Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Payday: The Heist


Chuck_Norris

Recommended Posts

Chuck_Norris
Payday: The Heist
[GSF] Picture



Bankrablós fps játék, akár 4 fős coopban, jelenleg 6 pálya van, de bővülni fog szerintem. Van szintlépés, fegyverek, túszejtés, füstgránát, stb...

[GSF] Picture

Mindegyik rablás nagyon különbözik egymástól, és kétszer nincs ugyanolyan rablás az adott pályán -- erről gondoskodik a rendező/"gamemaster" avagy a zombimaster (l4dből ismerve pl.) aki egyenlőre a gép AIja.



Trailer:

gc752Yc0NAA

Link to comment
Share on other sites

OG

Kiváncsi vagyok a játékra, bár kicsit furcsálom, hogy ennyit kell benne lövöldözni, ami azért bankrablásnál nem éppen szerencsés dolog. :D

Trailerbõl látszik, hogy nem az AAA kategoriát célozza meg a játék. Fegyvereknek alig van visszarúgásuk és mozgás picit darabos, a karaktereknél.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Viszont ha jól tudom, csak PC és PS3 a két platform, ugye? Ami nagy kár, mert amúgy tetszik a játék. :(

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

azt ugyhivjak h AI director ...

Link to comment
Share on other sites

OG

Viszont ha jól tudom, csak PC és PS3 a két platform, ugye? Ami nagy kár, mert amúgy tetszik a játék. :(

Azthiszed, hogy a sanyi majd kiadja XBOX-ra is? Többet nyer vele így is, mintha lazán átemulálná az egészet.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

nekem bejön :) , majd beszerzem valamikor... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Engem érdekelt ez a játék nagyon, de amint kijött a trailer róla.. hát nem erre számítottam. Azt hittem az lesz a lényeg, hogy a lehetõ legkevesebb áldozattal a legtöbb pénzt kelljen ellopni. Erre jön a videó, amiben az akcióé a fõszerep. Így mondjuk felmerül a kérdés, hogy mennyire nagy az újrajátszási faktora? Mert ha végig rusholsz rajta mindenkit kinyírva aki eléd lép.. úgy részemrõl eléggé unalmassá válhat a dolog.

Nagyon remélem, hogy az elõbb említett dolgoké a fõszerep és csak akkor kell túszokat ölni, ha már nagyon szükséges. Úgy azért van értelme újrajátszani és ténylegesen igaz amit a videó is prezentál.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

aha, aztán egy öreg néni elejti a szatyrát, szétrobban a befõtt és rögtön elszabadul a POKOL!

qrOBGHBLPos&feature=related

:scare::scare: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

azt ugyhivjak h AI director ...

köszönöm, igen ezt a szót kerestem :)

Link to comment
Share on other sites

OG

aha, aztán egy öreg néni elejti a szatyrát, szétrobban a befõtt és rögtön elszabadul a POKOL!

qrOBGHBLPos&feature=related

:scare::scare: :lol:

Egész jó kis filmnek tûnik, már töltöm is le. :D

Amúgy Al Pachino mint a jófiú? WAT?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Engem érdekelt ez a játék nagyon, de amint kijött a trailer róla.. hát nem erre számítottam. Azt hittem az lesz a lényeg, hogy a lehető legkevesebb áldozattal a legtöbb pénzt kelljen ellopni. Erre jön a videó, amiben az akcióé a főszerep. Így mondjuk felmerül a kérdés, hogy mennyire nagy az újrajátszási faktora? Mert ha végig rusholsz rajta mindenkit kinyírva aki eléd lép.. úgy részemről eléggé unalmassá válhat a dolog.

Nagyon remélem, hogy az előbb említett dolgoké a főszerep és csak akkor kell túszokat ölni, ha már nagyon szükséges. Úgy azért van értelme újrajátszani és ténylegesen igaz amit a videó is prezentál.

Vannak kifejezetten stealth mission ok is, amikor ha észrevesznek nincs game over, de sokkal nehezebb lesz a rablás! Amúgy meg fontos a túszejtés, mert túszokat lehet cserélni halott/elkapott rablótársainkért ha sikeres az egyezkedés!

Tehát nem csak go go bumm bumm -_-

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

jól hangzik, azt hittem, hogy hent a köbön.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gruffersten

Vannak kifejezetten stealth mission ok is, amikor ha észrevesznek nincs game over, de sokkal nehezebb lesz a rablás! Amúgy meg fontos a túszejtés, mert túszokat lehet cserélni halott/elkapott rablótársainkért ha sikeres az egyezkedés!

Tehát nem csak go go bumm bumm -_-

Sajnos csak egy darab ilyen küldetés van, az is csak bizonyos pontig lopakodható. :/ Egyébként a pályák nekem nem tetszenek, csak a Bankos meg a gyémántos értékelhetõ, szerintem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Chuck_Norris

Sajnálatos, hogy alig van komment ebben a topicban pedig jó kis coop game ez! :)

Na de ha a Heist-rõl nem is, a folytatásról (PayDay 2) igazán lehetne post....

Már csak azért is, mert igen ígéretesnek tûnik és van fejlõdés az elõdhöz képest, ahogy nézem.

Itt az egyik gameplay videó, a múzeumos festmény-lopásos:

(érdekes hallgatni közben a kommentárt, mert olyan új infókat is megtudhatunk, mint pl. a rendõrök ellopják az objective itemet (1. pályán: festmény | 3. pályán: pénz) ha nem õrizzük illetve, hogy a menekülõs és a csere küldetések totál dinamikusak és az elõzõ pályán/a rablás alatt történtek befolyásolják - sok ölés: nagyobb rendõri jelenlét/agresszió)

HMfZI0iGwmo

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Persze a legfontosabb infó, megjelenés ideje: August 15, 2013

Beszórok ide néhány videót a 2. részről:

PayDay2 TRAILER:

-5rSsYbN62Q

WHAT IS PAYDAY 2?

D58DxNkPkx4

...és egy nagyon hosszú (44 perces) de részletes kommentár az új részről:

t3-ULYwx5sI

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ja és nem mellesleg egy király web sorozat is van PayDay 2ből!

pZD7UACk8xs

Ep1 Ep2:eddig

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kedvencem a másfél perces pálya :D (mivel majdnem 100%os, ezért valószínûleg nincs menekülõs pálya sem ebben az esetben)

rK9FkVhMb4o

Illetve a festményes, ékszerboltos és a bankos pálya után egy másik map:

Watchdogs Heist:

29G9V25KRpg

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

BETA már "elérhető" nem csak a pre-ordereseknek

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Most írta egy külföldi srác aki beta-zik:

The risk reward of just making one more trip to the van is fucking exhilarating.

Having a character in this kind of lite "rpg" is a great idea.

Having a couple guys put on their mask and contain the people in the back of the jewelry store while the other guys hang out up front like civilians feels so awesome.

Also the amount of variables in some of the missions...

There is a 3 part mission where you have to step 1: get money/ step 2: get meth/ step 3: sell meth

When you get to the hand-off there are a buuunch of different things that can happen.

- The first time we did it, everything went smoothly but we got greedy and tried to rob the gang before we left.

- The second time, they tried to rob us.

- The third time the cops showed up before the deal even started.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ezt a sorozatot is valahogy a L4Dekhez hasonlítanám, mármint hogy a második rész lett igazán kiforrott. Elsõ rész nem igazán jött be, ez viszont pár beta gameplay után elég jól néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na kijött végre a Web Series: Episode 3 ögüü

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Castor*

Hali, akinek van kedve, Bétázik, vagy meg lesz neki a PD2, azokkal szívesen nyomnék coop-ot innen GS-ről. Ha van rá igény, vegyük fel egymást barátlistára. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na lassan elérem a 30. szintet is PD2ben, úgyhogy elmondhatom, hogy van már rálátásom kicsit a dolgokra és õszintén tudom mondani, hogy hatalmas különbség van az 1. és 2. rész között, sokkal fejlettebb lett szinte minden téren.

Persze az alap koncepció nem változott, de sok újítás került be ami jó.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Gb-_DKC6wc4

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Fú, Framing Frame Day 3 achievement jó nehéz, fõleg , hogy most még a laptopot se találtam meg :D Haverokkal mentem elõször, aztán megpróbáltam szólóba, de az aranyhoz nem igazán sikerült bejutni a lézer miatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...