Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fesztiválok


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-
Fesztiválok

Sziget, Volt, Sound... Valószínûleg senkinek nem kell bemutatni õket :)


Jön a nyár, és vele együtt elérkezett az évnek ez az idõszaka is.

Idõrendben néhány nagy magyar fesztivál:

------------------------------------

VOLT

[GSF] Picture

4oIAdKI57DA



Z80RvPoFeAE



------------------------------------

BALATON SOUND

[GSF] Picture

VuR2h1iAM24



UIXkyBuFk8U



------------------------------------

SZIGET 2011

//még nincs plakát//

Fellépõk:
The Chemical Brothers, Dizzee Rascal, Interpol, Söhne Mannheims, Crystal Castles, Flogging Molly, Hadouken!, Judas Priest, Rise Against, Triggerfinger, Sonata Arctica, Hurts, Good Charlotte, Lostprophets, Kasabian, stb


fCzYhz-rYo8



Xzq_aNpC0GM



------------------------------------

Engem általában egy évben ezek közül valamelyik szoktott érinteni - leginkább a Volt ha már egyszer helybe jön a buli :D - de persze még van egy csomó más fesztivál is.

Hajrá, meg lehet beszélni ki hova akar menni idén, ki mit mennyire vár, na meg majd késõbb, hogy kinek mi mennyire tetszett :)
Link to comment
Share on other sites

Warfare

Kihagytad a Hegyalját, pedig zeneileg a legjobb. -_-

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

A minõség idén is fordítottan arányos az árakkal. -_-

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hegyalján meg Azfeszten ott leszek. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nagyon úgy néz ki,hogy soundra megyek,de a szigetre is akarok

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Kihagytad a Hegyalját, pedig zeneileg a legjobb. -_-

Azért írtam, hogy "és társaik" :) Arról is lehet nyugodtan témázni :)

nagyon úgy néz ki,hogy soundra megyek,de a szigetre is akarok

Én ma megyek megvenni a Volt jegyet, amíg nem emelik az árát... :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Tavaly megjártam a Rockmaratont, elég f@szányos volt, idén anyagi okokból lehet hogy kimarad, pedig de jó lenne :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Tavaly megjártam a Rockmaratont, elég f@szányos volt, idén anyagi okokból lehet hogy kimarad, pedig de jó lenne :unsure:

Kik voltak?

Én tavaly is a Volt-on voltam kint - pedig még Szigetre is fel akartam jutni Muse-ra, csak nem jött össze... Na mindegy. Idén elnéztem a fellépõket, és megint a Volt tûnik a legkorrektebbnek, ma meg is vettem rá a hetijegyet :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Kik voltak?

Én tavaly is a Volt-on voltam kint - pedig még Szigetre is fel akartam jutni Muse-ra, csak nem jött össze... Na mindegy. Idén elnéztem a fellépőket, és megint a Volt tűnik a legkorrektebbnek, ma meg is vettem rá a hetijegyet :)

Hacsak nem vagy járatos a metál- vagy punkzenében, kétlem hogy sokat mondana a nevük, ugyanis a magyar "sztárokon" (Ossian, Dalriada, Hobo, Alvin stb.) kívül csak néhány viszonylag neves külföldi volt (Exploited, Ensiferum). De azért pár ismeretlen banda is jó zenét tolt, amire randomra benéztem. Meg hát szerencsére elég jó (és minőségi) az ivararány :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Szigeten La Rouxra nagyon kinéznék.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Az idei Azfesztet összevonják a miskóci Gyár fesztivállal. :lol: xD Bár jobb, legalább nem marad el teljesen, és nekem sem kell messze menni. :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Glastonbury Fesztiválon fogok a legnagyobb valószínûség szerint dolgozni Angliában (toj-toj wc-k rendezgetése, szemétszedés), úgyhogy ott az esti, éjjeli dolgokon részt tudok venni sanszosan (aztán 1 hét London után Silverstone F1 GP-n hasonlók, kempingrendezéssel kiegészítve). A lényeg, hogy itt ingyen lehetek gyakorlatilag, sõt, egészen borsos órabérünk lesz :)

VOLT-on ugye nem vagyok itthon, ahogy Tatán sem, az egyetemi fesztiválunkon... (BCE)

Hegyalja idén nem érdekel...

Fekete Zaj Jön az ULVER, lesz Képzelt Város is meg Rosa Parks, ha jól emlékszem. Cirka 8 rugó, nulla...

Szigetre meg kimennék nagyon Gogol Bordello miatt, de ezt majd még meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

sid

Én Pannónia Fesztiválra megyek, jó olcsóért. :) Meg talán EFOTTra pár napra. Többi felejtõs. Vagyon és egyik sem éri azt meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
karasnafesztival

Idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a Karasna zenei fesztivál Pilismaróton

Gyertek és bulizzatok a Duna-kanyar legszebb és legkülönlegesebb fesztiválján!

4 SZÍNPAD , 6 HELYSZÍN, 50 FELLÉPÕ, FERGETEGES HANGULAT!

Idõpont: 2011. június 16-19.

Helyszín: Pilismarót, Dunapart u.

Az eseményrõl bõvebben: http://www.karasnafesztival.hu/

Link to comment
Share on other sites

Real013

Megkérdem itt is :D Novarockra senki?:)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Már a Novarock sem a régi. :( :lol:

Turisasra és Flogging Mollyra mondjuk elnéznék, de ez a kettõ így kevés egy külföldi útra. :P

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Megkérdem itt is :D Novarockra senki?:)

Én erõsen gondolkoztam rajta, LP Nekem nagyon erõs húzónév, de még napijeggyel is elég drága... Pedig közelebb nem fognak jönni. :( Úgyhogy marad a Volt.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én erõsen gondolkoztam rajta, LP Nekem nagyon erõs húzónév, de még napijeggyel is elég drága... Pedig közelebb nem fognak jönni. :( Úgyhogy marad a Volt.

Hja, nem olcsó, én speciel kifizettem a három napos jegyet. System of a Down miatt megyek, mert megfogadtam, ha összeállnak, és jönnek a közelbe, akkor ott kell lennem :) És jönnek ! Egyébként Linkin Park is érdekel(bár az új számaikat nem szeretem), Flogging Molly-t imádom, Thirty Sesonds is egész jó, a többi együttessel most ismerkedem, hogy képben legyek. :)

Most tolták fel a részletes programot, egyelõre semmi nem üti egymást, ami érdekel, szóval remek, és pont a SOAD-al zárul a Novarock, az lesz a korona :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Leo88

Nem tudjátok, hogy a Balaton Sound egész hétvégés jegy ára milyen magasan mozog általában kb. 1 héttel a kezdés előtt a "fekete" piacon?(mivel gondolom már hivatalosan nem lehet akkor venni, de ha igen, és tudjátok, hogy az mennyi, akkor az is jó :))

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megkérdem itt is :D Novarockra senki?:)

Ez hol van? Mert a belépő mellett (ami cirka 40ezer) még utiköltség is van ...

A program elég ütősnek tűnik!

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Ez hol van? Mert a belépõ mellett (ami cirka 40ezer) még utiköltség is van ...

A program elég ütõsnek tûnik!

Nickelsdorf, Ausztria.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

fú Sound-on Armin van Buuren elég nagy húzónév, de jelenleg a Sziget, Bloody Beetroots lesz a befutó. csak a jegy ne lenne kbszott drága. hegyaljára majdnem 4 napra olyan drága mint sziget 1 nap, és ott kvajó társaságom is lenne. :D na majd jövõre :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Na Hegyalja mellé jön nekem a Volt is. jó lesz. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nickelsdorf, Ausztria.

THX.

Látom van 12ezerért busz is ...

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Nna... Lesz Novarock, VOLT, Sound, Hegyalja meg Sziget is B) Mindez teljesen ingyen. B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...