Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mortal Kombat


Hartigan

Recommended Posts

Hartigan

Hamarosan konzolokra érkezik az új rész. Akik ismerik a sorozatot már láthatták valamennyi eddig kijött videót róla. A játék megjelenéséig azonban még párat aludni kell. Friss interview:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ha netán érkezne PC-re is, azt hiszem komoly szakmai társalgásokra lehet számítani Mokival ebben a topikban ^_^.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nagyon várom a játékot, azonnal meg fogom venni. Egyetlen verekedõs sorozat, amit szeretek.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Lelkesedésem nekem plátói szerelembõl fakad. Nincs konzolom, de nagyon sokat játszottam pc-n az elsõ három résszel, a többirõl igaz, csak videókat láttam. Utóbbi években csupán a SFIV volt amit e becses mûfajbol Pcre szabtak , és meg kell hagyni eléggé élveztem, mai napig szívesen játszom vele, azonban nálam nem lett klasszikus. Az MK feltámasztása viszont nagyon megdobogtatta a szívemet, majd a kezdeti kétségeket szépen feloldották a videók amik sorra kijöttek. Jelenleg majdnem teljesen kielégítõnek találom de még nagyon sok mindent nem árultak el és mutattak meg. De nagyon várom. Oly annyira hogy régóta halasztgatott konzol vásárlási tervemet is elõrébb toltam a listámon.

Challenge Tower

és az eddig kijött elég jó ost legütõsebb száma, Meleena theme-je:

Link to comment
Share on other sites

Zombee15

Nem hinném hogy elsõ napos vétel lesz,de már csak Kratos cimbora miatt is be kell szerezni.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Lelkesedésem nekem plátói szerelembõl fakad. Nincs konzolom, de nagyon sokat játszottam pc-n az elsõ három résszel, a többirõl igaz, csak videókat láttam. Utóbbi években csupán a SFIV volt amit e becses mûfajbol Pcre szabtak , és meg kell hagyni eléggé élveztem, mai napig szívesen játszom vele, azonban nálam nem lett klasszikus. Az MK feltámasztása viszont nagyon megdobogtatta a szívemet, majd a kezdeti kétségeket szépen feloldották a videók amik sorra kijöttek. Jelenleg majdnem teljesen kielégítõnek találom de még nagyon sok mindent nem árultak el és mutattak meg. De nagyon várom. Oly annyira hogy régóta halasztgatott konzol vásárlási tervemet is elõrébb toltam a listámon.

Challenge Tower

és az eddig kijött elég jó ost legütõsebb száma, Meleena theme-je:

Ha tényleg most vásárolsz konzolra jól gondold meg melyik mellett döntesz.

Xbox 360 olcsóbb, és kézenfekvõbb kontrollerje is van. Ellenben a multiplayer örömökért úgynevezett Gold elõfizetés után használható, így ha neten is akarod majd zúzni az új MK-ot, akkor számíts be egy min. 6 vagy 12 hónapos Gold elõfizetést is. Ha olcsón akarsz kijönni akkor iceakost tudom ajánlani ez ügyben: livekodok.hu (100% megbízható, vásároltam már nála, és tényleg megjöttek a feltöltõ kártyák)

Ps3 noha pár 10-es zöldhasúval drágább. Ellenben itt totálisan ingyenes a multis szolgáltatás. Azaz nem kell semmiért külön fizetni hgoy neten játszhass. Sõt, mivel egyre jobban terjednek el a konzol exkluzív cuccok, a Mortal KOmbat sem maradhat ki.

Így Ps3-on egy plusz csak ps3-on játszható karakter is irányítható lesz.

Kratos a God of War széria fõhõse!

Mindenesetre én még megvárom a review-okat mit mondanak.

Mert szép és jó amit eddig látunk, csak rendesen mûködjön úgy is ahogy elképzelték a készítõk, és ne úgy legyen mint eddig hogy mákker-nek kell lenni valakinek hogy nyerjen.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Ha tényleg most vásárolsz konzolra jól gondold meg melyik mellett döntesz.

Xbox 360 olcsóbb, és kézenfekvõbb kontrollerje is van. Ellenben a multiplayer örömökért úgynevezett Gold elõfizetés után használható, így ha neten is akarod majd zúzni az új MK-ot, akkor számíts be egy min. 6 vagy 12 hónapos Gold elõfizetést is. Ha olcsón akarsz kijönni akkor iceakost tudom ajánlani ez ügyben: livekodok.hu (100% megbízható, vásároltam már nála, és tényleg megjöttek a feltöltõ kártyák)

Ps3 noha pár 10-es zöldhasúval drágább. Ellenben itt totálisan ingyenes a multis szolgáltatás. Azaz nem kell semmiért külön fizetni hgoy neten játszhass. Sõt, mivel egyre jobban terjednek el a konzol exkluzív cuccok, a Mortal KOmbat sem maradhat ki.

Így Ps3-on egy plusz csak ps3-on játszható karakter is irányítható lesz.

Kratos a God of War széria fõhõse!

Mindenesetre én még megvárom a review-okat mit mondanak.

Mert szép és jó amit eddig látunk, csak rendesen mûködjön úgy is ahogy elképzelték a készítõk, és ne úgy legyen mint eddig hogy mákker-nek kell lenni valakinek hogy nyerjen.

Köszönöm az információkat. XboX360 volt betervezve mert szeretem a fogását a kontrollernek,de végig fogom gondolni ezt az elõfizetéses mizériát,mert nem szívesen fizetnék. :blink:

Kratos meg annyira nem hat meg, nem azért mert nem szeretem a GOW-t, hanem mert MK az MK. És már Yodáékat sem preferáltam a Soul Caliburba. ;)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Én PS3at nem vennék, pont a PSN miatt :D Plusz már egy éve elköteleztem magam azzal az Xbox mellett, hogy ahhoz vettem árkád kontrollert :D

Viszont most nagyon gondolkozok egy Xbox 4 gigás Slim + 20 gigás winyó kombón. 45 rongyért megkapnám újonnan, ami szerintem nevetségesen jó ár, plusz ez a tárhely pont elég nekem arra, amivel úgyis játszanék (Marvel, SSF4, MK9) :D

A Mortal 9-et én is nagyon várom, mert végre egy igazi kompetetív fighter lesz. Mondjuk kicsit emlékeztet engem az Armageddonra, viszont az tetszik, hogy lesz benne super méter és az, hogy a breakert is ahhoz kötik, így nem lesz annyira túl használva.

Mondjuk ezek mellett én nem tudom, hogy az Xray combók mennyire lesznek kihasználva. A breaker egy jó dolog és ahogy hallom, a különbözõ moveokat is lehet bikázni egy super egység felhasználásával, szóval kicsit olyan, mint az EX move-ok az SF4ben.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Én PS3at nem vennék, pont a PSN miatt :D

Ezt nem értem, kérlek fejts ki bővebben. :unsure:

Ingyenes. Semmi baj nincs a netkóddal.

Oké hiányzik belőle a cross game chat és nem minden játék támogatja a háttérzene használatát játékon belül, de ezek mellett teljesen megegyezik a box társaknál. Ugyanúgy hetente vannak újabb akciók, exkluzív címek stb.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Köszönöm az információkat. XboX360 volt betervezve mert szeretem a fogását a kontrollernek,de végig fogom gondolni ezt az elõfizetéses mizériát,mert nem szívesen fizetnék. :blink:

Kratos meg annyira nem hat meg, nem azért mert nem szeretem a GOW-t, hanem mert MK az MK. És már Yodáékat sem preferáltam a Soul Caliburba. ;)

Nem nagy mizéria az elõfizetés vásárlás. Max X-1 játékot veszel.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Az elso reszek 2D-s harcrendszeret emeltek vissza es szamos palyat oltoztettek korszeru texturaba, de valoban eszre veheto hogy nem teljesen tartjak ertektelennek a folytatasok hozta valtozasokat. Bar a harc rendszer tobbet merit most az SFIVbol mint a kesobbi sajat folytatasaibol, vizualitasra bekoszon az a tagabb univerzum amive kinotte magat a sorozat a sok ev alatt. Armageddon-rol is csak videokat lattam akarcsak a folytatasok nagyjarol, de az alapjan egeszen tetszetos, nem olyan rossz mint egyesek hiresztelik.

Az uj reszben az eddigi leg kellemesebb meglepetes Noob Saibot szinre lepese volt nekem, mivel az egyik kedvenc karakterem volt:

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Yammi

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az hogy valaki csak úgy odaveti hogy PC-s verzió talán lesz? Azt én is oda tudom írni kérem szépen. Esetleg ha egy neves külföldi oldal linkje támasztaná alá,vagy valami.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ezt nem értem, kérlek fejts ki bõvebben. :unsure:

Ingyenes. Semmi baj nincs a netkóddal.

Oké hiányzik belõle a cross game chat és nem minden játék támogatja a háttérzene használatát játékon belül, de ezek mellett teljesen megegyezik a box társaknál. Ugyanúgy hetente vannak újabb akciók, exkluzív címek stb.

Capcom játékokkal nem mûködik jól a PSN. Nem elég, hogy alapból szutyok a netkódjuk, ezt a PSN se támogatja meg igazán. Mondjuk én még nem töltöttem huzamosabb idõt a PSN elõtt, viszont nem egy top SF játékostól hallottam, hogy szinte önmaguk trollkodásával ér fel az, ha felmennek PSNre :D Arról nem is beszélve, hogy a PS3 féle SSF4

Más online játékra biztos tökéletes, csak pont az SF az, ahol 1-2 képkockán múlhat az, hogy nyersz-e vagy veszítesz.

Hát igen, nem éppen a legmegbízhatóbb források közül hoztál példát :D Ha Mr. Boon az mondja, hogy "Lesz PCre MK9!" akkor talán elkezdhetsz örülni :D

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Kijött 2 napja az MK demo-ja Playstation Plus-on. Akit érdekel itt beletud nézni:

http://www.youtube.com/watch?v=6NCUZ6EcmRA

Tube-on még fent van jó pár videó, így mind a négy játszható karakterrel meg lehet nézni azt a 2 stage-t amit beraktak:)

Pozitivumok: Szep a menu

Nagyon otletesek a harc vegen a kilepo animaciok

Eddigi vissza jelzesekbol megfelelo az iranyitas is

Plusz a vegen van egy nagyon utos uj gameplay trailer

Link to comment
Share on other sites

Balee

AyQxvYhch5U&feature=player_embedded



VD0Y-jUm6IM&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

A játék maga nagyon tetszik, de a kivégzéseket nem tartom elég ötletesnek(reálisnak) a saját világában sem! :(

Értem itt, hogy kettévágjuk kardal, de a felsõteste ott marad, Johnny Cage úgy tépi le a felsõ testet hogy az alsó nincs rögzítve(tehát felemelné, nem leszakadna) stb. A verekedés közbeni brutalitás ennek ellenére jó!

Link to comment
Share on other sites

Balee

Kijött 2 napja az MK demo-ja Playstation Plus-on. Akit érdekel itt beletud nézni:

http://www.youtube.com/watch?v=6NCUZ6EcmRA

Tube-on még fent van jó pár videó, így mind a négy játszható karakterrel meg lehet nézni azt a 2 stage-t amit beraktak:)

Pozitivumok: Szep a menu

Nagyon otletesek a harc vegen a kilepo animaciok

Eddigi vissza jelzesekbol megfelelo az iranyitas is

Plusz a vegen van egy nagyon utos uj gameplay trailer

Brutális, nagyon várom a demót, jövõ héten már ingyenes lesz.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én azt várnám h egyszer egy rész újra kijöjjön PC-re ...

tuti mnegvenném!

Link to comment
Share on other sites

Leon121

A játék maga nagyon tetszik, de a kivégzéseket nem tartom elég ötletesnek(reálisnak) a saját világában sem! :(

Értem itt, hogy kettévágjuk kardal, de a felsõteste ott marad, Johnny Cage úgy tépi le a felsõ testet hogy az alsó nincs rögzítve(tehát felemelné, nem leszakadna) stb. A verekedés közbeni brutalitás ennek ellenére jó!

Ez az elsõ rész óta így van mondjuk...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

bSTx74FubGo



Elsõ nagyobb lélegzetû, profi kombó videó.

Eléggé beteg módon lehet megerõszakolni a juggle rendszert benne :D De hogy ez mennyire egyszerû? Nos, aki a kombókat csinálta, az a világ egyik legjobb végrehajtó készségével rendelkezõ egyéne, szóval lehet, hogy mi ilyeneket nem fogunk csinálni elsõ héten xD
Link to comment
Share on other sites

Balee

Elég egyszerû elõhozni a nehezebb kombókat is.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Elég egyszerû elõhozni a nehezebb kombókat is.

Ezeket nem hiszem, hogy egyszerû lesz elõhozni, mert valószínûleg benne se lesznek a végsõ termékben :D Ez egy korai build-re épül és azok a nevetséges kisütés air juggle kombók a motor gyengeségeire mutatnak rá :D Ezt valószínûleg már javítják, vagy már ki is javították. A videó végén lévõ Mileena setup is eléggé nevetséges. Ha védekezel(!!!), akkor bekombóznak a parancs átdobásai egymás után, viszont ha bármi mást csinálsz, mint védekezés, akkor nem lesz kombó :D

Meg a végén az a Scorpion féle 13 hites guggolás xD

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem is ezekre írtam, úgy általában nem nehéz a játékban kombózni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...