Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mortal Kombat


Hartigan

Recommended Posts

Balee

PlatinumShop: "Sziasztok. Nagyon döcögõsen akar megérkezni a MK szállítmány. A 2 csomagból 1-et úgy néz ki, hogy elhagyott a DHL félúton valahol Mo. felé. A másik csomag kb. 2 órakor érkezik meg. Ahogy tudunk valamit, azonnal megosztjuk Veletek..."

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Erre csak egy frappáns választ tudok mondani:

Legyen ön is konzol tulajdonos!

Máris megkönnyebbül az élete, és még a gép igényel sem kell foglalkoznia. -_-

Egy konzol annyiba kerül mint egy számítógép.

Bizonyos játékstílusok konzolon pedig kb játszhatatlanok (pl stratégia)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

PlatinumShop: "Sziasztok. Nagyon döcögõsen akar megérkezni a MK szállítmány. A 2 csomagból 1-et úgy néz ki, hogy elhagyott a DHL félúton valahol Mo. felé. A másik csomag kb. 2 órakor érkezik meg. Ahogy tudunk valamit, azonnal megosztjuk Veletek..."

Engem se hívtak még a ...

na eddig írtam le most a kommentet amikor hívtak, hogy megjött, és hozzák holnap. :D És lejjebb ment 11.500ra.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Engem már pénteken hívtak, gondolom, ha nem hívnak újra, akkor tutira megjön holnap.

11.200 Ft volt a játék, akkor drágább lett. De az előrendelői áron adják.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Annyira kár hogy PC-n nincs .(

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Asszem én is megrendelem, hogy szerdára megjöjjön. És így hogy csütörtöktõl ingyenes LIVE hétvége lesz, így még multiban is kipróbálhatom majd.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nah, közben találtam a szülõvárosomban én 11.200-ért, de csak pénteken tudom átvenni, mert akkor leszek otthon xD

Link to comment
Share on other sites

Balee

Felhívtam platinumot, holnap jön. B)

Link to comment
Share on other sites

Perrier

Elore bocsatott kerdes azok fele akik majd csepelik otthon: Hol hallhatok a jatekban azon elektro szamok amik a jatek OST-jen is fent vannak?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Igazán megjöhetne, délelõttre ígérték, már tûkön ülök.

Úgy látszik panaszkodni kellett, meg is jött. :D

Link to comment
Share on other sites

Karez

Egy konzol annyiba kerül mint egy számítógép.

Bizonyos játékstílusok konzolon pedig kb játszhatatlanok (pl stratégia)

OFF:

De kis is akarnak konzolon stratégia játékkal játszani? :rolleyes:

Egyébként tévedés hogy annyiba kerül. Bőven olcsóbban kapható egy konzol, mint egy 100.000 Ft-os új gép, vagy új tartozékok bele fél évente.

Vannak starter pack csomagok mindhárom konzolban (nintendo, sony, és microsoft) amik megfelelő helyen egész kellemes árfekvésben szerezhetőek meg. Nem beszélve a hordozható kütyük is kezdenek barátibb cédulát kapni az ájfón és társai betörése után.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Na megrendeltem, holnap hozzák majd.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Bitangjó, egy három óra el is repült vele. :D

Arcade ladderen a 8. helyig sikerült elmennem mediumon, de ott Shang Tsung kegyetlenül ledarált. :D Tutorialt csináltam meg, meg elkezdtem a challenge towert, el lehet vele szórakozgatni, meg jön belõle a pénz rendesen. Story mód egyelõre pihen. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

No ma nekem is megjött, most próbálom mindjárt. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nagyon jó a game, tesómmal nyomjuk gép ellen a tag team-et, rohadt nagy. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Kratos-szal vigyetek végig egy arcade ladder-t, Shao-Kahn kinyírása után bead egy epic God of Waros videót. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekem most Scorpionnal sikerült easyn. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nekünk tag team-ben tesómmal mediumon, Ledér! nehéz volt. :D

A kripta de durva. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekünk tag team-ben tesómmal mediumon, Ledér! nehéz volt. :D

A kripta de durva. :rolleyes:

Elsőre sub-zeroval ugrottam neki, de scorpion jobban fekszik, könnyebben memorizálható kombói vannak. De Shao Kahn elég unfair boss. :D De a Tekken 6 fősárkányánál még így is korrektebb. Kár, hogy játszhatóként őt, Gorot és Kintarot nem láttam. Vagy később lesznek unlockolhatók?

Ja igen, a kriptában lesz munkánk mire százas lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Egy-két challenge-ben játszhatóak, rendes karakterként nem, elég unfair lenne. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ha nem lenne ez a sebzésbeli különbség akkor nem lenne gond szerintem. Trilogyban is benne voltak anno, sõt még Motaro is. :P

Link to comment
Share on other sites

Balee

Jó persze, de õk attól bossok, hogy jóval erõsebbek, és jobban bírják.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Elragadtak az emlékek, az általános iskolai MK3-azás, aztán jópár évvel késõbb fórumtalálkozón játékgépen szintén Mortalozás, áh, de jó is volt. :) Eldöntöttem, 1-2 napon belül beszerzem én is. :)

Van itt valaki, aki Xboxon játszaná, netán még Goldja is van/lesz? Moki egyedül?

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Elragadtak az emlékek, az általános iskolai MK3-azás, aztán jópár évvel késõbb fórumtalálkozón játékgépen szintén Mortalozás, áh, de jó is volt. :) Eldöntöttem, 1-2 napon belül beszerzem én is. :)

Van itt valaki, aki Xboxon játszaná, netán még Goldja is van/lesz? Moki egyedül?

Csak neked Leon, hogy fájón a szíved.

0H3Qvs0zneU

qSijjj_4Qc0

Egyébként, hogyan kell youtube videót berakni? Melyik linket kell használni?

Edited by Balee
Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Elragadtak az emlékek, az általános iskolai MK3-azás, aztán jópár évvel késõbb fórumtalálkozón játékgépen szintén Mortalozás, áh, de jó is volt. :) Eldöntöttem, 1-2 napon belül beszerzem én is. :)

Van itt valaki, aki Xboxon játszaná, netán még Goldja is van/lesz? Moki egyedül?

Nekem is boxon van meg, de nekem Silver van. Viszont most csütörtöktõl hétfõig ingyenes Gold hétvége lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...