Jump to content
GSForum - Segélyvonal

-gog-


kaszman1

Nosztalgiázás a számítógépen.  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kaszman1

Most a Witcher 2 kerül 30 dolcsiba. Bár én inkább várok a dobozos verzió hasonló árára, az jobban megéri.

+ hétfõig jó féltucat játék akciós :)

LINK

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ultima 1-3 -_- Reméljük, a többi rész is B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

A játék 15. szülinapjának alkalmából a TES: Daggerfall ingyenesen letölthető INNEN. Most szedem, lehet kicsit újra elszórakozok vele :)

A GoG-on pedig megjelent az egyik régi nagy kedvencem: Populous

Bár az első rész már inkább csak a szép emlékek miatt marad kedvenc, remélhetőleg folytatják a széria újrakiadását. A The Beginning-re már tuti beruháznék :rolleyes:

Ja és az Ultima sorozatot is folytatják (már nem szó szerint, csak újra kapható :D ) A negyedik rész elérhető szintén gog-on.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, bõvül a retró-archívum, azért B)

Link to comment
Share on other sites

XCube

A játék 15. szülinapjának alkalmából a TES: Daggerfall ingyenesen letölthetõ INNEN. Most szedem, lehet kicsit újra elszórakozok vele :)

Már két éve ingyenes az Arena -val együtt :) .

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Már két éve ingyenes az Arena -val együtt :) .

Hát lehet, hogy le lehetett eddig is tölteni, de a Bethesda a napokban adta hozzá az áldását :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Digital Game Factory játékok féláron.

LINK

külön kiemelném a Commandos sorozatot, meg a Pretorians-t B)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hát lehet, hogy le lehetett eddig is tölteni, de a Bethesda a napokban adta hozzá az áldását :D

Úgy értem, hogy én kb. egy éve töltöttem le az akkori elderscrolls.com -ról :D . 2009 óta ingyen letölthetõ :) .

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Úgy értem, hogy én kb. egy éve töltöttem le az akkori elderscrolls.com -ról :D . 2009 óta ingyen letölthetõ :) .

Akkor nagyon lemaradhattam a dologról. GSO-n is kint volt hírként, de eltûnt. Lehet közben õk is rájöttek :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Digital Game Factory játékok féláron.

LINK

külön kiemelném a Commandos sorozatot, meg a Pretorians-t B)

A külön kiemeltjeidet... megvettem -_- Pontosabban a Commandosból a 2-3-at, mert az 1 már megvolt. A 2-vel sose tudtam összebarátkozni, a 3 meg még csak meg se mozgatott, hogy továbbmenjek egy pályán túl, de talán most.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Bakker, pont most vagyok Commandos lázban :) ... lehet le kéne csapnom az egész sorozatra (bár jelenleg csak az elsőt ismerem, nem tudom látatlanban bevállaljam-e a folytatásokat...).

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Bakker, pont most vagyok Commandos lázban :) ... lehet le kéne csapnom az egész sorozatra (bár jelenleg csak az elsõt ismerem, nem tudom látatlanban bevállaljam-e a folytatásokat...).

Az elsõ rész tényleg zseniális.

A második... más. Újra kell szokni mindent, az irányítást, az egészet. De amúgy igényes, jó játék, kiegyensúlyozottabb (talán könnyebb is, de hát ott a hard-csúszka). A harmadik meg behozza a 3D-t, ami nem jó, meg nem sokkal több a 2-nél.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Újabb gyöngyszem a gog-on.

NOX

Ez a játék is elvett jópár órát az életembõl :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Újabb gyöngyszem a gog-on.

NOX

Ez a játék is elvett jópár órát az életembõl :rolleyes:

NA ennek örülök, hogy már meg lehet venni :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

NOX!? Kb. 10 éve ki akarom próbálni, de sose jött össze -_- Ámen.

Link to comment
Share on other sites

XCube

NOX!? Kb. 10 éve ki akarom próbálni, de sose jött össze -_- Ámen.

Így vagyok ezzel én is, anno kipróbáltam a demo -t, de a teljeshez sosem volt szerencsém. Pedig a próba alapján jó kis játéknak tűnt :) .

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Újabb gyöngyszem a gog-on.

NOX

Ez a játék is elvett jópár órát az életembõl :rolleyes:

Akárcsak az enyémbõl, jó kis játék volt. :) Olyannyira, hogy mindhárom karakterrel végignyomtam, pedig ez nem szokásom a legtöbb hasonló stílusû játéknál.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

NOX!? Kb. 10 éve ki akarom próbálni, de sose jött össze -_- Ámen.

Így vagyok ezzel én is, anno kipróbáltam a demo -t, de a teljeshez sosem volt szerencsém. Pedig a próba alapján jó kis játéknak tûnt :) .

Mindkettõtöknek csak ajánlani tudom. Rengeteg sajátossága van, amitõl szinte már ínyencfalatnak számít. A line of sight, a fizika, a sztori (ami mellesleg hack n slash léptékben nagyon jó), a 3 karakter 3 különbözõ sztorival és még sorolhatnám.

Már a legelején meglátszik, hogy nem akartak diablo-klónt gyártani, hanem egy sajátos és igen hangulatos játékra gyúrtak. A fõhõs (és ez nem spoiler) csendesen bambul a tv elõtt, mikor... na de nézzétek meg ti magatok :D

LbVm86e_aic

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Még három Ultima érkezett a gog-ra. Nekem még mindig túl retrós, hogy mindenféle háttér nélkül nekifogjak - megvárom asszem az "új" részeket :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Újabb gyöngyszem a gog-on.

NOX

Ez a játék is elvett jópár órát az életembõl :rolleyes:

imádom B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Még három Ultima érkezett a gog-ra. Nekem még mindig túl retrós, hogy mindenféle háttér nélkül nekifogjak - megvárom asszem az "új" részeket :D

Tudod, mit? Kipróbálom õket valamikor, ha lesz idõm, és megaszondom, hogy érdemes-é -_-

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mostani AKCIÓ elég durva.Chaser, Gothic, Dark Fall, Spellforce, stb :o

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Mostani AKCIÓ elég durva.Chaser, Gothic, Dark Fall, Spellforce, stb :o

Hmm, az Aquanox 1-2 érdekelne a listáról...a Gothic2-Chaser-Spellforce triumvirátus már úgyis megvan, a többi meg nem az én asztalom, de az a kettõ jól jönne...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...