Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Deus Ex Sorozat


chrisnagy13

Recommended Posts

aluminiumtrioxid

A belinkelt videóból csak a videó hiányzik, és azóta különben is felkerült egy szövegelés nélküli verzió is:

Link to comment
Share on other sites

geru45

Bocsánat. Felakasztom magam.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Jóvanna, nem kell megsértődni :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Bocsánat. Felakasztom magam.

valószínűleg hibásan linkeltél, a 2 [*youtube*] tag közé kell rakni az '=' jel utáni kódot (az '&' jelig) és figyelj oda, hogy ne legyen szóköz ' ' a kódban. tehát [*youtube] a[*/youtube] nem jó pl.

Link to comment
Share on other sites

bargab85

Feltettem a DeusEx Game of the year edition-t egy régebbi WinXp-s notebookra és olyan gondom van hogy túl gyors a játék.

mintha 2-3x-os sebességgel futna. ugyanez a gond akkor is fennáll ha win98 kompatibilitást beálítom.

A fényévekkel gyorsabb gépemen tökéletesen ment Vista alatt.

Van valakinek valami ötlete hogy tudom megoldani?

Előre is kösz.

Szerk:

Közben megtaláltam a megoldást amit tegnap este óta keresek a Steam forum -án. Ha esetleg másnak is kellene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Malleus

Csak jelzem, hogy úgy tűnik a Deus Ex Human Revolution dobozos változatai régió specifikusak lesznek, méghozzá úgy, hogy Anglia és az EU többi része külön régiónak számít. Vagyis ha valaki Angliából akar rendelni dobozos változatot, nos az ne tegye, mert nem lehet majd regisztrálni.

Szerk: PC verzióra vonatkozik

Forrás+infok:

http://support.eu.square-enix.com/faqartic...795&id=2134

http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/17...-region-locked/

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=119397

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kicsit marketingfogás szaga van a dolognak. Mindegy milyen módon, mindegy minek kapcsán: csak beszéljenek minél többet a játékról.

Komolyan mondom láttam már DX reklámot TV-ben, busz oldalán, magazinban(nem játék tematikájú), poszteron, stb, stb

Kicsit durván tolják az emberek orra alá :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Állítólag 40 óra játékideje van, ha valamit, ezt inkább érdemes az emberek arcába tolni MW3 meg hasonló mainstream szemét helyett.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A történet ötletesnek néz ki, a játékmenet is tetszik, ezért én nagy reményeket fûzök hozzá... csak könyörgöm el ne hasaljon! -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A történet ötletesnek néz ki, a játékmenet is tetszik, ezért én nagy reményeket fűzök hozzá... csak könyörgöm el ne hasaljon! -_-

GS box értékelés:

"Pontosan ilyen Deus Exre vártak a rajongók. Vannak hibái, de egyik sem kapitális"

+Végig izgalmas és fordulatos történet

+Magas újrajátszhatósági fok

+Erős szerepjátékos és lopakodós részek

- Gyengébb lövöldözések (egyébként őszintén, nem az agyalágyult CoD fanboy 13 éveseknek tervezik hogy lőjenek mindenre, én ebbe nem kötnék bele)

- Kopottas grafika (hát igen... de nem ezért szeretjük)

- Időnként butus MI (ez remélem nem lesz nagyon szembetűnő).

89%

"Warren Spector sem tudna jobbat"

Jöhet az hogy nem adunk a GS szavára és miért hiszek nekik, nem írom le csak azért sem hogy nem adok a szavára mert nem lenne igaz (nyilván nagyon keveset nyom a latba ettől függetlenül), de azt hiszem ez bizakodásra ad okot.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Értékelésekre kb azóta nem adok, mióta 90 fölött kap minden ami hájpolva van.

Nekem az FPS/TPS átváltások, meg a szerelmi szál még mindig nem került megemésztésre. Az valahogy nem passzol a képbe... -_-

Link to comment
Share on other sites

efperel

GS box értékelés:

[...]

Van még aki ad a gamestar értékeléseire? :huh:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Van még aki ad a gamestar értékeléseire? :huh:

Ezt a kérdést elkerülvén írtam le az utolsó, hosszabb sort. Ugyanannyira adok az övékre mint Gamerankings-re ami sok sok sok teszt összesített értékét mutatja: szinte alig. Viszont megnyugtató hallani ezekbõl a forrásokból, hogy nem lett elszúrva valami, hogy mennyire jó, mennyire fényezik az meg már csak a marketing és a hype része, az a része nem érdekel.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Ezt a kérdést elkerülvén írtam le az utolsó, hosszabb sort. Ugyanannyira adok az övékre mint Gamerankings-re ami sok sok sok teszt összesített értékét mutatja: szinte alig. Viszont megnyugtató hallani ezekbõl a forrásokból, hogy nem lett elszúrva valami, hogy mennyire jó, mennyire fényezik az meg már csak a marketing és a hype része, az a része nem érdekel.

A leak jó volt, nekem ennyi elég

Gamerankings amúgy is csak egy szám, sosem azt kell figyelni hanem magukat az értékeléseket és a játékot.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

GS box értékelés:

"Pontosan ilyen Deus Exre vártak a rajongók. Vannak hibái, de egyik sem kapitális"

És leírás alapján tényleg. A sztoriban igazából annyira nem bízok, de egy DXben az nem is olyan fontos, sokkal lényegesebbek az ezerféleképp megoldható szituk (pipa). Ha a lövés rossz, azzal semmi gond, elsõ részben is béna volt, mégis minden idõk egyik legjobbja. Grafikával meg nem értem mi az emberek baja, nekem minimum korrektnek tûnik (karaktermodelleken lehetne mit csiszolni, viszont hangulatilag igen kiváló).

Nekem az FPS/TPS átváltások, meg a szerelmi szál még mindig nem került megemésztésre. Az valahogy nem passzol a képbe... -_-

Igazából nem értem, miért fontos, hogy milyen nézetbõl éljük meg kb. ugyanazt a játékmenetet. Szerelmi szál meg mostanában elvárás egy RPGtõl, ilyen a trend, evvan.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A leak jó volt, nekem ennyi elég

na igen, a prok így csinálják.... nem szarakodnak tesztekkel, meg lefizetett magazin-értékelésekkel -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

na igen, a prok így csinálják.... nem szarakodnak tesztekkel, meg lefizetett magazin-értékelésekkel -_-

Azokból szerintem az arány, a mihez képest része a lényeges. Szóval adhatnak rá akárhány %-ot akárhol, én azt fogom nézni hogy mekkora a különbség egy másik játékhoz mérten, amihez én is mérem az épp aktuális címet.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Nekem az FPS/TPS átváltások, meg a szerelmi szál még mindig nem került megemésztésre. Az valahogy nem passzol a képbe... -_-

A szerelmi szál számomra csak akkor gond, ha hülyén van megvalósítva, lásd Bioware

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

A szerelmi szál számomra csak akkor gond, ha hülyén van megvalósítva, lásd Bioware

Hát ha engem kérdezel gond. A Deus Ex mindig is a politikáról és az összeesküvésekrõl szólt. Szó nem volt semmiféle románcról - nem is volt rá szükség, hogy lekösse az embert. Ez is csak egy hollywood-alapséma, hogy mindig kell lennie egy csajnak a dologban.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A szerelmi szál számomra csak akkor gond, ha hülyén van megvalósítva, lásd Bioware

Baldur's Gate 2-ben izomjó volt még -_-

Mondjuk egy FPS-nél, ahol a beleélést pont ilyen videók meg fasságok lökik szét, nem tom, minek.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Baldur's Gate 2-ben izomjó volt még -_-

Mondjuk egy FPS-nél, ahol a beleélést pont ilyen videók meg fasságok lökik szét, nem tom, minek.

Mármint, marha jókat lehetett röhögni rajta :P

Egyébként meg már nem annyira FPS, szóval nem értem, mit kell ezen molyolni... egyébként meg kaszmannal értek egyet, elég fölösleges (remélem legalább opcionális lesz...)

Link to comment
Share on other sites

efperel

Egyébként meg már nem annyira FPS, szóval nem értem, mit kell ezen molyolni... egyébként meg kaszmannal értek egyet, elég fölösleges (remélem legalább opcionális lesz...)

Mivel a barátnõnket elõbb elrabolják, minthogy kiírnák a játék címét, igen, gondolom nem sok vzet fog zavarni ;)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mivel a barátnõnket elõbb elrabolják, minthogy kiírnák a játék címét, igen, gondolom nem sok vzet fog zavarni ;)

Csak nehogy olyanok legyenek benne, hogy megy az akció ezerrel, és mikor épp egy terminált hekkelünk bevágnak egy videót: Emlékszem neki is ilyen színû szeme volt, mint ennek a mikrocsip-nek - ááááá :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Most ezen felhúztam magam és megmentem a világot!!! :ninja: :angry:

Szvsz értelmetlen. A DX fõhõsei mindig arról voltak híresek, hogy elkapják a szuperképességeikkel a gonosz öltönyös cégvezetõket, akik világvégét akarnak pénzért. Szerintem ennél több indok nem kell.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szvsz értelmetlen. A DX fõhõsei mindig arról voltak híresek, hogy elkapják a szuperképességeikkel a gonosz öltönyös cégvezetõket, akik világvégét akarnak pénzért. Szerintem ennél több indok nem kell.

Viszont az szerintem nem lenne egy rossz vonal, ha ezzel hangsúlyozzák, hogy egyre gépiesebb lesz a fickó, és végül kb. olyan érzelemmentes lesz, mint Denton, és hagyja a csibét feláldozni, hogy elkapja az öltönyöst :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...