár rám az anime... :(

mDAgis6gxF0

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Ezek az E3mas mmo játék bemutatók, mint pl amit most raktak ki gsora(destiny), annyira gáz bennük ahogy kommunikálnak egymással a játékosok. Ki az aki így beszél játék közben, fõleg amikor 1hitelik az ellenfeleket :D Van olyan akinek ez bejön?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave

Új Mortal Kombat készül:

Az MK Legacy film kapcsán a következõ interview részlet lehet érdekes:

GamerHub.TV: What is the current status when it comes to a Mortal Kombat movie?

Lance Sloane: Well, we’ve been in greenlight committee for a while at the studio. We’ve got a great script. And we’ve got a great director with Kevin Tancharoen. Who is on board. It’s just figuring out the business side of it and when we would do it and when we would launch it and how do we sync up with the launch of the game they’re working on now. It’s not 100% yet, but we’re getting closer every day.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Kevin Tancharoen? Nem rombolt eleget a retardált sorozatával?

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Kevin Tancharoen? Nem rombolt eleget a retardált sorozatával?

:blink:

Ez is olyan sírás, mint az új Superman filmnél, hogy nem követte hűen "az eredeti művet".

Én legalábbis várom, a Scorpion - Sub-Zero szálat Ledérül! eltalálták a Legacy-ban.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ez is olyan sírás, mint az új Superman filmnél, hogy nem követte hûen "az eredeti mûvet".

Egyáltalán nem. Azzal is volt bajom, de nem a hûtlenség.

A MK-sorozat rendezési stílusa érezhetõen nem fog mûködni, ha nagyobb történetre mennek, a túl sok lassítás, a Bay-féle fényképezés, okádék színek, általános sekélyesség és pózerkedés... én nagyon aggódom azért, hogy õt választották rendezõnek. Egy-egy mozzanatot talán ki tud tartani, hogy érdekes legyen, de én nagyon érzem, hogy kezdõ és alkalmatlan egy pörgõs, két órás film kiegyensúlyozására.

Persze, remélem, nagyobb költségvetés és egy jobb forgatókönyv megtámogatja, de azért jobban örültem volna, ha egy tapasztalt akciórendezõ kapja, nem egy ilyen huszonéves videoklipgyáros.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Augusztus 8-án jön steamre.

3sd6ACB2vyI

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Egyáltalán nem. Azzal is volt bajom, de nem a hûtlenség.

A MK-sorozat rendezési stílusa érezhetõen nem fog mûködni, ha nagyobb történetre mennek, a túl sok lassítás, a Bay-féle fényképezés, okádék színek, általános sekélyesség és pózerkedés... én nagyon aggódom azért, hogy õt választották rendezõnek. Egy-egy mozzanatot talán ki tud tartani, hogy érdekes legyen, de én nagyon érzem, hogy kezdõ és alkalmatlan egy pörgõs, két órás film kiegyensúlyozására.

Persze, remélem, nagyobb költségvetés és egy jobb forgatókönyv megtámogatja, de azért jobban örültem volna, ha egy tapasztalt akciórendezõ kapja, nem egy ilyen huszonéves videoklipgyáros.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
GustyX

Enlsaved jön PC-re, állítólag október végén. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...