Jump to content
Sign in to follow this  
jardo

Forma 1

Recommended Posts

gebali1991
5 hours ago, freezy said:

Fú,de szarul néz ki ez a glória belső kamerás felvételből. Sajnos nem láttam az időmérőt és a futamot sem fogom(megpróbálom utólag),de tetszik az új design,habár az introt még nem láttam. 

Nekem nagyon nem tetszik, külső felvételből még okés, de a belsőkben olyan mintha egy... nem is tudom, valami gagyi sci-fit néznék. A közvetítés még oké, de ha a Codie nem talál ki valami okosat a játékra (mondjuk ki-bekapcsolhatóság, akkor emiatt ténylegesen ki fogom hagyni a 2018-as verziót.

hunocsi

Onboardnál otromba, de amíg a pályára látást nem rontja, engem nem zavar. Btw azt hittem lesz haloba épített kamera, vagy akár tisztességes sisakkamerát is használhatnának élőben - bár ugye az a szem vonala felett lenne, úgyhogy onnan kicsit zavaró már a látványa, de volt szezon előtt Kubicás meg még egy-két videó, az alapján még épp tűrhető. Kívülről meg egyáltalán nem böki a szemem.

freezy
17 hours ago, gebali1991 said:

Nekem nagyon nem tetszik, külső felvételből még okés, de a belsőkben olyan mintha egy... nem is tudom, valami gagyi sci-fit néznék. A közvetítés még oké, de ha a Codie nem talál ki valami okosat a játékra (mondjuk ki-bekapcsolhatóság, akkor emiatt ténylegesen ki fogom hagyni a 2018-as verziót.

Ja, én a HUD-ra értettem a designt, ami mutatja az időeredményeket , a pilótákat stb, nem a glóriára. Az tényleg szarul néz ki :D

freezy

Sajnos az időmértőn ezen a hétvégén sem fogom látni, de a futamot már több, mint valószínű! 

Btw, valamelyik nap eszembe jutott az f1liga. Miért lett amúgy vége a honlapnak? Nem mintha hiányozna:D Elég nagy stresszfaktor volt..persze azért örömmel gondolok vissza rá, amikor szétaláztalak titeket (Joey és szerelme, hunocsi). ^_^

Edemking

Srácok arra figyeljetek majd oda, hogy a költségvetési sapkátokat vegyétek fel, nehogy megfázzatok! Szujó elő adásban gyönyörűen lefordította a “budget cap” kifejezést. 

Ti mit szóltok az új irányelvekhez? Szerintem elméletben szép dolog a $150 milliós értékhatár a költségvetésükben, de mi garantálja azt hogy a Mercedes vagy a Ferrari nem fog házon belül több pénzért fejleszteni? Az Fia és a liberty minden gyárba felügyelőt küld...? 

hunocsi

freezy

Puding!a

Viktor

Ez a rohadt biztonsági autó mindig rossz időben jön. :D

freezy

Hm, na ezt a futamot sajnálom,hogy nem láttam a highlights alapján. 

A redbullok szépen elintézték egymást.:remybussi:

Verstappen hibája volt, nem? Legalább is úgy jött le, hogy 2x váltott irányt Riccardo előtt, de lehet rosszul láttam. Mi volt a verdikt, ki kúrta el? 

Viktor
2 hours ago, freezy said:

Hm, na ezt a futamot sajnálom,hogy nem láttam a highlights alapján. 

A redbullok szépen elintézték egymást.:remybussi:

Verstappen hibája volt, nem? Legalább is úgy jött le, hogy 2x váltott irányt Riccardo előtt, de lehet rosszul láttam. Mi volt a verdikt, ki kúrta el? 

Versenybaleset volt. Azt mondták lehet többször irányt váltani, amit nem értettem, hisz nem csak egyszer lehet ? Az volt az indok, hogy hely lett volna neki bal oldalt, de nem tudott megállni és belecsúszott.

hunocsi

Mindkettő kapott figyelmeztetést, szóval mindkettőben láttak hibát. Bár én egyáltalán nem értem, hogy Ricciardo részéről mi volt az, pedig már vagy 100-szor néztem ismétlést róla, az irányváltás meg annyira nyilvánvaló...

Max eleve Censored! volt az egész versenyen vele, az első SC utáni rajtnál elég Gepárd! módon előzte meg Ricsit, amivel mindketten időt/teret vesztettek, a Renaultsoknak nyitva hagyva ezzel az ajtót hogy 10 körig hátráltassák őket és eléjük kerüljenek. Aztán Ricsi minden előzési kísérleténél úgy tartotta vissza, hogy mindketten teret veszítsenek és helyből ~egy másodpercük még elmenjen (amikor a 2-es kanyarban visszaelőzte leszorítóan, akkor 2 másodperc is elment az első szektorban), ráadásul Ricsi üres térben gyorsabb is lehetett volna. Összesen amennyire figyeltem-saccoltam a dolgokat, vagy 15 másodpercet bukott Ricsi Max miatt, szóval Bottast követve a dobogóért csatázott volna ha eleve nem furakodik be elé Max, így meg 20 másodperccel hátrébb baszakodott a zübertálentum csapattársával. Áhhhhhh

Jól felbasztam magam!

Viktor

Fáj ezt kimondani, de Kimi az új Jacques Villeneuve. Mennie kell. :(

Greene

Verstappent kicsit "megnevelték" az utóbbi pár futam miatt, most meg is lett az eredménye.

Edemking
On 6/11/2018 at 10:23 PM, Viktor said:

Fáj ezt kimondani, de Kimi az új Jacques Villeneuve. Mennie kell. :(

Kiminek szerintem már ezt a szezont sem kellett volna elkezdenie. Tavaly is csak azt csinálta, hogy be ragadt valaki mögé aztán végig autózta a futamot. Nem is értem, hogy a Ferrari miért erőltette. Illetve értem én olyan szempontból, hogy őt már szerintem nem nagyon érdekli ha feláldozzák őt Vettel jobb eredményének érdekében. Kevés ilyen pilóta van, de ez sem ér semmit ha 3-4 hellyel Vettel mögött van. 

Viktor

Hatalmas mák, de nem bánom. Máshogy esélye nem lett volna a Ferrarinak. Azért az durva, hogy a 4. kapott egy kört. Oké, rövid a pálya, de akkor is.

hunocsi

Godzillamessage

Azért ha lehetőségem lenne, végigrugdosnám itt, az utcánkban oda-vissza azt a baromarcút, aki a F1 ismétlések időpontjának a 11.20-as kezdő időpontot határozta meg. Az ezt követő műsorok "fényében" számomra teljesen érhetetlen döntés.

Ha annyira érdekelne ez a szervezett cirkusz (ma eldöntöttem, hogy semennyire nem érdekel), vajon megérne nekem egy kiadós veszekedést a családdal, hogy vasárnap délben, amikor egyszer a héten együtt ebédel a család én a F1 miatt a tv előtt kuksoljak, vagy a futamra figyeljek/füleljek (és fussak, ha esemény van) és ne rájuk?

Nem érné meg. Az sem éri meg, hogy a futamot élőben nézzem (jó korán ofc), mert a héten ez az egy nap van amikor nem kell korán kelnem, kipihenhetem magam, nem mellesleg kicsit tovább az ágyban maradva asszonnyal megbeszélhetjük a dolgainkat.

Felvételről, letöltve stb megnézhetném nyilván (amikor már tudom, hogy Hamilton ismét simán nyert, nem akkora élmény), de kapják be.

A régi rendszerben megszokott 14.00, vagy utáni kezdési időpont (ismétlési) nem tudom kinek nem tetszett (műsor szerkesztésileg), de elmehet a fenébe. Egy nézőt biztosan elvesztett az M4 és a F1.

//Terápiás céllal kiírtam magamból ( mint @payskin szokta :D), mert nagyon bosszant. Bocsi!

• Like 1

Viktor

Ha úgy van én felveszem. Aztán belepörgetek, jeeeee megint merci győzelem és letörlöm. Tavaly az utolsó hat futam kimaradt. Gondoltam majd idén. Úgy látszik ebből sem lesz semmi.