Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Age of Empires Online (+)


[OP]Destroy-man

Recommended Posts

[OP]Destroy-man

Az iskolában megtanulsz egy szakmát (1 szakma ingyenes), megépíted hozzá a szakoktatáshoz szükséges épületet, és ott gyorssegély egységeket tudsz venni. Azaz plusz katoináid lesznek egy rövid idõre, ha aktiválod, vagy egy rövid idõre lesz plusz nyersanyag forrásod. Attól függ, hogy mit tanultál.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Hivatalos weboldal:

http://ageofempiresonline.com/

Gépigény:

•2GHz CPU vagy bármilyen 2 magos

•128mb as VGA

•1GB RAM, vagy több

•3GB merevlemez

Én már megjelenés óta tolom jelenleg egy lvl13 as nem prémium egyiptomi civ-em van ha tudok segitek.Remélem nem csak engem érdekel ez a játék.

Link to comment
Share on other sites

xanast

Nekem nem indul el az elsõ küldetés sem. Mikor elkezdeném rögtön kiírja, hogy vesztettem. :S Mind a két népnél ez van és nem tudom miért.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

ujratelepités? ilyenröl még csak nem is hallotam

Link to comment
Share on other sites

xanast

Az volt az elsõ amit próbáltam de sajnos nem. Sõt most már a granny2.dll hiányzik. Azt hiszem majd késõbb felteszem újból mondjuk 2-3 patch múlva. :)

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

rendszergazda mód beli futtatás? vagy windows live ujra rakása?

Link to comment
Share on other sites

xanast

Sajnos egyik sem. :S Láttam , hogy másnak is van ilyen problémája neki azt írták tegye fel a legújabb :net framework-öt feltettem én is de semmi javulás. :(

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Bétát próbáltam, írtam is egy cikket az iPonra. Egy korrekt, szórakoztató RTS, némi fura, de ötletes RPG-elemekkel, meg online "létezéssel", saját állandó várossal. Kényelmesen el lehet vele ütni jópár órát, ha elfogadjuk a rajzfilmesített stílusát (ami mondjuk Age of-sorozathoz elég meredek húzás). Nem tudom, hogy a béta óta mennyi extrát pakoltak bele, amiket a cikkben pl hiányoltam (aukciós ház, bõvebb PvP), mert azok azért kellenének.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

ilyenek nem lettek de jó lett a cikk de szerintem a perzsa vagy kelta content pack-miatt fog érkezni a többi népnek is valami,sajnos a prémium-nem prémium userek között nagyon nagy a különbség és PvP-ben nem egyszer hallotam olyat hogy esélytelen,és a prémium only questek is csak nehezitik a f2p userek életét, olyan lvl 20 ig siman ellehet vele lenni de utána tényleg monoton lesz.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

nos találtam megoldást a problémádra

nem net hanem NAT problémad van vagyis a routerben a tüzfalat kapcosld ki és engedéylzed a aoeo portjait(vhol leirjak)

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Gyertek magyarok a Marathon szerverre! Oda gyûlünk és van HUN csatorna a csetboxnál. Pl.: generál fülön jobbkatt->options, felugró ablakban jobb lent kis mezõbe beírjátok: HUN és join.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

en valahogy nem találtam senkit pedig azt azt csinaltam amit irtal....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mike43

nos találtam megoldást a problémádra

nem net hanem NAT problémad van vagyis a routerben a tüzfalat kapcosld ki és engedéylzed a aoeo portjait(vhol leirjak)

a megoldás:

Kell a windows live id, kell a windows live id bejelentkési segéd, és kell a mikrosoft security essentials, nekem utána mûködött!

Link to comment
Share on other sites

mviski

azért írok mert szeretném megvenni a premium csomagot, de amikor megadom az adataimat akkor a "postal code"-ot sehogy sem akarja elfogadni a rendszer :(((( valaki SEGÍTSEN!!!

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nos ha mindenképp kártyával akarsz fizetni akkor javaslom hogy ne az xbox-oldalon hanema beépitett gfwl kliensbeli marketplaceen csinald mivel az xbox.com szerintem buggos,ha igy se fogdja all akkor probald meg üresen vagy nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shinodas

Sziasztok!

Egy buta kérdésem lenne. Szóval itt vagyok, és nem tudom mit csináljak, hogy futásra bírjam a játékot. Lehet én vagyok a béna, de nem tudom, mit kéne csinálni. :D

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

rendszergazda módba futattod?esetleg töltsd le a lunchert ujra,vagy töröld ki az összes fájlt a fö könyvtárbol kivéve a launcher-t.

Link to comment
Share on other sites

Shinodas

Köszönöm! Rendszergazdaként már minden okés! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Priby88

Mivel nincs AoE2 téma, így ezt most ide írnám:

12 év után új kiegészítõ jelenik meg az Age of Empires II-höz! Bizonyára ti is sokan játszottatok vele anno. Persze nem hivatalos, az ES már megszûnt rég, ezt egy lelkes belga aoe2 játékos készíti. Az új kiegészítõ neve pedig Forgotten Empires lesz.

- 5 új civilizáció: magyarok, inkák, olaszok, indiaiak, szlávok

- Minden civilizációhoz új Unique Unit, és még néhány új egység

- Új technológiák

- Win7/Vista Color Fix: Nincs hibás színmegjelenítés az említett 2 operációs rendszeren

- WideScreen patch: széles képernyõs mód

A pontos újítások: http://www.aoe2.hu/viewtopic.php?f=9&t=4

Várjuk véleményeiteket!

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Vééééégre! Épp akartam kérdezni már valami hasonló kaliberû stratégiát mint AOE, mert hihetetlen, hogy mennyire kihalt a piac. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ripley

Egyébként nem találtam értelmes topicot a kérdésemhez, ezért maradt ez (elnézést elõre is). :(

Szóval olyan MMORTS féléket keresek amit lehet hasonlítani az Age of Empires Online-hoz.

Szóval ez a nyersanyag gyûjtõs, építgetõs, szóval amilyen volt anno az AoC, RoN, AoM, sötöbö. :)

Találtam 1-2t de ez a 40 perc alatt felépülõ cuccok nem nagyon kötöttek le.

Még talán a Picaroon volt ami jó volt de azt is hamar meguntam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
HD2

Gondoltam kipróbálom már a játékot, ha ingyenes lett, de a Windows Live keresztbehúzta a számításaimat. Sejtettem hogy nem lesz egy egyszerû menet, úgyhogy már készültem rá, hogy elsõre nem fog menni. Minden alkalommal elmondom, hogy ostorozni kéne azt, aki ezt a fost kitalálta, ha kötelezõ, akkor legalább mûködne normálisan, de nem, beírom az adataim, erre kér egy cd kulcsot. Próbálgatom, hátha elfogadja, ha teleírom minden összevisszasággal, de nem, utána írja, hogy nem jó a felhasználónév, vagy a jelszó. Elõtte nem lett volna könnyebb. Beírom normálisan, erre kiírja, hogy olyan régióban vagyok, amit nem támogat a live. Mivan?! Ha jól tudom már Magyarországon is van, de ez mindegy is, mivel GTA4-nél simán mûködött (ott már szintén kihullajtottam jópár hajszálamat, mire mûködésre bírtam, mert szerinte túl sokszor aktiváltam a CD-keyt, aztán nem jó régióban vagyok, következõ nap meg minden megy) Na de mindegy, csinálok egy másik live felhasználót. Megvan minden, kéri a nevem, beírom, erre látom adott egy szar random ID-t, amit még csak megváltoztatni sem tudok (vagy csak végeláthatatlan eldugott menülabirintuson keresztül) Itt már azt hittem leverem a monitort az asztalról, játszani már végképp nem volt kedvem, törölni még nem törötem, hátha holnap hideg fejjel újra nekiindulok. :D Az már csak megint egy másik dolog, hogy a szaros bejelentkezõ képernyõt sem bírják megcsinálni, mert akárhányszor a @ jelet írom be, odatolja a vágólap tartalmát is mellé. Nem hinném, hogy ez csak nálam van, már több win reinstall is volt, meg billentyûzetet is cseréltem idõközben. Kész katasztrófa ez az egész Live...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Gondoltam kipróbálom már a játékot, ha ingyenes lett, de a Windows Live keresztbehúzta a számításaimat. Sejtettem hogy nem lesz egy egyszerû menet, úgyhogy már készültem rá, hogy elsõre nem fog menni. Minden alkalommal elmondom, hogy ostorozni kéne azt, aki ezt a fost kitalálta, ha kötelezõ, akkor legalább mûködne normálisan, de nem, beírom az adataim, erre kér egy cd kulcsot. Próbálgatom, hátha elfogadja, ha teleírom minden összevisszasággal, de nem, utána írja, hogy nem jó a felhasználónév, vagy a jelszó. Elõtte nem lett volna könnyebb. Beírom normálisan, erre kiírja, hogy olyan régióban vagyok, amit nem támogat a live. Mivan?! Ha jól tudom már Magyarországon is van, de ez mindegy is, mivel GTA4-nél simán mûködött (ott már szintén kihullajtottam jópár hajszálamat, mire mûködésre bírtam, mert szerinte túl sokszor aktiváltam a CD-keyt, aztán nem jó régióban vagyok, következõ nap meg minden megy) Na de mindegy, csinálok egy másik live felhasználót. Megvan minden, kéri a nevem, beírom, erre látom adott egy szar random ID-t, amit még csak megváltoztatni sem tudok (vagy csak végeláthatatlan eldugott menülabirintuson keresztül) Itt már azt hittem leverem a monitort az asztalról, játszani már végképp nem volt kedvem, törölni még nem törötem, hátha holnap hideg fejjel újra nekiindulok. :D Az már csak megint egy másik dolog, hogy a szaros bejelentkezõ képernyõt sem bírják megcsinálni, mert akárhányszor a @ jelet írom be, odatolja a vágólap tartalmát is mellé. Nem hinném, hogy ez csak nálam van, már több win reinstall is volt, meg billentyûzetet is cseréltem idõközben. Kész katasztrófa ez az egész Live...

Kattints a play-re a fõmenüben ahelyett hogy külön megnyomod a home-ot a bejelentkezéshez, akkor nem kér serial-t, ez bug és nem csak neked jött elõ.

Egyszer regeltem be angol címmel, azóta igaz automatikusan magyarra állította amint hazánkban is elérhetõ lett a live (IP alapján gondolom, pl. a Street Fighter jelzi ez alapján multiban a zászlód hogy tudják az emberek milyen kapcsolatra számítsanak a távolságtól függõen), ettõl függetlenül nem vettem észre semmiféle korlátozást, nem tudom britnek kezeli-e még a profilt, de SOHA semmilyen gondom nem volt vele. Leszámítva hogy ritkán megesik hogy nem enged be elsõre "nincs netkapcsolat" üzenettel.

Egyébként nem találtam értelmes topicot a kérdésemhez, ezért maradt ez (elnézést elõre is). :(

Szóval olyan MMORTS féléket keresek amit lehet hasonlítani az Age of Empires Online-hoz.

Szóval ez a nyersanyag gyûjtõs, építgetõs, szóval amilyen volt anno az AoC, RoN, AoM, sötöbö. :)

Találtam 1-2t de ez a 40 perc alatt felépülõ cuccok nem nagyon kötöttek le.

Még talán a Picaroon volt ami jó volt de azt is hamar meguntam.

Ha jól tudom nemrég rajtolt el az ingyenes, böngészõs CnC, a Tiberium Alliances, szerintem tegyél vele egy próbát. Hátránya hogy ronda, nagyon. Vagy, nosztalgikus, kinek mi...

Én is játszom az AoE-vel, igen szimpatikus. Remélem nem fogynak el a küldik és jutok el oda hogy "akkor most már pvp-zz vagy nem haladhatsz tovább".

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Tudom hogy nem AoE Online, de kéne egy kis segítség az AoE3-mal. Tegnap megvettem a Steamen és fel is tettem, de amikor el akarom indítani a játékot, akkor borzasztó nagy felbontással kezd és marhára szagggat, és ha át akarok állítani bármit akkor meg fatal errort ír ki. Van valakinek ötlete hogy oldhatnám ezt meg?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A játék könyvtárában keress valami olyasmit hogy config.txt, vagy hasonló dll -t (jegyzõtömbbel nyisd meg, egy nagy rakás katyvasz lesz néhol elszórva értelmes szavakkal, ctrl+F -el keresel resolution -t vagy screen size, esetleg x és y méreteket, ott átírod, mented a módosításokat.

Azért próbáld ki, hogy csak a fõváros akad-e, vagy a játék is ténylegesen. Ugyanis a fõváros az kb. mindenkinek borzalmasan akad, ott valamit nagyon elrontottak a fejlesztõk, nem is tudom melyik beállítás kikapcsolásával viszont helyrejön, de nem a felbontás a gond, ha csak a fõvárossal van a baj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...