Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tron: Evolution


jel1

Recommended Posts

jel1

[biA] Picture

bKxSAyX2ax8

Leírás: LINK

Nekem nem engedi 1680x1050-nél nagyobbra állítani a felbontást.

Várjak patch-re, vagy mi legyen?

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nekem nem engedi 1680x1050-nél nagyobbra állítani a felbontást.

Várjak patch-re, vagy mi legyen?

Minek neked akkora felbontás? TV re rakod vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nekem nem engedi 1680x1050-nél nagyobbra állítani a felbontást.

Várjak patch-re, vagy mi legyen?

Légy oly szíves és olvasd el az újonnan frissült fórumszabályzatunkat, különös tekintettel a 7/A pontot! Egy kérdésért nem nyitunk témákat, tehát ez egy szóbeli figyelmeztetést ért. Erre figyelj legközelebb kérlek!

A topicot kipofoztam mivel nem duplikátum és új játékról van szó.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Nekem nem engedi 1680x1050-nél nagyobbra állítani a felbontást.

Várjak patch-re, vagy mi legyen?

esetleg a cfg-ben próbáld meg beállítani a felbontást

Link to comment
Share on other sites

jel1

Légy oly szíves és olvasd el az újonnan frissült fórumszabályzatunkat, különös tekintettel a 7/A pontot! Egy kérdésért nem nyitunk témákat, tehát ez egy szóbeli figyelmeztetést ért. Erre figyelj legközelebb kérlek!

A topicot kipofoztam mivel nem duplikátum és új játékról van szó.

Hoppá, bocs :D

Hova kellett volna írnom?

Minek neked akkora felbontás? TV re rakod vagy mi?

monitoron játszok, full hd-s

Link to comment
Share on other sites

csontee

nem támogatja a fullhd felbontást

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Hihetetlen, mennyire szégyen lett ez a játék...

Megnéztem a Tron-t a premier napján 3D-ben és nekem nagyon tetszett - úgyhogy a játék elé elég nagy elvárásokat állítottam. Ma mondom ráérek végre, kipróbálom, de bár ne tettem volna. Nem támogatja a gamepademet (Logi. rumblepad 2 cordless), nem tud 1920x1200as felbontást, ráadásul még az irányítás is valami katasztrófa... 20 perc után uninstallt kapott.

Sajnálom, mert nagyon örültem volna egy jó Tron játéknak, de ennek majd inkább elolvasom a sztoriját/megnézem a cutscene-eket youtube-on...

Link to comment
Share on other sites

Razon

Próbáld ki a Tron 2.0-t, nekem azt mondták az jobb, bár elég öreg (2003). Holnap fogom kipróbálni.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A könyv se egy nagy valami szval az is csoda, hogy a film jó lett.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

A Tron 2.0 mindenben jobb ennél az...alkotásnál. Nekem kb 10 perc után volt uninstallt. Azért pofátlanságak tartom,hogy ilyen minöséget kiadnak a kezükböl,föként amennyire várt volt sokak által ez a progi. Filmet nem láttam még, de ezekután nem sokat várok tölle. Manapság a folytatások amugy is elég ocskák , jo példa a RE Afterlife...remélem ez nem olyan szinvonaltalan lett.

Link to comment
Share on other sites

MouldySword6

Sziasztok!

Ebben a topikban megtudtam, hogy kérdésnek nem nyitunk új topikot (nem is tudok :)), de nekem az van a Tron 2.0-val és annak nincs topikja így itt teszem fel.

Elakadtam annál a résznél amikor meg kell tisztítani vírusoktól és telepíteni kell a magasugrás képességet. Megtisztítottam, szerintem telepítettem is, de mégsem ugrik nagyobbat. Segítenétek?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Sziasztok!

Ebben a topikban megtudtam, hogy kérdésnek nem nyitunk új topikot (nem is tudok :)), de nekem az van a Tron 2.0-val és annak nincs topikja így itt teszem fel.

Elakadtam annál a résznél amikor meg kell tisztítani vírusoktól és telepíteni kell a magasugrás képességet. Megtisztítottam, szerintem telepítettem is, de mégsem ugrik nagyobbat. Segítenétek?

Állj meg a fal elõtt és tapadj rá a space-re és W-re :D. Más tippem nincs, nekem így mûködött csak, nekifutásból nem.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

nem támogatja a fullhd felbontást

GridEngine.ini-ben átírod a felbontást és máris tolhatod FullHD-ben

mivel UE3 érdekes lenne ha nem támogatná am

Link to comment
Share on other sites

troygame

Elakadtam annál a résznél amikor meg kell tisztítani vírusoktól és telepíteni kell a magasugrás képességet. Megtisztítottam, szerintem telepítettem is, de mégsem ugrik nagyobbat. Segítenétek?

Nincs ott vmi olyan, h be is kell pakolni a használni kívánt képességeket aktív inventoryba (vagy mibe??) és egyszerre 2-3 képességed lehet aktív??

Tron:Evolution gém - kétszer futottam neki, mondván: én vok a béne jó lesz ez. DE NEM!

TRON 2.0 a király és köszönjük GS:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
securityprogram

Valaki megmondaná hogyan kell a Tron: Evolution 5. színtjének a végén a vírusos gibsont legyõzni ?

Probálok koronggal harcolni ellene de nem sebzi meg ! :huh: :blink:

A könyv se egy nagy valami szval az is csoda, hogy a film jó lett.

Van könyv is a Tron-ból ?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Van könyv is a Tron-ból ?

Valami alapján csak meg kellett csinálni a filmet :P

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Jimkingdom

Nem rossz játék ez a ³ron de valahogy engem nem vonz a világa, de a mozgások, kombók kimondottan tetszenek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...