Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fáradtgõz Tör Elõ A Fúziós Vasból! - Mindent Tudó Hardvereseknek (2.0)


oPalRx7

Recommended Posts

oPalRx7

Nos, 2 napot Budapesten vagyok máris betelik a fórum :D :D

íme itt a folytatás, kezdõtémaként:

Budapest, én így szeretlek

...a kocsiból nem tûnt el semmi, pedig bele volt zárva 30 utazótáska, 2 laptop, fényképezõ, stb.... mák.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Mit csináltál hogy elvették? Engem még sosem kaptak el semmi szabályszegésért szerencsére bár annyira sokat nem is kockáztatom általában mert nem éri meg az a +10-20km/h a következményeket.

Ittasan vezettem -_- . Soha többé nem csinálok ilyet, mert nem csak rám veszélyes, hanem a környezetemre is.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Ittasan vezettem -_- . Soha többé nem csinálok ilyet, mert nem csak rám veszélyes, hanem a környezetemre is.

Ja mondjuk azt én nem csináltam soha mert ugye veszélyes is meg annyira nem vagyok alkoholos ital szerető hogy ne legyek meg nélkűle. Ja chrisnagy helyezd át az utolsó 1-2 oldal hsz-eit az új topikba hogy lehessen jól követni a témát.

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Ittasan vezettem -_- . Soha többé nem csinálok ilyet, mert nem csak rám veszélyes, hanem a környezetemre is.

Innyevarnyú. És mennyire voltál ittas? Látszódott a vezetéseden vagy csak random lekapcsoltak?

Link to comment
Share on other sites

XCube

Innyevarnyú. És mennyire voltál ittas? Látszódott a vezetéseden vagy csak random lekapcsoltak?

Nem a vezetésen látszott, azzal nem volt baj. Szilveszterkor történt amikor kb. mindenkit megállítanak, aki autózik.

Btw nagyon ittas voltam :( . A vérvizsgálat 2,8 -at hozott ki.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nos, 2 napot Budapesten vagyok máris betelik a fórum :D :D

íme itt a folytatás, kezdõtémaként:

Budapest, én így szeretlek

...a kocsiból nem tûnt el semmi, pedig bele volt zárva 30 utazótáska, 2 laptop, fényképezõ, stb.... mák.

Haveromnak nem volt ilyen szerencséje, 2-3 napra ment fel Pestre és elvitték a kocsiját. Benne volt a laptopja (utóbbi 5 év nyaralási és bulizási fényképeivel) az összes céges dokumentuma, a legjobb ruhája, PDA-ja meg még mittudomén...

AZ autó persze azóta sincs meg pedig vagy 1 éve történt.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Ja mondjuk azt én nem csináltam soha mert ugye veszélyes is meg annyira nem vagyok alkoholos ital szeretõ hogy ne legyek meg nélkûle. Ja chrisnagy helyezd át az utolsó 1-2 oldal hsz-eit az új topikba hogy lehessen jól követni a témát.

A dátumozás miatt annyit tudok áttenni. :)

Nos, 2 napot Budapesten vagyok máris betelik a fórum :D :D

íme itt a folytatás, kezdõtémaként:

Budapest, én így szeretlek

...a kocsiból nem tûnt el semmi, pedig bele volt zárva 30 utazótáska, 2 laptop, fényképezõ, stb.... mák.

Ezzel meg mi lett? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Nem a vezetésen látszott, azzal nem volt baj. Szilveszterkor történt amikor kb. mindenkit megállítanak, aki autózik.

Btw nagyon ittas voltam :( . A vérvizsgálat 2,8 -at hozott ki.

Ejj....hát akkor meg mi a rákért ültél egyáltalán volánhoz? :/

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Chrisnagy írta GTX560-al kapcsolatban.

De az azt jelentené, hogy befolyásos és fontos ember vagyok az NV-nél. Esetleg, hogy minden kártyát hozzám küldenek tesztelni, amit természetesen meg is tarthatok, és 5-szörös áron elárverezhetem megjelenés elõtt pár nappal valamelyik oldalon. Persze az is lehet, hogy olyan csúcsszuper tolvaj vagyok, mint Danny Ocean, és észrevétlenül elloptam az adott kártyát az NV szupertitkos laboratóriumából, amit 1001 marcona biztonsági õr õrzött, veszélyes fegyverekkel.

Sose értettem ezt az 5-szörös áron pár nappal a megjelenés elõtt dolgot.

Nekem 500ftal ha többet érne. Pár nap alatt úgyis elmúlik ez a tény h megjelenés elõtt vagyunk.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ejj....hát akkor meg mi a rákért ültél egyáltalán volánhoz? :/

Mert egy idióta voltam, nincs mentségem -_- .

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Tettem be egy smileyt a topikhoz. :B

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Btw nagyon ittas voltam :( . A vérvizsgálat 2,8 -at hozott ki.

ÍJha!

Ráadásul pont Szilveszterkor amikor tényleg mindenkit leintenek ... hát ez tényleg baromság volt.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Hagyjuk már ezt a támát! :ninja: Csinált már életében mindenki hülyeséget. XCube tanult belõle, ennyi.... Pont! -_-

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez milyen? Olyan mintha be lenne zúzva az egyik fele, de nekem úgytûnik van még üvegtábla alatta/mögötte.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ez milyen? Olyan mintha be lenne zúzva az egyik fele, de nekem úgytûnik van még üvegtábla alatta/mögötte.

Ez egy csúszóablak Krok :rolleyes: .

Hagyjuk már ezt a támát! :ninja: Csinált már életében mindenki hülyeséget. XCube tanult belõle, ennyi.... Pont! -_-

Szerintem is.

Nos, 2 napot Budapesten vagyok máris betelik a fórum :D :D

íme itt a folytatás, kezdõtémaként:

Budapest, én így szeretlek

...a kocsiból nem tûnt el semmi, pedig bele volt zárva 30 utazótáska, 2 laptop, fényképezõ, stb.... mák.

Az szép bakker, rohadt nagy mákotok van.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez egy csúszóablak Krok :rolleyes: .

Azt én is látom

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Valaki tud valami jó kis öldöklõs és aránylag új gammát, amit elvisz egy HD4200? :lol:

Szerk.: nekem is jólesz a crysis 1 minimumon :)

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

...

Ezzel meg mi lett? :ninja:

pontosan nem tudom mit akartak csinálni :S betörték és otthagyták a dolgot. logika nincs persze benne, mert ott nincs tolóajtó, tehát max a sofõr ajtaját nyithatta volna ki (akkor meg miért nem azt az ablakot törte volna be, most már látom hogy olcsóbb lett volna), onnan meg minden mást ha valóban ki akarna pakolni egy kocsit. (vagy a tolóajtó ablakát, amikor szintén hozzáfér ilyenekhez...)

eddig jó. egy fix-féle ablakot a peugeottól megrendelni 54800, bontókba nincs (hát igen, kisteherautó ritkán körablakos, személyautóként meg mégritkább ez a típus) egy másik bolt utánanéz de sztem az se lesz túl eredményes.

ugyanilyen tolóablakosat venni még csak a katalógusukból se találtak elõ a Pug-osok.

szopóág.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

pontosan nem tudom mit akartak csinálni :S betörték és otthagyták a dolgot. logika nincs persze benne, mert ott nincs tolóajtó, tehát max a sofõr ajtaját nyithatta volna ki (akkor meg miért nem azt az ablakot törte volna be, most már látom hogy olcsóbb lett volna), onnan meg minden mást ha valóban ki akarna pakolni egy kocsit. (vagy a tolóajtó ablakát, amikor szintén hozzáfér ilyenekhez...)

eddig jó. egy fix-féle ablakot a peugeottól megrendelni 54800, bontókba nincs (hát igen, kisteherautó ritkán körablakos, személyautóként meg mégritkább ez a típus) egy másik bolt utánanéz de sztem az se lesz túl eredményes.

ugyanilyen tolóablakosat venni még csak a katalógusukból se találtak elõ a Pug-osok.

szopóág.

Biztos valami részeg vandálok voltak. -_-

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

pontosan nem tudom mit akartak csinálni :S betörték és otthagyták a dolgot. logika nincs persze benne, mert ott nincs tolóajtó, tehát max a sofõr ajtaját nyithatta volna ki (akkor meg miért nem azt az ablakot törte volna be, most már látom hogy olcsóbb lett volna), onnan meg minden mást ha valóban ki akarna pakolni egy kocsit. (vagy a tolóajtó ablakát, amikor szintén hozzáfér ilyenekhez...)

eddig jó. egy fix-féle ablakot a peugeottól megrendelni 54800, bontókba nincs (hát igen, kisteherautó ritkán körablakos, személyautóként meg mégritkább ez a típus) egy másik bolt utánanéz de sztem az se lesz túl eredményes.

ugyanilyen tolóablakosat venni még csak a katalógusukból se találtak elõ a Pug-osok.

szopóág.

Lehet h véletlenül törték be. (csak nyilván nem akarta megvárni míg kifizettetik vele).

Láttam már ilyet Pesten.

Am ja elég szívás.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Lehet h véletlenül törték be. (csak nyilván nem akarta megvárni míg kifizettetik vele).

Láttam már ilyet Pesten.

Am ja elég szívás.

Véletlenek nincsenek Krok. Ilyen dolgokban meg pláne. :)

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

egyértelmû feszítési nyom. betoltak valamit a 2 üveg közé, majd megpattant a külsõ. a belsõt próbálták elhúzni eredetileg.

ez egy szar extra kiadás, mert akkor tuti tolódik a dózer projekt - pedig lenne vevõm a jelenlegire.

eleinte én is gondolkoztam azon hogy véletlen.... ajtót nekinyitni, vagy 2 autó között akart elmenni egy cosplay-ben amihez tartozik valami kemény tárgy, de jobban megnézve nem...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Véletlenek nincsenek Krok. Ilyen dolgokban meg pláne. :)

csak azért írtam mert már láttam ilyet. haverék hülyéskedtek a kocsi mellett valamit, és haver a könyökével PUFF hirtelen bevágta az egyik oldalsó ablakot.

Saját kocsija volt, ha nem az lett volna tuti mind kereket oldunk.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

csak azért írtam mert már láttam ilyet. haverék hülyéskedtek a kocsi mellett valamit, és haver a könyökével PUFF hirtelen bevágta az egyik oldalsó ablakot.

Saját kocsija volt, ha nem az lett volna tuti mind kereket oldunk.

Az szép... :D

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

csak azért írtam mert már láttam ilyet. haverék hülyéskedtek a kocsi mellett valamit, és haver a könyökével PUFF hirtelen bevágta az egyik oldalsó ablakot.

Saját kocsija volt, ha nem az lett volna tuti mind kereket oldunk.

ügyes volt a srác, az fix :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...