Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google+


gebali1991

Recommended Posts

gebali1991

Mindenhol a Facebook utódjának kiáltották ki, csak az a kérdés, hogy a Google+ a Google óriási sikere vagy újabb csúfos bukása lesz-e. A kezelõfelület nagyon emlékeztet a FB-jére, de azért el lehet benne veszni, itt segíthetünk egymásnak belerázódni, felfedezni az új funkciókat.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megelõztél! Én is gondoltam hogy megnyitom ezt a topoicot!

Sajna egyenlõre még a bejutás is szüneteltetve van :(

Link to comment
Share on other sites

thewbie

én még várok vele, egyrészt nincsenek fent ismerõsök, illetve késõbb már kiforrottabb lesz

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Megelõztél! Én is gondoltam hogy megnyitom ezt a topoicot!

Sajna egyenlõre még a bejutás is szüneteltetve van :(

Igazából lehet bentrõl küldeni meghívót, szóval annyira már nem closedbeta. Nekem szerencsére jó, itt a BME-VIK-en sokan rákaptak hamar. Szerintem jobb mint a facebook. FB-on én nem használom a butajáték/reklámappokat, így azok nem hiányoznak innen. Letisztult, áttekinthetõ, szokásos google dizájn. Érdekes ez a körös dolog, nem tudom mennyire lesz kihasználva így, hogy az arcába tolják az embernek.

Ugye akinek van gmail fiókja, annak van google accountja is, nekem nagyon bejön, hogy egy felsõ sávban integrálva vannak a google szolgáltatások, jó dolog ez a google acc.

Ami egyértelmûen jobb a fb-al szemben, az az androidos g+ app. Messze fényévekkel veri a fb appját. A foursquaret el lehet felejteni mellette, gyorsan, jól mûködik a latitude az appon belül, ugye ez a körös dolog, ha valaki kihasználja, akkor nagyon gyorsan meg lehet találni az információt, amit keres az ember.

A közös chateket meg még nem próbáltam, arról nem tudok mit mondani.

Esso mint száz, nekem bejön.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

[GSF] Picture

:D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Igazából lehet bentrõl küldeni meghívót

Tudsz küldeni nekem egy meghívót?

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Tudsz küldeni nekem egy meghívót?

Küldd el pm-ben a gmail címed. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Küldd el pm-ben a gmail címed. :)

Elküldve.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Egy meghívóval engem is megvághatna valaki. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Egy meghívóval engem is megvághatna valaki. :unsure:

Neked is csak azt tudom ajánlani, amit Kroknak néhánnyal lentebb. :)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Neked is csak azt tudom ajánlani, amit Kroknak néhánnyal lentebb. :)

Köszke szépen. B)

Egyelõre eléggé dettó mint a Facebook, ráadásul alig vannak még. :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Köszke szépen. B)

Egyelõre eléggé dettó mint a Facebook, ráadásul alig vannak még. :D

Örülj neki, legalább nincs túlterhelve a server. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyelõre eléggé dettó mint a Facebook, ráadásul alig vannak még. :D

Ezért is van az h még én is alig-alig használom.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Azt mondta, az orvos hogy Google pozitív vagyok, miután kaptam egy megHIVót.

Tetszik az oldal, igazából a körök az egyetlen újítás, de a többi rész is elég letisztult. Kíváncsi vagyok, elterjed-e, nagy hátszélt kap a sajtótól az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ez érdekes. Mondjuk most már jobban el van terjedve az internet mint akkor, de akkoris :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ez érdekes. Mondjuk most már jobban el van terjedve az internet mint akkor, de akkoris :D

Hát igen. De azért ez a kép nagyon csalóka, hiszen a Facebook elõtt nem volt "semmi", miközben a Google+ kampányának a kvintesszenciája, hogy jobb, mint a Facebook. Tehát tulajdonképpen a FB miatt népszerû, nem pedig önerõbõl.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Azt mondta, az orvos hogy Google pozitív vagyok, miután kaptam egy megHIVót.

:lol:

+1 vagy mi :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Hát igen. De azért ez a kép nagyon csalóka, hiszen a Facebook elõtt nem volt "semmi", miközben a Google+ kampányának a kvintesszenciája, hogy jobb, mint a Facebook. Tehát tulajdonképpen a FB miatt népszerû, nem pedig önerõbõl.

Pláne úgy, hogy az elégedettségi mutatókban nagyon nem áll jól a facebook, elég komoly visszaesést sikerült felmutatnia idén ezen a téren (valahol olvastam egyik nap).

Link to comment
Share on other sites

a880120

Egyébként ezekben a körökben mi az olyan spéci? Máshol is van, csak ott csoportoknak hívják õket... és most ráfognak kapni a júzerek, hogy csak körökbe osszanak meg valamit, mert olyan szupi titkos dolgok lesznek, hogy más nem láthatja õket? :unsure: Eddig se foglalkozott senki azzal, hogy olyat tegyen ki az üzenõfalra, ami másra nem tartozik (vagy nem érdekelheti... ragozhatjuk)

Mondjuk egész eddig a konferencia videózást használtam cimborákkal, de nekem arra sincs szükségem- arról nem is beszélve, hogy ilyen szolgáltatás máshogy is elérhetõ, gyanítom FB-hez is van külsõ alkalmazás)... egyébként milyen vicces... azóta is videóhívással dumálnak egymással, mert megtehetik B)

Bullshit az egész.

Arról nem is beszélve, hogy ez a mocsadék google eltüntetett picasaról rengeteg képemet... persze, én voltam figyelmetlen -_-

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Pláne úgy, hogy az elégedettségi mutatókban nagyon nem áll jól a facebook, elég komoly visszaesést sikerült felmutatnia idén ezen a téren (valahol olvastam egyik nap).

Az FBnek vannak dolgai, amik nekem már kezdetektől fogva nem tetszettek, és tegnap sikerült belefutnom nekem is egy vírusba (a történelem során először és remélem h ennyi is volt) mert az persze jár hozzá.

Összesen azért használom az FB-t mert az ismerőseim 99%-a azt is, vagy kizárólag azt használja.

Nagyon remélem h a G+ -on nem lesznek vírusok.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nagyon remélem h a G+ -on nem lesznek vírusok.

Amit emberek használnak, az idõvel vírusos lesz. Minél gyorsabban terjed, annál gyorsabban lesz vírusos.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Amit emberek használnak, az idõvel vírusos lesz. Minél gyorsabban terjed, annál gyorsabban lesz vírusos.

Sajnos ebben könnyen igazad lehet.

Bár az IWIWen sohasem találkoztam vírussal, sõt még csak nem is hallottam róla.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Sajnos ebben könnyen igazad lehet.

Bár az IWIWen sohasem találkoztam vírussal, sõt még csak nem is hallottam róla.

Mert annak nincs is ilyen funkciója, hogy megosztás, vagy saját üzenõfal.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mert annak nincs is ilyen funkciója, hogy megosztás, vagy saját üzenõfal.

Mostanában (december óta) már van.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Ha jól tudom, akkor még csak a teszterek használhatják a Google+-t. Vagy nem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...