Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dc Universe Online


Aggi

Recommended Posts

Aggi

Meglepõdve vettem észre, hogy még nincs a játéknak topicja. Most már van :D

Link to comment
Share on other sites

blacky

de yó! :D

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Meglepõdve vettem észre, hogy még nincs a játéknak topicja. Most már van :D

lájk :)

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Február 25-tõl lesz trial.

CO ( Champion Online ) pedig hamarosan ( 3-4 nap ) áttér az "ingyenes" mintára - ala lotro, everquest 2.

Ahogy olvasgattam, endgame tartalommal vannak még gondok, de alakul.

Én várom a CO ingyenességet + ennek a trialját.

Legalább "élesben" összetudom hasonlítani a 2 game-t. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Február 25-tõl lesz trial.

CO ( Champion Online ) pedig hamarosan ( 3-4 nap ) áttér az "ingyenes" mintára - ala lotro, everquest 2.

25.-én.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
foxxi

Meglepõdve vettem észre, hogy még nincs a játéknak topicja. Most már van :D

Reality Lost PVE szerveren vagyok Foxxika néven, ha valaki arra vetõdne, szivesen látnám. Vagy ha lennénk elegen, egy "guildet" is össze lehetne hozni.

Gyertek járszani! :D ne mindig a fantasy :P

Link to comment
Share on other sites

foxxi

átpártoltam PvP szerverre, mivel ott "sokkal" nagyobb a közösség ( amugy vicc, kevés játékost gondoltam, de sokan vannak :D )

Álá: KisCsaj - Bloodstorm PvP server :)

Link to comment
Share on other sites

KALL3R

Nemsokára lesz trial verzió?

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Nemsokára lesz trial verzió?

Elvileg igen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tchalla

Sziasztok !!

Jó hogy van topic :D

panaszkodni jöttem illetve segítséget kérni (cikketek miatt gondoltam itt megtehetem).

kipróbáltam volna a játékot de folyamatosan problémákba ütközöm. Röviden

megvettem és letõltöttem a steamrõl, ám ott hiába kérek kulcsot képtelen csatlakozni a CD key szerverhez, support segítséget próbáltam... fail. Eléggé bosszantó a szituáció mivel valójában nem is a játékkal van a gond, hanem a Steam-el, ott meg 2-3 nap után válaszolnak egy levélre, de speciel a legutóbbi is semmit nem ért.

Ha valaki valamiben tudna segíteni pls írja meg :)

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

Eléggé felkeltette az érdeklődésem a játék, be is regisztráltam az oldalra, azonban úgy látom, hogy nincs lehetőség arra, hogy kipróbáljam anélkül, hogy megvenném? Ez tényleg így van? Vagy van valami trial, amihez csak le kell tölteni egy klienst? Addig tiszta, hogy ha megveszem a játékot, kapok 30 napot "ingyen" a játék árán belül, de csak így tudom kipróbálni? :/ Mondjuk, ha igen, akkor előbb-utóbb úgyis ráveszem magam, hogy megvegyem, de ha mégis lenne másik opció, akkor kipróbálnám térítésmentesen. ^^^

/ Azt már csak megjegyzem, hogy úgy vettem észre érdemesebb online megvenni, aztán kóddal letölteni, mert nálunk kb. 3 kilóval drágább. /

Link to comment
Share on other sites

Tchalla

legjobb tudásom szerint csak online tudod megvenni, nincs dobozos változat. Lentebb láthatod hogy én a Steamrõl szedtem le, amivel nem lenne semmi gond ha hozzájutnék a kódomhoz is.

A legtöbb yuotube videó biztosíthatja hogy jó játék, legalábbis megéri az árát.

reméltem hogy itt kapok valami helpet hm...

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

Én a CD Galaxisban láttam megvehetõ változatot, ha mondhatom így, de az drágább volt. <_< A problémádra visszatérve pedig, én sajnos nem tudok segíteni, de remélem, valaki tud választ adni kérdésedre!

Link to comment
Share on other sites

Tchalla

KÖszi ! a Steam-el próbálok valahogy sikert kicsikarni, de lassan több a gond vele mint az élmény... fõleg hogy még be se indult mert nincs kód :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
blacky

Van vmelyik szerveren jelentõsebb magyar közösség?

Link to comment
Share on other sites

blacky

Meg szeretném venni a játékot de hivatalos oldal nem igazán mûködik. Steamet nem használok.... vmi tipp, hol tudnám megvenni ezeken kívül?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
DarkPhoenix

Ha minden igaz, lesz F2P verziója. Ez esetben már lehet, hogy kipróbálom. :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Gondolom ugyan oda jut mint a Champions online.Karakter generálóval elvagyok fél napot aztán fele annyi idõ alatt megunom a játékot. :lol:

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

Gondolom ugyan oda jut mint a Champions online.Karakter generálóval elvagyok fél napot aztán fele annyi idõ alatt megunom a játékot. :lol:

Én is azért akarom kipróbálni, hogy lássam, különbözik-e valamiben. Õszintén szólva, eddig nem sok mindent tudtam meg errõl a játékról. :/

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szép szép de ezzel kimerült engem totál nem gyõznek meg a videók.

rAZ3vc1b_v0

Rru_OjSKGok

rB6K4_V9mpw

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DarkPhoenix

Ha esetleg valaki tolná, most, hogy F2P lett, nyugodtan vegyen fel:

Nostrus (mental)

Tremais (plants)

Egyelőre én is csak ismerkedem a játékkal, szóval sok mindenben nem tudok segíteni. ^^

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Az enyhén lekorlátozott karaktergeneráló után én letöröltem. :lol: Nem sok kedvem volt egy baltaarcú õsemberrel mászkálni. :D

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Végre, F2P lett ez is :D Most töltöm, ha éjszakára úgy hagyom a gépet, akkor elképzelhetõ hogy holnap ilyenkorra letölti :) De lehet még hamarabb is. Ha letölti szivesen játszanék innen a fórumról is valakivel. Gruffersten azt mondta nekem hogy õ is tölti..

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

Nekem már rögtön a telepítésnél, pontosabban már a telepítés előtt akadt egy kis gondom. Miután letöltöm a DCUO setupot, elindítom,végigfuttatom, behozza a DC Universe Online Live-t, amin a Sony Online Entertainment logóját kell bámulnom órákon keresztül. Nem jelzi, hogy töltené, egyáltalán nem jelez semmit, fingom sincs, hogy mi lehet a baj :( Valakinek van valami ötelete?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekem is ilyen. Bezártam feladatkezelőből és bejött a launcher :blink: De ha vársz, akkor is bejön elvileg, hiszen elvileg ez az. Csak tölt ugye... tudnám mit.

Egyébként, miután leszenvedte a 14Gb-ot, baromi sokáig telepített: belépek, már akad a karakter készítő. Na már most, 4 magos procin, 8Gb RAM-on és 2Gb-nyi VRAM mellett, neki sok megjeleníteni egy karaktert a ronda textúráival. Sebaj. Kiléptem, beléptem, megjavult. Épp tervezném a hősöm, de ha nem csinálom meg elég gyorsan a hovatartozás, alap "elementál" kiválasztást, és netán olvasgatni szeretnék, egyszer csak se szó se beszéd VISSZADOB a PvE / PvP képernyőhöz! Sebaj, játszogattam vele, megnéztem szépen mindent alaposan, olvasgattam, közben persze állandóan visszadobált, de kitartóan néztem tovább a dolgokat onnan, ahol abbahagytam, majd utána pár másodperc alatt az elejétől kiválasztottam mindent, ami kellett.

Amikor végre befejeztem volna a karakterem elkészítését, további fél órányi próbálgatás, finomítás után, kiírta hogy disconnected. Rendben mondom, köszi, elég volt, visszanézek pár óra múlva. Nincs szerver.

DC Universe, én így szeretlek!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...