Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fesztiválok


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-

Érezni lehetett hogy rettentõ sokan voltak, de 100k ember... durva B)

"[...] Az már csak hab a tortán, hogy az idei évben Veletek együtt minden rekordot megdöntöttünk: négy nap alatt 102.000-en gyûltünk össze Sopronban.

Köszönjük szépen! Hiányozni fogtok! Márcsak 360 nap és jön a huszadik VOLT..."

@fb

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Pendulumról nem tudod hol lehet fellelni képeket? Böngészem a netet, de mindig ugyanazok a képek ismétlik egymást, a közönségről meg egy rendes felvétel sincs előről... Pedig vagy 30 képen rajta kéne lennem annyiszor pofonvakuztak sőt, még 2-3 kamerás ember is vett minket - erre sehol semmi :\

Kiposztolnád fb re, mi? :D hát sajna nem vagy sztár ;) :)

(jövőhéten már tuti fent lesznek a képek)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Kiposztolnád fb re, mi? :D hát sajna nem vagy sztár ;) :)

(jövõhéten már tuti fent lesznek a képek)

Egyértelmû :D

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

WÁÁÁÁÁÁÁÁá :rolleyes: pendulum :wub: :wub: :lol: :lol: :lol:

a beszámoló alapján 15+/10 inkább :D

Ezt a kommentet meg nem is figyeltem, de amúgy igen, van benne valami :D

Ez egy nagyon jó minõségû videó a Pendulumról, most bukkantam rá

//Aztán majd leállok szépen lassan, csak még nagyon pörget a fesztivál feeling :D//

Link to comment
Share on other sites

Arwy

A Sum 41 meg a My Chemical Romance tényleg jó volt... amin még meglepõdtem, hogy Moby is tetszett, eddig igazából kemény 1 Moby számot ismertem csak, de szerintem tök jó show volt (már amennyire emlékszem belõle... :lol: )

Mennék Balaton Soundra csak késõn szóltak és sajnos nem leszek itthon, de Szigetre megyek megint dolgozni infosátorba. :)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Bsoundra mész? :)

(vagy valaki más innen fog mennI?) :unsure:

én
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

én

majd ha netközelbe leszel és időd is lesz írj be párt sort a fesztiválról, mint Dan

köcce ;)

melyik napra mész? vagy heti?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Bsoundra mész? :)

(vagy valaki más innen fog mennI?) :unsure:

Ááá, most a Volt bõven elé volt :)

Viszont engem is érdekelne majd élménybeszámoló a Sound-ról, tuti nem lesz rossz.

Sárga vagyok az irigységtõl. :) Muszáj leszek egyszer elmenni.

Nem fogod megbánni :)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

majd ha netközelbe leszel és idõd is lesz írj be párt sort a fesztiválról, mint Dan

köcce ;)

melyik napra mész? vagy heti?

Nem lesz nagyon net, más hoz laptopot, de azért nem kérem el, hogy postoljak ide, meg amúgysem nagyon lesz idõm szerintem. :D Viszont, ha hazaértem mindenféleképpen dobok egy élménybeszámolót. :)

Heti lesz egyébként, holnap 9-kor indulunk. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem lesz nagyon net, más hoz laptopot, de azért nem kérem el, hogy postoljak ide, meg amúgysem nagyon lesz idõm szerintem. :D Viszont, ha hazaértem mindenféleképpen dobok egy élménybeszámolót. :)

Heti lesz egyébként, holnap 9-kor indulunk. :)

ez érthetõ persze,

jó szórakozást

Link to comment
Share on other sites

Balee

Bsoundra mész? :)

(vagy valaki más innen fog mennI?) :unsure:

Én mentem volna, csak elfelejtettem hogy most van, pedig Buuren-re és Guetta-ra le akartam ugrani, de nem vettem ki másnapra szabit, így meg necces...

Link to comment
Share on other sites

marco045

Holnaptól hegyalja. B) kva jó lesz érzem

beszámolót nem írok, gondolom a fórum nagy részét nem érdeklik a metal bandák. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SKORI

Holnaptól hegyalja. B) kva jó lesz érzem

beszámolót nem írok, gondolom a fórum nagy részét nem érdeklik a metal bandák. :lol:

Nekem ez lesz az elsõ Hegyaljám,remélem jó lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nekem ez lesz az elsõ Hegyaljám,remélem jó lesz. :)

nekem a második. :D tuti, hogy kuva jó lesz, csak nagyon nagyon NAGYON meleg lesz. :/

tavaly is ilyen meleg volt, nem tudtam hova bújni. : D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

nekem a második. :D tuti, hogy kuva jó lesz, csak nagyon nagyon NAGYON meleg lesz. :/

tavaly is ilyen meleg volt, nem tudtam hova bújni. : D

Én is ott leszek, nekem a 4. hegyem lesz. Holnap 14:00-kor megkezdem a fesztet egy jó fröccsel.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

nekem a második. :D tuti, hogy kuva jó lesz, csak nagyon nagyon NAGYON meleg lesz. :/

tavaly is ilyen meleg volt, nem tudtam hova bújni. : D

bátyám is megy, majd szolok neki h verjen meg :D

amúgy jöhet a beszámoló :)

Link to comment
Share on other sites

marco045

bátyám is megy, majd szolok neki h verjen meg :D

jöjjön. :D

egyébként hegyalján rendes arcok vannak, elég családias eddigi tapasztalataim szerint.

kár, hogy nem jönnek többen fórumról, lehetne egy fórum tali. : D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

amúgy már hazajöttem, de nincs kedvem írni beszámolót x) :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

váá bazz, haza kellett jönnöm mára, holnap nem hiszem, de még szombaton visszamegyek.

röviden tömören: ge.ci jó a fesztivál, nagyon jó a hangulat, csak dög meleg van.

elsõ nap: elmentünk a szállásra, lepakoltunk, szétnéztünk stb stb. Szvsz most elég közel voltak egymáshoz a színpadok és ez egy kicsit zavaró volt

Elõször voltam beatrice meg magna cum laude koncerten, ezek számomra értékelhetetlenek voltak. :D

Aztán jött az Amorphis,

,

Amorphist elõtte nem nagyon ismertem, max 1-2 számot. Nagyon jó koncert volt, jól szolt minden, hangulat is elég jó volt.

utána jött az Airbourne kb 20 perc késéssel, na már csak miattuk is érdemes volt elmenni, eszméletlen jó zenét nyomtak, közvetlenek voltak, egyszóval 10/10es buli volt, azt gondoltam ennél már nem lesz jobb.

Aztán következett a várva várt Parkway Drive, részben miattuk váltottam bérletet a hegyre. Még az elõzõ koncertet is felülmúlták, elõl álltam kb. a 3. sorban, de ott háború volt, alig lehetett megmaradni, én is kb fél óráig bírtam azalatt 3xor úgy oldalba rúgtak, hogy még mindig lila, de megérte. :D szó nincs rá, mekkora buli volt.

iy304syoIqs

ma sajnos lemaradok a Mastodonról, :( de szombaton Heaven Shall Burn is odaba.szós lesz.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Bazzzzzzz! Ilyen jól még nem éreztem magam. Tegnap voltam Hegyalján és eszméletlen mekkora jó buli volt. A hangulat nagyon jó volt, jófej emberek voltak végig, jó volt a közösség is egyszóval minden toppon volt. Voltam Irie Maffia koncerten, jó kis lazulás volt a Slayer elõtt. Aztán csak céltalan bolyongás végül elérkezett az est fénypontja, a SLAYER!!! A nyaralótól volt 15 percünk odaérni, amikor átkutattak, beengedett a fesztivál területre, mint az õrült elkezdtem menni a színpad felé és láttam, hogy vagy 30 sor ember van. Szerencsésen áttörtem a sort és egészen a 6. sorig be tudtam furakodni. Aztán elkezdõdött a dob/gitárt szóló és utána nem emlékszek semmire. :D Óriási volt ahogy a 2x20 Marshall megszólalt és szétvitte a dobhártyámat. A koncert vége felé elkezdett zuhogni az esõ aztán még jobb hangulatot adott már az amúgy is über koncertnek csak az volt vele a baj, hogy az egyik pillanatban elment az áram, aztán ott álltak fent a színpadon, közben játszottak és semmi nem hallatszott, ráadásul pont a refrén jött az Angel of Death-bõl és az egész tömeg egy emberként ordította hogy: ANGEL OF DEATH!!!! Nagyon jó volt, kár hogy még utolsónak nem nyomták el a Raining Blood-ot pedig direkt elkezdtem hergelni a népet, hogy mindenki ordítsa hogy: RAINING BLOOD!! :D Sikerült is, csak a Slayer nem kockáztatta az erõsítõket úgyhogy nem lett belõle semm. :ninja: Mindenesetre teljes mértékben megérte. :metal:

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Amorphist elõtte nem nagyon ismertem, max 1-2 számot. Nagyon jó koncert volt, jól szolt minden, hangulat is elég jó volt.

Amorphison pedig elég rendesen elszabták a hangosítást...a dob meg a basszus baromi hangos volt, elnyomták a többit.Ezen kívül viszont tényleg jó koncert volt.Meg az Airbourne is, nem gondoltam volna, hogy ennyire jók élõben.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Amorphison pedig elég rendesen elszabták a hangosítást...a dob meg a basszus baromi hangos volt, elnyomták a többit.Ezen kívül viszont tényleg jó koncert volt.Meg az Airbourne is, nem gondoltam volna, hogy ennyire jók élõben.

én sem. :D mikor körbehurcolták az énekest mekkora jó volt már. :D meg mikor szétverte a sörös dobozt a fején. : "D

Link to comment
Share on other sites

SKORI

Ez a Hegyalja Fesztivál eszméletlen jó volt! :D

Elsõ nap Scooteren voltunk.Na ez HATALMAS buli volt!Fõleg,hogy kb 20 méterre voltunk az együttestõl. B) Nem csalódtunk a srácokban.

Második nap voltunk a Hõsökön,Akkezdetphiain és a Nathan "Flutebox" Lee-n.Mindegyik szuper volt!

Harmadik nap Irie Maffián voltunk.Én eddig nem nagyon hallgattam Irie-t,de most már fogok,mert jó számaik vannak.Slayeren is voltunk,de csak 1 órát hallgattuk õket,zúzták keményen.

Utolsó nap már csak a Belgán voltunk,király koncert volt ez is.

Közbe persze rengeteget boroztunk,söröztünk.Közel volt a szállásunk,kiváló idõ volt,szóval minden jó volt.

Jövõre megyek megint!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...