Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FIFA Football sorozat


azoxign

Kipróbáltad már az új demót?  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kellerman

Két videó a "nagyoktól":

P50hj-JLst8&feature=feedu

-kogsqlKmZM&feature=player_embedded

És végül egy new skills tutorial:

gxfHZz6oAh0&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Most már kezd elegem lenni a Fifa 10-bõl (boxon), pontosabban hogy mindig elõjön valami szaros bug, ami hazavágja a menedzser módot. Régebben eljutottam vagy négy évadig, és fogta magát, és elkezdett lefagyni a mentések betöltésekor. Kuka. Mostanság megint nekiugrottam, és a biztonság kedvéért három mentéssel rotációs rendszerben. Erre hatodik évad után a Realhoz igazolva mínusz két milliárdos hiánnyal kellene elkezdenem az évet. Így persze nem tudok játékosokat venni, személyzetet fejleszteni stb. Jól gondolom, hogy erre sincs semmi megoldás? Ez így meddig játszható, és mikor mondja a gép, hogy game over?

A másik meg hogy már vagy egy hete kint van a Fifa 12 demója, de boxon még mindig csak a Goldosoknak elérhetõ. Pedig erõsen gondolkodtam rajta, hogy beruházok a játékra, de eléggé felb@sz, hogy még odáig sem jutok el, hogy kipróbáljam, érdemes-e.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Szerintem mindenképpen érdemes. Impact engine néhány bugjától eltekintve sokkal realisztikusabb lett az idei rész.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát nekem ez nem jött be demó alapján. Elég körülményes, és szörnyû milyen dolgok megesnek. Rögtön elsõ meccsen olyat pörgött a levegõben szegény játékosom, hogy olyat a földi törvények alapján még nem láttatok. :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Erre utaltam a bugnál. Inkább ezek történjenek néha meg,mint a 11-beli,ellenfélhez mindig visszapattanó labdák. Eddig úgy tûnik,hogy sokkal kisebb a mákfaktor a 12-ben.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

11el nem játszottam 10be raktam sok órát, de ott is volt épp elég idegesítõ momentum.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Meg nem tudom hogy vagytok vele,de engem már profin is hajlamos sz.opatni a gép :rolleyes: Nagyon durva támadásai vannak(labdabirtoklásról nem is beszélve),nem is merem feljebb rakni a szintet egyelõre :D

Link to comment
Share on other sites

Banane00

Valakinek tipp hogy mit csináljak ha a PS3-as Controlleremmel nem indul el a 12 Demo? Már átmásoltam egy fixet is hozzá de az sem oldotta meg.

Egyébként szánalmas hogy a játék milyen módon próbál az XBox felé húzni.

Igaz most kipróbáltam billentyûzettel is, valamiért egész más gombokat rakott ki a klasszikus beállításra és természetesen a tutorialban meg konzolos szarságokat írogat, de a barátságos meccs ugyanúgy akad mint anno a 11 demojával, szóval azt hiszem várok a teljes verzióig, mert ez nagyon gyenge eresztés.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Meg nem tudom hogy vagytok vele,de engem már profin is hajlamos sz.opatni a gép :rolleyes: Nagyon durva támadásai vannak(labdabirtoklásról nem is beszélve),nem is merem feljebb rakni a szintet egyelõre :D

Nehezebb szinten - fõleg komoly ellenfelekkel szemben - én soha nem merek offenzív taktikával játszani, mindig a labdatartásra és a kontrákra fókuszálok. Máshogy nem is lenne esélyem szerintem, mert iszonyatosan ragad az ellenfelekhez a labda: vagy el sem tudom venni, vagy visszapattan hozzájuk és hasonló finomságok. :D Ha nekem kell futni az eredmény után, akkor az már sz.opás, mert olyan szinten tudnak tömörülni, hogy esélyem sincs átjátszani a falat. Ezért inkább azt szoktam játszani, hogy hátul és a középpályán passzolgatok, próbálom kicsit magamra húzni az ellenfelet, hogy ezzel hosszában széthúzzam a pályát, és így könnyebb lekontrázni õket. :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Valakinek tipp hogy mit csináljak ha a PS3-as Controlleremmel nem indul el a 12 Demo? Már átmásoltam egy fixet is hozzá de az sem oldotta meg.

Egyébként szánalmas hogy a játék milyen módon próbál az XBox felé húzni.

Igaz most kipróbáltam billentyûzettel is, valamiért egész más gombokat rakott ki a klasszikus beállításra és természetesen a tutorialban meg konzolos szarságokat írogat, de a barátságos meccs ugyanúgy akad mint anno a 11 demojával, szóval azt hiszem várok a teljes verzióig, mert ez nagyon gyenge eresztés.

Egyáltalán hivatalosan kompatibilis PC-vel? Amúgy sokaknak van problémája gamepadból kifolyólag,remélhetõleg javítva lesz megjelenésig.

jardo: én nagyon meglepõdtem,hogy milyen szépen tud játszani a gép.Kényszerítõzik,cselezik,keresi a réseket. Alapvonalról sem mindig beadást választja,hanem néha megpróbálja becselezni magát az ötösre.

Link to comment
Share on other sites

Banane00

Egyáltalán hivatalosan kompatibilis PC-vel? Amúgy sokaknak van problémája gamepadból kifolyólag,remélhetõleg javítva lesz megjelenésig.

jardo: én nagyon meglepõdtem,hogy milyen szépen tud játszani a gép.Kényszerítõzik,cselezik,keresi a réseket. Alapvonalról sem mindig beadást választja,hanem néha megpróbálja becselezni magát az ötösre.

Már hogyne lenne kompatibilis a PC-vel,.. jajj akkor miért lépne ki a FIFA ha nem ismerné fel?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Úgy értem,nem csak valami modder által kompatibilis? Mert ha így van,akkor nem várhatod el,hogy támogassa a játék.(és igen sokaknak emiatt lép ki)

Link to comment
Share on other sites

Banane00

Úgy értem,nem csak valami modder által kompatibilis? Mert ha így van,akkor nem várhatod el,hogy támogassa a játék.(és igen sokaknak emiatt lép ki)

Nem, ez konkrétan PS3/PC.

Link to comment
Share on other sites

Banane00

Nem minden esetben.Nekem meg szobatársamnak is megy gond nélkül.

Xbox vagy Logitech a gamepad gondolom.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nekem box,neki valami neve nincs ps3 style.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Bementek a Dokumentumok/FIFA 11 mappába és onnan a ButtonConfiguration vagy milyen filet átmásoljátok és felülírjátok a Dokumentumok/FIFA 12 mappában lévõ fájllal. Megy is gémpadon a demo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Jövõ héten hozza a futár a játékot :P

Addig is egy videó róla,mivel a season ticket segítségével már többen hozzájutottak.

igEcWBZD8kY&feature=feedu

Ezek a challengek nagyon jónak ígérkeznek. ^_^

Link to comment
Share on other sites

jardo

Én végül úgy döntöttem, hogy nem veszem meg. Elleszek a VB-s játékkal is. :D

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

hát játékosok mozgása, illetve fizikája alapján, ez bizony egy nagy rakás... :(

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Fifa 10 akaszt ki mostanában. Próbálnám csinálni a Virtual Proval az accomplishmenteket, be is adja õket, elmentem, de következõ alkalomra rendszeresen elfelejti õket. Nem kicsit ba.sz fel.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

IGN teszt. Mindent elmond ^_^

OFMW6u8zF_4

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Fú nekem nagyon tetszik, bár még csak 3-4 meccset játszottam. Jó, hogy változatos. Werderrel indítottam egy karriert, megvettem Gallast és kölcsönbe jött Thiago. Elsõ bari meccsen Romát 4-0-ra lemostuk remek kontrajátékkal. Utána Toulouse ellen csak egy kiszenvedett 90. percben lõtt 1-1 jött össze.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mondjuk az vicc, hogy, akik leszedték, már vígan játszanak, akik meg elõrendelték és a napokban megkapták, azok meg várhatnak péntekig..PC-n legalábbis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...