Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bulletstorm


killermonkey

Recommended Posts

killermonkey

Na megvettem a játékot, és már végig is toltam nem volt rossz :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szép tartalmas nyitó komment. :D Mennyi idõ alatt vitted végig?

Tömören azért leírhatnád a "történetét".

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

tényleg bajos a PC-s verzió?

nekem amúgy igy a trailerek alapján bejön :) szeretem az ilyen erõszakos, pörgõs gameket :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szép tartalmas nyitó komment. :D Mennyi idõ alatt vitted végig?

Tömören azért leírhatnád a "történetét".

Milyen történetet akarsz?! :D

Menj el A-ból B-be, közben csinálj szép kombókat, hogy minél több pontot kapj. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Milyen történetet akarsz?! :D

Menj el A-ból B-be, közben csinálj szép kombókat, hogy minél több pontot kapj. Ennyi.

Akkor errõl ennyit... :lol:

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

elkezdtem én is a gamet, most ott vagyok hogy van egy ilyen 'rom kapu' féleség, egy szirten vannak az ellenségek, és elvileg a leashsel kell õket a kiálló csövekbe behúzni.. nyomom is a leasht(Q) de nem történik semmi.. a sugár rámegy az ellenségre , aztán kezünket visszahúzzuk és annyi, nem húzza sehogy se bele a csõbe.. húztam hozzá a kurzort, nyomtam billentyûket semmi, néztem vidit 2 ellenséget kell ráhúzni a csõre és ledõl az egész .. de nekem nem húzza rá..

mit tegyek? :blink: elõre is kösz

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nem értem hogy lehet ebben a játékban elakadni. Szerintem ennél már csak a pacman egyszerûbb. Mindig oda van írva h mit kell csinálni, még azt is külön kiírja h guggolni kell ha guggolni kell ne b*sszál már fel.

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

igen írja hogy nyomjam a q-t nyomom is is de nem húzza rá a kapura csak fojtogatja , direkt próbáltam kurzort is irány felé húzni de semmi, nem tudom minek írsz , ha csak fikázni tudsz, internethúszár..

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

igen írja hogy nyomjam a q-t nyomom is is de nem húzza rá a kapura csak fojtogatja , direkt próbáltam kurzort is irány felé húzni de semmi, nem tudom minek írsz , ha csak fikázni tudsz, internethúszár..

na megvan a "titok" tök random nyomod a q-t azt elõbb utóbb ráhúzza, nem kell húzni kurzorral semmi logika nincs benne.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Csak nálam ilyen rohadt bugos a grafika??? Pixeles minden, meg lila foltok vannak, meg ilyenek! Más játékban nincsenek hibák szóval a játékkal van baj!

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

Csak nálam ilyen rohadt bugos a grafika??? Pixeles minden, meg lila foltok vannak, meg ilyenek! Más játékban nincsenek hibák szóval a játékkal van baj!

nekem is textúra hibás néha de a chapter 1 második pályájánál már anynira nem a grafót is feljebb vittem picit , csak fura foltok ,elszínezõdések vannak néha, próbálj ki esetleg videókártya driver frissítést, hátha segít ;)

Link to comment
Share on other sites

2sd

na megvan a "titok" tök random nyomod a q-t azt elõbb utóbb ráhúzza, nem kell húzni kurzorral semmi logika nincs benne.. :blink:

jah, meg tök randomra kiírja azt is, hogy túl messze állsz a célponttól. ;) Ha meg oda akarod húzni valamihez, akkor odaállsz a <valami> mellé, és ha elég közel van az ellen küldöd a leash t.

A történet meg nem annyi, hogy menj el A ból B be, ez történet nem is nagyon lehetne, max feladat(ami szintén nem ennyibõl áll, csak ha nagyon nagy vonalakban közelíted meg - de pl a gyûrûk urát is le lehetne írni ennyivel. Elindultak, megérkeztek, vége..) Ofc nem egy bioware, de vannak benne meglepetések, egy ilyen jellegû fps hez tökéletes.

Grafikai bugok viszont nálam is van, rohadt sok, havernál semmi baj nincs, feltételezem hogy megint ati f.szságról van szó. Ha nagyon brutálisan tele van lila foltokkal, akkor érdemes elszórakozni a post process effektek állítgatásával, low-normal környékén egész normális eredményt adott nálam(meg ahogy olvastam sok embernél), nem oldja meg teljesen a gondot, de nem égeti ki annyira a szemedet a sok pixel. Nálam van még a talajon fekete csíkozódás is, illetve a lámpás küldiben kb szart se láttam, gondolom az is az ati miatt - ha valaki járt arra ati\nvidia kártyával, akkor megoszthatná a tapasztalatait.

A játék maga szerintem teljes mértékig megérte a vásárlást, rengeteget röhögtem rajta, változatosak a feladatok és a pályák is(persze darálás mindig van, de az élvezeti értékét a skillshottal nagyon brutálisan megdobták, tényleg csak vártam hogy jöjjenek minél többen - a legjobb a sörét power shotja ha az ellen s.ggébe megy, 'fire in the hole' :lol: ) Kíváncsi leszek a duke ra, de nagyon olyan érzésem van, hogy inkább ez lett az, amire vártunk(persze majd ha az is megjelenik jobban meg lehet állapítani ezt, de abból kiindulva, hogy ott már a videóban 2x elsütötték ugyanazt a poént, valahogy kétlem hogy végig jó móka lesz.)

Link to comment
Share on other sites

aki10

Tényleg Games for Windows kell a mentéshez?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Tényleg Games for Windows kell a mentéshez?

úgy tudom igen

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Sajna nem segített a driver frissítés!

Link to comment
Share on other sites

2sd

Sajna nem segített a driver frissítés!

próbáld meg a postprocess effektek állítgatását, a legtöbb esetben nagyon sokat segít(persze konkrétan arról van szó,hogy kikapcsolja az effekteket amiket valamiért ati n szarul számol a játék, de legalább nem lesz minden foltos.)

edit: már ha ati n játszol, nvidia n nem írtak ilyen hibát.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

nekem is textúra hibás néha de a chapter 1 második pályájánál már anynira nem a grafót is feljebb vittem picit , csak fura foltok ,elszínezõdések vannak néha, próbálj ki esetleg videókártya driver frissítést, hátha segít ;)

A "16bites" textúra hibát, a fõmenü hátterében látható kék ködöt és az effektek hiányát javítja ez a módszer, amit talált.

- készíts biztonsági mentést a Bulletstorm\StormGame\Config\DefaultCompat.ini fájlról

- töltsd le a fenti linkrõl a módosított állományt és írd felül vele az eredetit (csak akkor jó, ha nem kódolt az ini (megnyitod és egybõl meglátod az-e)... Amennyiben a tiéd kódolt, úgy ezt töltsd le: http://www.megaupload.com/?d=6KKC97RN)

- készíts biztonsági mentést a Documents\My Games\BulletStorm\StormGame\Config\StormCompat.ini és StormEngine.ini fájlokról, majd töröld az eredetiket

- indítsd a játékot és élvezd végre teljes pompájában.

Link to comment
Share on other sites

2sd

Unfortunately, the link you have clicked is not available.

Engem is érdekelne..

ahh, fail, linkre kattintottam és a zárójelet is beleírta. Sry.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Rájöttem valamire, hogy viszonylag erõs gépeken miért is lehet lassú ez a cucc.

Ezt figyeljétek

1600x1024:

[GSF] Picture

1680x1050:

[GSF] Picture

Konkluzió: a 16:10-es (képarány) felbontás megöli az fps-t..

Remek munkát végeztek a portoló "szakemberek"

Link to comment
Share on other sites

HD2

Ez akkor gondolom 16:9-nél is így van.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Rájöttem valamire, hogy viszonylag erõs gépeken miért is lehet lassú ez a cucc.

Konkluzió: a 16:10-es (képarány) felbontás megöli az fps-t..

Remek munkát végeztek a portoló "szakemberek"

Ohh ezen énis csodalkoztam mi a fenéért van szélesvasznon a jatek 1680x1050ben?! -.-" Nekem is pontosan ezt a 30as FPS-t produkalja a jatek :S

Link to comment
Share on other sites

szaraz1993

Normális az, h a kép tetejébõl és az aljából is kimarad pár cm? :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Normális az, h a kép tetejéből és az aljából is kimarad pár cm? :D

szarul van megcsinálva a game és úgy érzékeli nem wide monitorod van és szét húzza. :lol:

legalábbis alábbi kommentekből ezt szűrtem le,meg a képekből is.

Link to comment
Share on other sites

Feared
Csak nálam ilyen rohadt bugos a grafika??? Pixeles minden, meg lila foltok vannak, meg ilyenek! Más játékban nincsenek hibák szóval a játékkal van baj!

Nálam is eléggé bugos a grafika, és sokszor rettenetesen leesik az fps is.

Próbáltam bohóckodni mindenféléve, igazából miután átírtam az ini fájlt még rosszabb lett a sebessége a játéknak, szóval talán megvárok egy patchet.

Legdurvább hiba a fegyverem, és néha csapattársaim köré kialakuló fekete négyzetekbõl álló réteg. Teljesen véletlenszerûen jön elõ.

Más hibát nem tapasztaltam leszámítva ugye az igen alacsony fps-t néha.

Amúgy a játék maga nagyon vicces, és szép a grafika is. Csak orvosolják ezeket a hibákat, és egy szavam se lesz.

Egyébként tavasszal újítok egy 1 gigás nvidia kártyát, mert már kicsit elegem van, hogy mindig az ati kártyákkal van baj.

Link to comment
Share on other sites

szaraz1993

szarul van megcsinálva a game és úgy érzékeli nem wide monitorod van és szét húzza. :lol:

legalábbis alábbi kommentekbõl ezt szûrtem le,meg a képekbõl is.

Hát marhára remélem, hogy javítanak rajta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...