Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FIFA Football sorozat


azoxign

Kipróbáltad már az új demót?  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kellerman

Az egyik analóg karral.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
-StiF-

valakinek megvan a 14, és van xboxa ja és live-ja? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jolee

Játszik itt valaki a Fifa World bétájával? ha igen, tudjátok hogyan lehet átállítani a controlsban az irányítógombokat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
feherbence

Üdv!

Emberek kérlek segítsetek, megrendeltem PC-re a játékot (FIFA 15) a CD Galaxisból, de egy Ultimate Teamos szórólapon meg a 2 lemezen kívül nem volt semmi a tokban, nem volt CD kulcs se amivel telepíthetném, illetve emlékszek az elõzõkhöz (14-hez pl.) adtak egy Ultimate Teamos ajándék kódot amivel 4 arany packot kaptál, most semmi ilyen de még CD kulcs se. Kérlek aki megvette írja le mi volt a tokban mert így játszani se tudok vele, 11.500 Ft ért kaptam egy mûanyag tokot meg 2 poháralátétet gyakorlatilag...

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Üdv!

Emberek kérlek segítsetek, megrendeltem PC-re a játékot (FIFA 15) a CD Galaxisból, de egy Ultimate Teamos szórólapon meg a 2 lemezen kívül nem volt semmi a tokban, nem volt CD kulcs se amivel telepíthetném, illetve emlékszek az elõzõkhöz (14-hez pl.) adtak egy Ultimate Teamos ajándék kódot amivel 4 arany packot kaptál, most semmi ilyen de még CD kulcs se. Kérlek aki megvette írja le mi volt a tokban mert így játszani se tudok vele, 11.500 Ft ért kaptam egy mûanyag tokot meg 2 poháralátétet gyakorlatilag...

Köszi!

A CD Galaxisnak írj! :)

Link to comment
Share on other sites

feherbence

A CD Galaxisnak írj! :)

Igen, az volt az elsõ, de hétvégén nem elérhetõk se emailbe de még telefonon se...

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Üdv!

Emberek kérlek segítsetek, megrendeltem PC-re a játékot (FIFA 15) a CD Galaxisból, de egy Ultimate Teamos szórólapon meg a 2 lemezen kívül nem volt semmi a tokban, nem volt CD kulcs se amivel telepíthetném, illetve emlékszek az elõzõkhöz (14-hez pl.) adtak egy Ultimate Teamos ajándék kódot amivel 4 arany packot kaptál, most semmi ilyen de még CD kulcs se. Kérlek aki megvette írja le mi volt a tokban mert így játszani se tudok vele, 11.500 Ft ért kaptam egy mûanyag tokot meg 2 poháralátétet gyakorlatilag...

Köszi!

A cd kulcs nem a füzetbe van? Vagy az sem volt hozzá?

Van aki megvette Xbox 360-ra? Érdemes rá beruházni?

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

A használati útmutatós lapon van alul a serial key. Külön gold pakkos lap nincsen, ha beloggolsz, akkor kapsz, azt hiszem.

Link to comment
Share on other sites

feherbence

A használati útmutatós lapon van alul a serial key. Külön gold pakkos lap nincsen, ha beloggolsz, akkor kapsz, azt hiszem.

Köszi a választ, akkor a gold packos lapot ne keressem, de az útmutatós lap serialostúl mindenestül hiányzik, majd hétfõn kiderül mi lesz vele ha elérhetõ lesz a cdgalaxis. Ennyit a hétvégi fifázás tervérõl :s14:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Real013

Na, mostanság kezdem igazán megszeretni a FIFA 15-öt. 2001-2005 között elég rendesen fifáztam ( Kora színvonalához képest szerintem még mindig a 2003 a legjobb Fifa), a leggyengébb csapatokkal megvertem a top szupercsapatokat. ( Online nem játszottam, mert... khmm nem volt rá lehetõség) Aztán jött a PES korszak és a Fifa mélyrepülése, aztán valahol 2009 környékén mindkét sorozatot parkolópályára tettem, csak hébe-hóba játszottam velük egy kevéske ideig.

Most jött a NextGen Fifa 15 PC demo és ez olyannyira meggyõzõtt, hogy meg is vettük öcsémmel a játékot. Most elõször belenyúltam az alap gameplay assistance beállításba, semi a legmagasabb segítség. Ezt rohadtul kellett idõ megszokni, de egyre jobban megy, még akkor is, ha egyelõre csak professional szinten nyomom.

Érthetõ ez azért szerintem, sok volt kihagyás, olyannyira, hogy a Real Madridtól másfél év után inkább eljöttem, mert a legjobb eredményem egy bajnokság második hely volt... Nem ment na, de így utólag azért is volt így, mert túlzottan bíztam a star powerben és nem játszottam a csapattal.

Félszezonnál eljöttem Lyonba, ami jó döntés volt. A 7. helyen vettem át a csapatot, most 4. vagyok, de az elsõtõl csak 5 pont választ el négy fordulóval a vége elõtt. ( 13 volt, amikor idejöttem.) Még játszottak két elõttem álló csapattal is, hajtok nagyon a dobogóért, ez a minimum. A Francia kupából kiestem, de a Ligakupát behúztam, a Bajnokok Ligájában meg olyannyira menetelek, hogy döntõt játszok a Chelsea-vel. Elõbb a Manchester United-et vertem ki a legjobb 16 között egy otthoni 1-0-al és egy idegenbeli döntetlennel (1-1). Aztán a Bayern München jött, otthon 0-0, idegenben 1-1. Az elõdöntõben kaptam egy könnyebb feladatot, a Barcelonát(!!!) kiejtõ Benficát, õket otthon 3-0-ra, idegenben 4-2-re vertem meg.

Igazából a Lyonnal sokkal több dolgot megcsinálok, amit a Realnál nem. Nem játszok esztelenül elõre, nem akarok egy emberrel lefutni mindenkit (nincs Ronaldo megoldja taktika), sokat passzolok, próbálok okosan játszani, nem pánikolok, ha a hatvanadik percben 0-0, nagyon figyelek a védekezésre, a becsúszásokra és baromira koncentrálok kb. minden meccsen. Meg ha kell, akkor leparkolom a buszt és kontrázok. Jobb ez így, gyengébb a csapat és nem dõlök kényelmesen hátra... Persze Lacazette például így is állati jó player pl. :) jah, meg igyekszem megcsinálni az olyan dolgokat, amiket nálam sokkal jobban fifázó youtuberek tanácsolnak.

Szóval most elkapott a FIFA feeling és tökre örülük ennek, a régi szép idõket idézi. Még úgy is, hogy jókat röhögök néha azon, hogy a FIFA 15 hivatalos oldalán milyen lehetetlen gólok a hét legszebb találatai, meg hogy így professional szinten milyen könnyû egy két dolog (pl. a cseleket 95 %-ban megeszi a gép, de próbálok nem ezekkel elõre menni), illetve az ütközési vagy milyen motor még mindig produkál fura dolgokat. De amúgy rendben van a dolog most, egész kellemes átmenet ez a rész szimuláció és arcade cucc között.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...