Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Telltale-játékok


gebali1991

Recommended Posts

gebali1991

A Topicot a BttF indulása okén indítottam, de szerintem jól el lehetne beszélgetni az összes Telltale Games játékról. Kedvenc?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szerintem fölösleges neki külön topic ha a Kalandjátékokról általában topic is haldoklik.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Szerintem fölösleges neki külön topic ha a Kalandjátékokról általában topic is haldoklik.

Mondjuk jogos, de hátha beindul alapon én azért hagyom egyelõre. :)

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Back to the future episode 1-ben lehet valahogy állást menteni?

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Back to the future episode 1-ben lehet valahogy állást menteni?

Az a tört verzió hibája ;)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Back to the future episode 1-ben lehet valahogy állást menteni?

Az a tört verzió hibája ;)

Nem feltétlenül, én tudtam állást menteni, pedig hát.

Nekem elsõre a save/load rész elég kaotikus volt, de annyi a trükk, hogy nyomsz (vagy kattintasz, nem emlékszem már) egyet jobbra, ezzel egy üres slotra kerülsz és ott save game.

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hol lehet beaktiválni az episode 1-et a Back to the Future-höz? Mert anno ugye volt olyan, hogy regisztráltál az oldalon, részt vettél az akción és kaptál egy termékkulcsot, amivel az elsõ epizódot aktiválhatod, majd ha kijött. Mostanra kijött ugyebár, csak nem tudom, hol lehet aktiválni. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hol lehet beaktiválni az episode 1-et a Back to the Future-höz? Mert anno ugye volt olyan, hogy regisztráltál az oldalon, részt vettél az akción és kaptál egy termékkulcsot, amivel az elsõ epizódot aktiválhatod, majd ha kijött. Mostanra kijött ugyebár, csak nem tudom, hol lehet aktiválni. :D

Legutóbb azt hallottam, hogy az majd csak februárban lesz aktuális.

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Legutóbb azt hallottam, hogy az majd csak februárban lesz aktuális.

Aha, akkor még nem maradtam le semmirõl. Köszi. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ha így lesz, akkor valami zseniálisat kapunk. Remélem akkor a képi világa is a HR megfelelõje lesz, a JP-hoz jobban illik a fotorealizmus, mint a rajzfilmes stílus.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Hát ja:

[GSF] Picture

vs.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Err

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hol lehet beaktiválni az episode 1-et a Back to the Future-höz? Mert anno ugye volt olyan, hogy regisztráltál az oldalon, részt vettél az akción és kaptál egy termékkulcsot, amivel az elsõ epizódot aktiválhatod, majd ha kijött. Mostanra kijött ugyebár, csak nem tudom, hol lehet aktiválni. :D

Nekem is ez a gondom. Van serialom, de nem enged be a játék. (amit amúgy töltöttem, mert nekem nem engedi)

A Telltale oldalán találkoztam valami olyasmivel, hogy februárban tölthetem le, de elléptem onnan, és többször nem tévedtem vissza oda. Csak azt nem vágom, hogy akkor miért van fent neten? Az akcióban résztvevõk csak februárban kapják meg? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Edemking

Mikor jön a bttf következõ része? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vinsanity15

Sziasztok , bocs h ide irok , de nemtudnátok ajánlani vmi mostani Puding!a kalandjátékot ? A Gray Matter t most tolom de kéne vmi B-terv is . Vmi Puding!a point and click , syberia stilus stb. köszi a helpet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tupeLo

Sziasztok , bocs h ide irok , de nemtudnátok ajánlani vmi mostani Puding!a kalandjátékot ? A Gray Matter t most tolom de kéne vmi B-terv is . Vmi Puding!a point and click , syberia stilus stb. köszi a helpet

Machinarium megvolt?

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Jurassic Park - debut.

A grafika alapján nem igazán tûnik komolynak, bár a játékmenet még lehet jó. Én remélem is, hogy nem az eddig megszokott TT féle kalandot kapjuk, hanem az ígéreteknek megfelelõen egy HR stílusú játékot készítenek.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Annó regeltem az ingyenes elsõ BTTF részért és most megkaptam az elérhetõséget levélben. Gondoltam szólok már, mert sokan írták h regisztráció után nem volt még elérhetõ a link, hát mostmár tuti az.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Jurassic Park - debut.

A grafika alapján nem igazán tûnik komolynak, bár a játékmenet még lehet jó. Én remélem is, hogy nem az eddig megszokott TT féle kalandot kapjuk, hanem az ígéreteknek megfelelõen egy HR stílusú játékot készítenek.

Nekem alapból tetszik, ahogy a Telltale összeköti az eredeti sztorit a játékéval, ez jól sikerült a BTTF-nél is, de a JP-ben egyenesen zseniális lesz, ha jól látom, akkor a játék története párhuzamosan fog zajlani a filmével (talán kicsit eltolva, de tuti lesz olyan jelenet, hogy a távolból látjuk a film eseményeit :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Wisdom13

Üdv emberek. Nem igazán tudom, melyik topicba írjam ezt a kérdést, mert új vagyok errefelé

Problémám van a Trine nevû játékkal. Feltelepítem, bejön a töltõképernyõ, a menü, még egy töltõképernyõ, a "csík" (levelek és ágak" ahogy tölt a játék, és aztán rendre kilép, hibaüzenettel, hogy "A windows hibát észlelt és megpróbál megoldást keresni" vagy valami hasonlók. Volt már nálam a játék eredeti és tört verziója is, különféle patcheket próbáltam, sehogy sem megy. Win 7 Home Premium 64-bites oprendszerem van, a vasam pedig AMD Phenom XII X3 N850 3x2,2 Ghz, 4Gb DDR3, Ati Mobility Radeon 5650 1GB. ez a gép meg kéne egye reggelire ezt a játékot. Valami tipp/ötlet?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Edemking

Egyre jobban felidegesít a bttf 3. része. Olyan idegesítõ kis dolgokkal cseszték el hogy az hihetetlen.

Spoilerbe hátha még vki nem tart ott ahol én.

Vegyük például azt amikor elõ kell csalogatni a kutyát. Nem igaz hogy minden egyes alkalommal mikor nem jó dolog mögé nézek be utána ki kell gyalogolni az utcára végignézni azt a 20 másodperces átvezetõt hogy visszafut a kutya , aztán megvárni még kisétál Marty, utána megint vissza. -.- És persze legalább 3szor el kellett ezt az idegesítõ dolgot játszani.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ja az elég nagy hülyeség, engem is idegesített.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...