Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fesztiválok


-Dan-

Recommended Posts

Lord_KROK

jó a buli esõben? :D :troll:

Sikerült elázni, de inkább a bortól mint az esõtõl :D

Persze volt borús ég, de nem nagyon emlékszem esõre, ellenben péntek déltõl a nap elég rendesen tûzött, sikerült a kelleténél jobban megpirulnom ...

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Exit fesztivál Újvidéken? Valaki jön innen? :)

Link to comment
Share on other sites

getro2

Exit fesztivál Újvidéken? Valaki jön innen? :)

(kicsit off)

Én nem hiszem, de most nézem itt a kínálatot, és feltűnt, hogy az Atoms for Peace a legkiemeltebb helyen szerepel... Ennyire kinőtt volna Yorke másik bandája..? Egy lemezüket hallgattam de nem váltotta meg a világot, pedig.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

VOLT direkt lett eltolva és én személy szerint örülök ennek.

Az okokat mint..... nem mondhatom meg konkrétan de minden tudja amúgy miért lett eltolva :D :) (ha jól hallottam akkor köv. évben is így lesz már)

Ez az, nekem épp az a bajom, hogy még egy csomó így is egymásra esik. Persze h örülök h el lett tolva a VOLT. Bár a hivatalos okát nem tudom, de gondolom nekik sem tett volna jót ha idõben a többi fesztiválra fekszenek. Vagy más oka van?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ez az, nekem épp az a bajom, hogy még egy csomó így is egymásra esik. Persze h örülök h el lett tolva a VOLT. Bár a hivatalos okát nem tudom, de gondolom nekik sem tett volna jót ha idõben a többi fesztiválra fekszenek. Vagy más oka van?

Más.

Exit fesztivál Újvidéken? Valaki jön innen? :)

Azt néztem én is, csakhát a Sound totál üti :)

Még a Campus Fesztivál 2013 lesz jó, na meg persze a Strand & B.My.Lake ^_^

(+Tomorrowland 2013 :D )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Más.

Na és mi az? Mert akkor nem tudom.

(nézem, rengeteg fesztivál van mostanában. Páréve még csak 4-5 volt, vagy legalábbis csak annyiról hallottam)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na és mi az? Mert akkor nem tudom.

(nézem, rengeteg fesztivál van mostanában. Páréve még csak 4-5 volt, vagy legalábbis csak annyiról hallottam)

örülj neki minél több van, annál nagyobb az esélye, hogy lesz idehaza is 1 igényes ^_^

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

(kicsit off)

Én nem hiszem, de most nézem itt a kínálatot, és feltûnt, hogy az Atoms for Peace a legkiemeltebb helyen szerepel... Ennyire kinõtt volna Yorke másik bandája..? Egy lemezüket hallgattam de nem váltotta meg a világot, pedig.

Eleve két hatalmas húzónév van a bandába, de én nem is azért megyek... hanem mert Yorke szóló lemezét is eljátsszák, illetve fel-fel bukkan Radiohead material is.. meg azért az AMOK-ot is csípem B)

Teljesen érthetõ hogy kiemeltek.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

örülj neki minél több van, annál nagyobb az esélye, hogy lesz idehaza is 1 igényes ^_^

Sajnos inkább azt látom, hogy több kissebb., A jelentõsek meg igyekeznek egymással egy idõben lenni :(

Mindegy. Ahogy elnézem idén már nem lesz másik fesztivál nekem.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Tegnap voltam a Volt-on, Én nagyon élveztem, fõként Billy Talent miatt mentem ki, de tetszett a többi zenekar is, jó volt a hangulat. Szigeten csak egyszer voltam, még tavaly, de Nekem a Volt jobban bejön.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na Soundon ki csapatja majd elsõsorban??

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Züri fäscht volt hétvégén. Rengeteg ember, mindenféle mutatvány, jó zenék, de valahogy nem volt az igazi nekem.

Soundra mentem volna én is, de sajna nem jött össze a szabadság a hétre.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Szakadok :D

Hi Armin!!!! WE LOVE YOU!!!! Please play longer time tonight, we are full with KATALIN and CRYSTAL!!!!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szakadok :D

Hi Armin!!!! WE LOVE YOU!!!! Please play longer time tonight, we are full with KATALIN and CRYSTAL!!!!

nem rossz valóban, nekem a kedvencem a

(szerző: ) B.MY.LAKE-re persze, hogy mar megvan a jegyem :-DDDD Lehet addig haza sem megyek,

csak dzsoggingolva elszeletelek Zamárdiból Világosig!

ja amúgy hogy valami értelmes is legyen a topicban,

idei BALATONSOUND legjobbja szerintem STEVE AOKI (és utána Hardwell) volt

Axwell csalódás volt, illetve Fedde és Calvin Harris is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Most böngésztem át a Sziget lineupját. Szégyen, nagyon gyenge.

Láttam azt a "kit hívtak Szigetre, de nem jött el" listát a neten, és elborzadtam, aztán elkezdett érdekelni, hogy akkor mégis kik jönnek? :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

Most böngésztem át a Sziget lineupját. Szégyen, nagyon gyenge.

Láttam azt a "kit hívtak Szigetre, de nem jött el" listát a neten, és elborzadtam, aztán elkezdett érdekelni, hogy akkor mégis kik jönnek? :D

Szerintem is borzasztó. Körülbelül 5 együttes érdekel, össze-vissza. Pedig terveztem hogy kimegyek, de így... :( Mint lentebb írtam, talán egy-egy napra megérné, de akkor is inkább a hangulat, semmint a fellépõk miatt.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Most böngésztem át a Sziget lineupját. Szégyen, nagyon gyenge.

Láttam azt a "kit hívtak Szigetre, de nem jött el" listát a neten, és elborzadtam, aztán elkezdett érdekelni, hogy akkor mégis kik jönnek? :D

hát ja elég gyenge, tavaly voltam, idén tuti nem megyek ki.

talán az endshow-ra.

na és volt valaki tomorrowlanden idén? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

TLen senki?

Na és szigeten? Volt valaki idén innen?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Na és szigeten? Volt valaki idén innen?

én voltam :D bár nem hazsnáltam ki túl gazdaságosan a jegy árát az biztos

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na és szigeten? Volt valaki idén innen?

Szegény sziget még sosem tudott elég érdekesnek tûnni ahhoz, hogy akár csak 1 napra is elcsaljon.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Aug 18-20 között kerül megrendezésre a Strand Nagyon zene és a B.my.lake fesztivál is, mindkettõ a balcsinál... megy valaki?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Hali!

Volton aki kempingezik, ugyanaz vonatkozik rá, mint a nemkempingezõkre italbevitel témában?

Olvastam, hogy kaját lehet bevinni nem kereskedelmi mértékben, de az innivalóról nincs semmi, csak hogy hõségriadó esetén fejenként 2,5 litert lehet bevinni. Most akkor ha odamegyek 4-5 napra, és nincs hõségriadó, nem vihetek be semmi innivalót?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
VassGabor

Június első hetébe lesz Dezsavű koncert szegeden lehet jönni majd bulizni. Augusztus végén meg a szegedi ifjúsági napok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Lord_KROK

Ikarus fesztiválon voltam, Memingenben (Németország), íme egy pár videó

Ikarus festival - forest (first enter) 2022. 06.02

Ikarus Festival - forest stage 2022.06.05. 13:04:26

Ikarus Festival, rolling aperol DJ

Ikarus Festival - Forest stage 2022.06.02. 21:32

Ikarus festival - forest stage - 2022.06.05 14:03 (est)

Ikarus Festival - forest stage 2022.06.05 21:21 - shiela


Ikarus festival 2022 - fireworks

 

Maga a fesztivál egyébként egy repülőtér mellett került megrendezésre, illetve pár hangárban és egy erdőben. 

nagy élmény volt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
VassGabor

A jövőhéten szegeden a szin lesz. Lehet jönni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...