Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

Hor1

Engem megvettek, várok egy gameplayt nagyon.

Nektek gondolom Epic Store lesz. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, Hor1 said:

Engem megvettek, várok egy gameplayt nagyon.

Nektek gondolom Epic Store lesz. :D

A hatalmas EA logó a title-ben Origin-re enged következtetni. 

Link to comment
Share on other sites

Cori

A panel alatt többször is elmondták, hogy nem akarnak button mashert, és hogy "easy to play, hard to master" lesz... Remélem nem csak a levegőbe beszélnek és tényleg valami Puding!a combatot találnak ki. Valami jó kis Jedi Outcast/Academy 2019-ben?? valószínûleg ugyse, de reménykedni azért lehet!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
2 hours ago, Cori said:

Hivatalosan is kiderült a PS5-ról pár infó.

pl. Ryzen 3. generációs 8 magos cpu, ray tracingre képes GPU, SSD, visszafelé kompatibilitás. 

https://www.ign.com/articles/2019/04/16/sony-reveals-next-gen-playstation-details

Durva is lett volna ha nincs visszafelé kompatibilitás amikor nem kell 10 ujj megszámolni hány 4. generációs cím érkezett rá ami platform seller és inkább csak 3rd gen remasterekből jön össze.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Akkor megvan mikor érkezik a Last of Us 2. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Kíváncsi vagyok azért, hány fejlesztő veszi majd a fáradságot, hogy patchelje a PS4-es cuccait nagyobb felbontás/framerate kompatibilisre.

Link to comment
Share on other sites

Cori
2 hours ago, XCube said:

Akkor ezzel el is dőlt a dolog, nem veszek PS4 Pro -t.

Én is hasonlóan vagyok :D 

Link to comment
Share on other sites

Cori
7 hours ago, tenderlumpling said:

Kíváncsi vagyok azért, hány fejlesztő veszi majd a fáradságot, hogy patchelje a PS4-es cuccait nagyobb felbontás/framerate kompatibilisre.

valószínûleg nem sokan, de én már azzal is meg vagyok elégedve, hogy egyáltalán bent lesz a funkció és nem kell 2 konzolt vegyek :D 

 

bocs a dupla posztért

Link to comment
Share on other sites

XCube
8 hours ago, tenderlumpling said:

Kíváncsi vagyok azért, hány fejlesztő veszi majd a fáradságot, hogy patchelje a PS4-es cuccait nagyobb felbontás/framerate kompatibilisre.

Én arra leszek kíváncsi, hogy standard PS4 vagy Pro feature level lesz a kompatibilitás. A Killzone Shadowfall esetében pl. ég és föld a különbség,

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
47 minutes ago, XCube said:

Én arra leszek kíváncsi, hogy standard PS4 vagy Pro feature level lesz a kompatibilitás. A Killzone Shadowfall esetében pl. ég és föld a különbség,

Nyilván pro.

Link to comment
Share on other sites

XCube
22 minutes ago, tenderlumpling said:

Nyilván pro.

Láttam már sok mindent...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kíváncsi vagyok lesznek-e ilyen nextgen feature-ök mint wishlist értesítéssel ha az adott cím sale-en van, mindig működő pénzlevonás PayPal-ról, multitasking úgy hogy minimalizálod mondjuk a boltot és nem kell mindig ugyanoda görgetni, normális kategorizálás, és egyéb dolgok a kétezres évekből. Siralmas az oprendszer.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan
On 4/17/2019 at 1:07 PM, XCube said:

Akkor ezzel el is dőlt a dolog, nem veszek PS4 Pro -t.

Szintén. Már ha lesz egyáltalán annyi szabadidőm, hogy megérje még egy porfogó konzol. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
UC

Age of Wonders 3 (Steam) ingyen a Humble Bundle-nél, még egy napig, illetve megjelent a Blood felújított változata Fresh Supply címmel (Gog, Steam). Gondoltam szólok.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

XCube
31 minutes ago, UC said:

Age of Wonders 3 (Steam) ingyen a Humble Bundle-nél, még egy napig, illetve megjelent a Blood felújított változata Fresh Supply címmel (Gog, Steam). Gondoltam szólok.

Hiába játszottam már végig ezerszer (legutóbb talán úgy másfél éve) és hiába vannak hozzá korrekt sourceportok mostmár, meg fogom venni. És le a kalappal a NightDive Studios előtt, csak így tovább srácok. Abban bízok még, hogy a Turok után további NightDive címek is megjelennek majd Switchre.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Vannak újdonságok:

Ghost Recon: Breakpoint CGI + intro gameplay
Szokásos Ubi, az legnagyobb értéke hogy hatalmas a világ. A sztori szerint a Csendes óceánon járunk (ahol valamiért van hófődte hegycsúcs a dzsungel közepén), és a most futó Wildlands operation reklámarca, John Bernthal karaktere lesz a rosszarc aki rogue ghost-okkal elfoglalta az egész szigetet és hightech drónokkal és gyerekkorom átfordulós autóira emlékeztető Batman tankokkal tartja sakkban valamiért a sziget lakosságát. Az összes társunkat a Wildlands-ből megöli, ránk pedig vadásznak (el tudom képzelni kb. annyi lesz mint az AC Origins szuperzsoldosai). Megkapod a nő + fekete + ázsiai kötelező társakat, ugyanaz a 4 fős coop, újra használt assetek, szerintem borítékolható az open world szétszabdalása "recommended" régiókra (értsd: esélyed sincs grind nélkül a többiben tehát nem open world, de legalább lesz XP boost a store-ban meg jó sok fegyver a messzi régiókban ami szintén benne lesz a store-ban ofc). Személy szerint küzdök vele hogy ne érdekeljen, de John Bernthal nálam óriási vonzó erő, ha végigpofázza a játékot rádión akkor bajban leszek, mert tudom hogy mit várhatunk és tudom hogy nem kéne megvenni :D.

Final Fantasy VII Remake: kaptunk egy új trailert. A játék létezik.

Predator: Hunting Grounds egyelőre egy semmitmondó CGI trailer van. Predator a dzsungelben vadászok katonákra, hogy mi lesz ez - multi coop emberekkel, aszinkron multi, singleplayer emberekkel, singleplayer predatorral, mindkettő, mind a négy, fene se tudja.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
11 hours ago, XCube said:

Hiába játszottam már végig ezerszer (legutóbb talán úgy másfél éve) és hiába vannak hozzá korrekt sourceportok mostmár, meg fogom venni. És le a kalappal a NightDive Studios előtt, csak így tovább srácok. Abban bízok még, hogy a Turok után további NightDive címek is megjelennek majd Switchre.

Megvettem, felraktam, opening cinematic lemegy, utána fekete képernyő, feladatkezelővel se lehet kilépni. Második pályát választva kicsit más, ott a pálya töltőképernyője bejön,  de ugyanígy meghal. Refund, leszedtem ncore-ról, ugyanezt csinálja. Ötlet vagy tipp, hogy mi lehet?

Ha játszható megvenném, mert imádom.

Link to comment
Share on other sites

XCube
49 minutes ago, Hor1 said:

Megvettem, felraktam, opening cinematic lemegy, utána fekete képernyő, feladatkezelővel se lehet kilépni. Második pályát választva kicsit más, ott a pálya töltőképernyője bejön,  de ugyanígy meghal. Refund, leszedtem ncore-ról, ugyanezt csinálja. Ötlet vagy tipp, hogy mi lehet?

Ha játszható megvenném, mert imádom.

Milyen gépen és oprendszeren próbáltad? Nekem gond nélkül fut, még 21:9 -ben is.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 minute ago, XCube said:

Milyen gépen és oprendszeren próbáltad? Nekem gond nélkül fut.

Gog review-k között találtam egy ilyen problémát mint ami nekem van, sehol máshol említést se.

I3-8100 3,60 GHz, 2x8 GB Predator DDR4 3000MHz, Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB.

Próbáltam HDD-re meg SSD-re telepítve is, játékon belül DirectX11-el meg OpenGL-el.

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, Hor1 said:

Gog review-k között találtam egy ilyen problémát mint ami nekem van, sehol máshol említést se.

I3-8100 3,60 GHz, 2x8 GB Predator DDR4 3000MHz, Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB.

Próbáltam HDD-re meg SSD-re telepítve is, játékon belül DirectX11-el meg OpenGL-el.

Neked fent van a legújabb VGA driver? Én az egyel régebbivel toltam, még nem volt update ma. Csak egy monitor van csatlakoztatva vagy több? Vulkan -nal is próbáltad?

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, XCube said:

Neked fent van a legújabb VGA driver? Én az egyel régebbivel toltam, még nem volt update ma. Csak egy monitor van csatlakoztatva vagy több? Vulkan -nal is próbáltad?

Felraktam a legújabbat, így pont látom még a kriptában a vasvillámat, és ott hal el. :D Mindegyikkel ugyanezt érem csak el.

Egy monitor van. És Win10 obv.

Link to comment
Share on other sites

XCube
7 hours ago, Hor1 said:

Felraktam a legújabbat, így pont látom még a kriptában a vasvillámat, és ott hal el. :D Mindegyikkel ugyanezt érem csak el.

Egy monitor van. És Win10 obv.

Hát akkor nem tudom. Emiatt Win reinstallt nem fogok ajánlani, pedig valószínűleg megoldaná. Esetleg még egy komplett driver reinstall úgy, hogy mindent lepucolsz előtte driver celanerrel.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, XCube said:

Hát akkor nem tudom. Emiatt Win reinstallt nem fogok ajánlani, pedig valószínűleg megoldaná. Esetleg még egy komplett driver reinstall úgy, hogy mindent lepucolsz előtte driver celanerrel.

3 hónapos az oprendszer, full új konfigra, eredeti winnel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...