Jump to content
GSForum - Segélyvonal

-gog-


kaszman1

Nosztalgiázás a számítógépen.  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

getro2

Én most fedeztem fel az oldalt (eddig is tudtam róla valamit innen-onnan, de nem különösebben érdekelt), illetve annak nagyszerûségét. Két ingyenes cucc-ot már le is kaptam (Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky), de biztos fogok vásárolni a közel- (és távoli...) jövõben is. Ráadásul piszok egyszerûen mûködik... :)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Hát az nekem is, de jobb ez így B)

Bakker annyi mindent megvennék még :rolleyes: Szerencsére július 4-ig tart az akció, lehet addig még 2-3 játék becsusszan -_-

én már megvettem mindent az akciósok közül amit szerettem volna B)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hogy ne csak a GOG -ról legyen szó hoztam egy igazi nagy klasszikust, természetesen ingyen :) .

System Shock Portable

Gondolom nem kell bemutatni a játékot, töltsétek és játsszátok, minden benne van a futtatáshoz.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hogy ne csak a GOG -ról legyen szó hoztam egy igazi nagy klasszikust, természetesen ingyen :) .

System Shock Portable

Gondolom nem kell bemutatni a játékot, töltsétek és játsszátok, minden benne van a futtatáshoz.

Ezt ismerem, nagyon jó munka. Ha jól tudom még win 7-en is elszalad, én csak xp-n próbáltam B)

Elvileg megcsinálták a második résszel is, de azt nem linkelném be, mert kicsit warez gyanús (persze lehet már a linket sem találnám meg :D )

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hm, nem rossz, SS1 úgyis kimaradt még, bár még mindig az Ultima UW-t nyögöm ezerrel :D

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Hogy ne csak a GOG -ról legyen szó hoztam egy igazi nagy klasszikust, természetesen ingyen :) .

System Shock Portable

Gondolom nem kell bemutatni a játékot, töltsétek és játsszátok, minden benne van a futtatáshoz.

Ez a rész mindig nagyobb kedvenc volt mint a második.Egyszer majd végigjátszom maximum nehézségen,eddig az idölimit mindig elriasztott.

Link to comment
Share on other sites

Malleus
SWAT3 a GOG-on. Az egyik legjobb taktikai shooter - akit nem hagy hidegen a stílus és valamiért nincs meg neki, annak itt az alkalom!
Link to comment
Share on other sites

XCube

SWAT3 a GOG-on. Az egyik legjobb taktikai shooter - akit nem hagy hidegen a stílus és valamiért nincs meg neki, annak itt az alkalom!

Nekem az volt vele a bajom, hogy az MI elég gyengére sikerült benne. Nem nyújtott túl nagy kihívást. 2002 óta elõ sem vettem :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

SWAT4-re jobban felkapnám a fejem :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

SWAT3 a GOG-on. Az egyik legjobb taktikai shooter - akit nem hagy hidegen a stílus és valamiért nincs meg neki, annak itt az alkalom!

amint kicsit leakciózzák azonnali vétel lesz. A templomos pályát annak idején vagy 50szer végigtoltam ^_^

Én most a Staycation második kiadóját várom. Kíváncsi vagyok mik lesznek leárazva :)

szerk.: ja és ez a GOTY kiadás a SWAT 4-ből, szóval már csak a bónusz küldikér is megéri megvenni!

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Tudom mindenki Steam Summer Sale lázban ég, de holnaptól érdemes naponta lecsekkkolni a GoG oldalát, ugyanis minden 24 órában egy játék 60 száalékos kedvezménnyel lehet megvásárolni!

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tudom mindenki Steam Summer Sale lázban ég, de holnaptól érdemes naponta lecsekkkolni a GoG oldalát, ugyanis minden 24 órában egy játék 60 száalékos kedvezménnyel lehet megvásárolni!

Látom, nem adják fel a Steam elleni harcot :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Látom, nem adják fel a Steam elleni harcot :D

Érdemes nézelõdni, bár szerintem a gazdasági válság után ez a Steam Summer Sale válság kicsit fejbeb.szta a gémereket :lol: Nagyon sok ismerõs/haver jókora összegeket hagyott náluk.

Persze a gog más tészta. Ott nem kilóra mennek, hanem a klasszikusokra.

Ma pl az Unreal Gold 3,99 B)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ma nekiálltam lomolni a beépített szekrényben és találtam valami érdekeset :D .

[GSF] Picture

:B

Link to comment
Share on other sites

XCube

Külön érdekesség, hogy a játék először 5,25" -es lemezen jelent meg, abból is kettőn, és a 3,5" -es lemezre is azért került a Disc 1 felirat, mert a "gyártó" nem változtatta meg a nyomtatandó felirat tartalmát :lol: . Emiatt a "kislemezes" PC és a későbbi Amiga verziók is eilyen felirattal jelentek meg, holott a játék csak a "nagylemezes" verzióban volt dupla lemezes :) .

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Szép darab, dobd fel eBay-re és lehet vehetsz belõle egy Need Fos Szpíd 8-at :lol:

Csak viccelek :lol: El ne add!

Ilyen ritkaságokat büszkén kell mutogatni az unokáknak B) hogy aztán tátott szájjal hallhassák a floppy legendáját :D

Link to comment
Share on other sites

XCube

Szép darab, dobd fel eBay-re és lehet vehetsz belőle egy Need Fos Szpíd 8-at :lol:

Csak viccelek :lol: El ne add!

Ilyen ritkaságokat büszkén kell mutogatni az unokáknak B) hogy aztán tátott szájjal hallhassák a floppy legendáját :D

Így van :D . Eszembe sem jutott eladni... ...de azért én is megnéztem e-bay -en :D .

És tényleg arról fog szólni a legenda, hogy a floppy hogy ment anno :D . Azokról van mit mesélni :) .

Link to comment
Share on other sites

XCube

- elnéztem a topikot, bocsesz :D -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Úgy néz ki a Steam leárazásokat nem csak a gog nem nézi jó szemmel :D

Impulse Sale

akad egy-két egész jó vétel -_-

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Ehhehhe, a Gamersgate-en is pont a Paradox játékai vannak leárazva. :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

A komplett Topware katalógus féláron van a hétvégén GoG-on. Earth kétezerszáz sorozat, Enclave, Two Worlds, Jagged Alliance 2, Gorky 17, stb

BÕVEBBEN ITT

Steam-en pedig a Vampire: Bloodlines 5 euró perpill.

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Might & Magic hétvége! Az univerzumba tartozó játékok feleannyiért. A Heroes Chronicles bezsebelve.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ma nekiálltam lomolni a beépített szekrényben és találtam valami érdekeset :D .

Igazi ritkaság :D

(nekem vannak még ennél is régebbijeim valahol).

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Most a Witcher 2 kerül 30 dolcsiba. Bár én inkább várok a dobozos verzió hasonló árára, az jobban megéri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...