Jump to content
Sign in to follow this  
XCube

RAGE

Recommended Posts

nyrfan

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni. Steam-en leárazás volt, így megvettem a RAGE-et + a DLC-t is hozzá.

viszont olyan dolgokat produkál a játék, mintha nem lenne elég erõs a VGA kártyám. Nem akadozik vagy ilyesmi, csak egyszerûen, a tájat nem rajzolja ki elég gyorsan. Ha hirtelen elfordulok a karakterrel, akkor látom, ahogy a táj fokozatosan megjelenik.

Elvileg a Stem-es verzió letölti a patcheket igaz? Vagy hol tudnám megnézni, hogy milyen verzió fut most fent?

A másik meg, letöltöttem hozzá a magyarítást, de az sem mûködik, pedig a leírásban megfelelõen, a steames játékmappába telepítettem.

Erre esetleg valami megoldás?

Cori

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni. Steam-en leárazás volt, így megvettem a RAGE-et + a DLC-t is hozzá.

viszont olyan dolgokat produkál a játék, mintha nem lenne elég erõs a VGA kártyám. Nem akadozik vagy ilyesmi, csak egyszerûen, a tájat nem rajzolja ki elég gyorsan. Ha hirtelen elfordulok a karakterrel, akkor látom, ahogy a táj fokozatosan megjelenik.

Elvileg a Stem-es verzió letölti a patcheket igaz? Vagy hol tudnám megnézni, hogy milyen verzió fut most fent?

az nem vga probléma, hanem FOS a játék :)

rage texture pop in fix - valami ilyesmit irj be guglira, bocs, h nem adok pontos linket, de ezer oldal, forum foglalkozott ezzel, és nem tudom, h neked épp melyik fog mûködni.

nyrfan

az nem vga probléma, hanem FOS a játék :)

rage texture pop in fix - valami ilyesmit irj be guglira, bocs, h nem adok pontos linket, de ezer oldal, forum foglalkozott ezzel, és nem tudom, h neked épp melyik fog mûködni.

Értem.

Köszi, így már legalább el tudok indulni valamerre.

Cori

Értem.

Köszi, így már legalább el tudok indulni valamerre.

igazán nincs mit

sok szerencstét :) majd azért írj, h összejött-e.

nyrfan

igazán nincs mit

sok szerencstét :) majd azért írj, h összejött-e.

ok, olvasgatom az oldalakat, de még nem találtam meg a megfelelõ megoldást. Elvileg pár dolgot át kell írni a rageconfig.cfg fájlban, de azt viszont nem nagyon találom... <_<

Cori

ok, olvasgatom az oldalakat, de még nem találtam meg a megfelelõ megoldást. Elvileg pár dolgot át kell írni a rageconfig.cfg fájlban, de azt viszont nem nagyon találom... <_<

felhasználók, dokumentumok mappa vagy valahol arrafelé?

nyrfan

felhasználók, dokumentumok mappa vagy valahol arrafelé?

néztem de ott nincs. nálam kicsit másképp van a dolog, az SSDn van a Windows, a játékok viszont a HDD-n vannak(köztük a steam is)

valahogy megoldom, eléggé idegesít már ez a grafikus hiba...

Meg jó lenne a magyarítást is mûködésre bírni.

solymosgyu

Én azt kérdezném hogy hogy indul el a rage sewers dlc? Egyáltalán mi az a dlc? A válaszokat köszi. erõle is.

solymosgyu

Answer? Miért nem válaszoltok?

DarkSl4yer

Answer? Miért nem válaszoltok?

DownLoadable Content, vagyis letölthetõ tartalom. Rendszerint kisebb kiegészítések, bõvítések, új küldetések.

wolfman8

DownLoadable Content, vagyis letölthetõ tartalom. Rendszerint kisebb kiegészítések, bõvítések, új küldetések.

Sztem nem a DLC kifejezéssel nem volt tisztában, hanem a tartalmával. Az a DLC micsoda, mit tartalmaz? SZVSZ.

De nekem fingom nincs.

XCube

Én azt kérdezném hogy hogy indul el a rage sewers dlc? Egyáltalán mi az a dlc? A válaszokat köszi. erõle is.

Automatikusan beépül a játékba, a különbözõ csatornalejárókon keresztül tudod elérni az új területeket.

solymosgyu

No már átvittem a sewerst. Még uj dlc-ket csak pénzért vagy hogy lehet szerezni?

VassGabor

Még mindig olyan semmilyen a második része?

XCube
1 hour ago, VassGabor said:

Még mindig olyan semmilyen a második része?

Én hatvan órát tettem bele. Az akció első osztályú, de a sztori nem valami erős (leszámítva a Ghosts DLC -t). Írtam róla pár sort a "Mit Játszottál Végig Legutóbb?" topikban, olvasd el.

VassGabor

Köszi meglesem.