Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Oscar Topic


Real013

Recommended Posts

gebali1991

Akkor is a LEGO a legjobb animációs film, még úgy is, hogy nem jelölték -_-

Amúgy viszonylag korrekt lett a lista.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

NPH száma mindent vitt.

Ju4_StUDlKo

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Gone Girl spoiler, óvatosan.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Gone Girl spoiler, óvatosan.

Gebali feliratkozott Tomina és Hunocsi mellé. -_-

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Heh, én nem hallottam ki Kendrick rikoltozásából, de akkor spoiler alert :D

Link to comment
Share on other sites

Honi

= adott év legkiemelkedõbb filmje?

nem, mert az a Drive volt B) :P . De végül is nincs vele semmi gond.. egy nézés alapján köröket ver az Argóra meg a 12 Years-re, hogy csak a közvetlen rákövetkezõ kettõ gyõztest említsem -_- . Meghát alapból kevés filmet nézek újra, szóval csak ennek mentén nem tudom megítélni.

Link to comment
Share on other sites

getro2

nem, mert az a Drive volt B) :P . De végül is nincs vele semmi gond.. egy nézés alapján köröket ver az Argóra meg a 12 Years-re, hogy csak a közvetlen rákövetkezõ kettõ gyõztest említsem -_- . Meghát alapból kevés filmet nézek újra, szóval csak ennek mentén nem tudom megítélni.

a 12 years sztem tök oké volt, messze jobb az átlag oscarra készített drámáknál.

de ha már így feljött, nálam kb így lenne igazságos ez az egész oscar buzulás 2010-tõl felfelé (csak legjobb filmek):

2010 - toy story 3

2011 - drive

2012 - it's such a beautiful day

2013 - nebraska

az idei volt hosszú idõk óta a legkorrektebb, a legesélyesebbnek tartott nevezõk közül mind simán megérdemelte volna az elõzõ év jelöltjeinek-nyerteseinek nagy részéhez viszonyítva.

Link to comment
Share on other sites

Real013

a 12 years sztem tök oké volt, messze jobb az átlag oscarra készített drámáknál.

Az egy tipikus Oscar-dráma volt és abból is a rosszabb fajta.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Az egy tipikus Oscar-dráma volt és abból is a rosszabb fajta.

ugyanmár -_- tipikus oscar dráma, az oké, de semmiképp nem mondanám a "rosszabb fajtának", voltak benne azért ügyesen megrendezett jelenetek, meg szerintem a vége se volt akkora túlzás a nagy összeborulással. a brad pittes mellékvonal mondjuk nem kellett volna bele.

Link to comment
Share on other sites

Honi

ugyanmár -_- tipikus oscar dráma, az oké, de semmiképp nem mondanám a "rosszabb fajtának", voltak benne azért ügyesen megrendezett jelenetek, meg szerintem a vége se volt akkora túlzás a nagy összeborulással. a brad pittes mellékvonal mondjuk nem kellett volna bele.

voltak benne jó jelenetek ja, de úgy nyakon lett öntve az egész film ezzel az olcsó pátosszal, hogy ez részemrõl mindent képes volt a földdel egyenlõvé tenni :D. Na mondjuk az átlag szar legjobb filmekbõl így is kiemelkedik, ez tény, de 2013-ból inkább a Before Midnight kapta volna, ha komolyan akarják venni magukat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
tenderlumpling

Megint bent vagyunk.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
1 hour ago, tenderlumpling said:

Megint bent vagyunk.

Én aztán nem, de Enyediéknek gratulálok.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Blade Runnernek minden vizuális és audio díjat odaadnék, WW-nek helyes hogy semmi keresnivalója ott (nagyon szeretem, sokra tartom WW karakterének megírása miatt, de nem Oscar material), Logan-nek szurkolok hogy bármilyen Oscar-t hozzon el mert precedenst teremt és nagyon nagyon jó irányba lökheti a képregény adaptáció filmeket, plusz nagyon jó film is volt amire nagyon rég várt a karakter és megérdemelt. Xavier-t meg egyszerűen szívfacsaró volt látni alzheimmerrel / demenciával, aminél csak a tiszta pillanatai tették magasabbra a lécet. Ha nem lett volna egy rakás kisgyerek mutáns bunyó a végén és X24 (nem elírás), drámában simán megérdemelne egy díjat, de így csak remélem valamiben, akármiben kap a fent említett okok miatt.

Link to comment
Share on other sites

Razon
On 23/01/2018 at 7:52 PM, SaltyDave said:

Logan-nek szurkolok hogy bármilyen Oscar-t hozzon el mert precedenst teremt és nagyon nagyon jó irányba lökheti a képregény adaptáció filmeket, 

Academy award  winner Suicide Squad már megtette  az első lépést 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
8 hours ago, Razon said:

Academy award  winner Suicide Squad már megtette  az első lépést 

" The award went to Alessandro Bertolazzi, Giorgio Gregorini, and Christopher Nelson for Best Makeup and Hairstyling "

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...