Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Breaking Bad


Warfare

Recommended Posts

marco045

áh végre kezdõdik. már nagyon vártam. :)

Link to comment
Share on other sites

Honi

;)

lehet, be kéne vállalni angolul az évadnyitót, gondolom, angol felirat van már hozzá.

Magyar felirat kb. mikorra jön, tudja valaki?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nem rossz kezdés.

Bár a kezdõ jelenet elég egyértelmûvé tette, mit fog tenni Gus és miért (+ emberét már meglátták, amivel elásta magát)), azért így is leizzadtam a jelenet végére :o

Plusz a zárókép, most lesznek nagy sz*rban

Link to comment
Share on other sites

egog

Öröm látnom, hogy legalább ennyien nézik ezt a remek sorozatot :) Mikor annak idején teljesen véletlenül (semmit sem tudva az egészrõl) ráakadtam egy fórumon az elsõ részre az még annyira nem fogott meg, sõt ki is kapcsoltam az elején (biztos nem voltam hangulatba) másnap viszont újra nekifutottam és azonnal le is daráltam az elsõ évadot :D Utánna jöhetett a másik kettõ..

Ez a rész meg atomzsír volt! Egyébként a nyelvezet annyira nem volt ütõs, be lehet próbálni "csak úgy rámragadt" /nyelvtudással/ is a dolgot.

Sajnos azt viszont már elõre tudtam, hogy szegény csóka húzza majd a rövidebbet, de még így is marha jó volt az egész. Engem Walter felesége kicsit irritál, de ez most lényegtelen. Csóró Hanket meg jól elintézték, meg lesz ez még torolva :D. Gusra meg Mike és Jesse is elég csúnyán nézett a nyiszálás után :o Az utolsó jeleneg meg kõkemény :D Szóval lesz itt még min izgulni úgy tûnik nekem.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Fu ez már nagyon hiányzott. Zseniális rész volt.

-Numero uno?

-Dos!

:D

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Na ez durva rész volt.

Honi: Szerinetm ma vagy holnap várható magyar felirat, bár igazából csak a kémiai kifejezések lehetnek bonyolultak. :D

Érdekes rész volt.

-"What page is that?

- The one it says, if I can't kill you, you'll sure a shit you wish you were dead."

Hatalmas. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Kibeb.aszottul zseniális sorozat ez. B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Valahogy elég kínkeservesen sikerült csak végignéznem ezt a részt :(

Jesse megint önpusztító módban van, Hank durcáskodik és kb csak azért szerepel nehogy teljesen elfelejtsük, egyedül Walter hozta a szokásosat és vitte elõbbre valamivel a cselekményt.

Remélem a következõ érdekesebb lesz.

Link to comment
Share on other sites

robbantea

Most kezdtem el nézni a harmadik évadot és egyre jobban tetszik Walter agresszívabb viselkedése. Ami dumát levágott a rendõrnek a második részben. :D :D Meg is kapta a jutalmát utána.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

nem tudom hogy vagytok vele, de nekem ez a rész nagyon durván lassú volt, fõleg a Marie-s szál... lehet, hogy inkább bevárom az évad végét, és egyben nézem meg

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Most néztem a 2. részt és valóban nagyon lassú volt. :unsure: Ettõl függetlenül nem volt rossz.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Nem értem, mi a gond, sztem igen jó volt a 2. rész is, túlzás lenne minden epizódot csavarokkal megspékelni, ez a 2. rész amolyan vihar elõtti csendnek fogható fel, de egy percig se volt unalmas, többet koncentrált a karakterekre, pl. Jesse szétcsúszására, Walt kétségbeesett húzásaira, Hank-et is borzasztó volt nézni, ahogy õ is lassacskán becsavarodik. Végig ott vibrált a feszültség, még ha egyelõre nem is tört ki, inkább a nyomasztás ment.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

én már a 3.ról írtam

Link to comment
Share on other sites

Kalti

én már a 3.ról írtam

Ja, akkor igen gyors voltál :D .

Link to comment
Share on other sites

egog

Egyébként igen a harmadik rész valóban elég lassú volt, néhol nem értettem teljesen a párbeszédeket (A Maries bohóckodás a házzal teljesen kiesett, elvesztettem a fonalat aztán csak pislogtam ide-oda, szal majd feliratosan újra nézõs) viszont a többi azért elég jól megvolt. Ugyebár gondolom nem akarták újra eljátszani a szokásos "megesszük a nagyobb halat" klisét -meg Gus azért már tényleg elég komoly ellenfél- csak abban bízom, hogy bár az évad eleje ugyan lassú, de a vége viszont olyan ütõs lesz, hogy epekedve várjuk majd a folytatást.

Edited by egog
Link to comment
Share on other sites

Hor1

Lassú.. Ez mindig vészesen lassú sorozat volt. A Maries szenvedést viszont én se bírom.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Lassú.. Ez mindig vészesen lassú sorozat volt. A Maries szenvedést viszont én se bírom.

eddig sosem volt bajom a lassúságával, csak most zavart nagyon

Link to comment
Share on other sites

Honi

á, mi fogadott a sorozatjunkie-n :D

[GSF] Picture

Rá kéne állni az új évadra, de nem visz rá a lélek.. ha már benne vagyok, megy mint a karikacsapás, de elszoktam a tempótól.

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

á, mi fogadott a sorozatjunkie-n :D

Rá kéne állni az új évadra, de nem visz rá a lélek.. ha már benne vagyok, megy mint a karikacsapás, de elszoktam a tempótól.

:lol: :lol:

Én, ha lenne rá lelki erõm hogy kibírjam addig, megvárnám a végét és akkor ledarálhatom hamar az egészet. :D Viszont már elkezdtem nézni, szóval én hetente nézem. :D

Eddig amúgy tényleg elég lassú, de majd beindul ez. A rész vége már arra utal. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mariachi

4. rész. Szeretem ezeket a hosszú párbeszédeket. Fõleg, ha Walter szerepel benne, ezek a mozdulatok, arckifejezések... hihetetlen. :D Jesse már beletörõdött sorsába, szerintem a következõ részben már nem lesz ennyire nyugodt. Talán mutatnak neki egy üres gödröt ? Vagy verés lesz ? Amilyen szinten van, nagyon nem tudnak vele mit kezdeni. Mike meg egyre jobban fárad, minden jelenete erre utal, amikor véres marad az inge, a mostani is. Nem lennék meglepve, ha segítene Gus ellen.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Walternek is az a fene nagy büszkesége okozza majd a vesztét :D

És nekem nagyon úgy tûnik, hogy

Gus meg akarja nyerni magának Jesset, aztán majd összeugrassza õket :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Denagy rész volt. Még 16 rész berendelve ezen az évadon kívül, hogy egy vagy két részben adják le még nem tudni.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Denagy rész volt. Még 16 rész berendelve ezen az évadon kívül, hogy egy vagy két részben adják le még nem tudni.

13-at adjanak le egyben, az utolsó háromból pedig csináljanak egy záró TV-moviet B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-

7.rész

Sok minden nem történt, de a színészek hatalmasat alakítottak. Hank egyenesen feltámadt,

minden szaván csüngtem az utolsó jeleneten ahogy elõadta (az egyébként teljesen helytálló) teóriáját.

A végén mégse kell Jessenek kinyírnia Gust, megteszi a DEA vagy a Kartell :unsure:

Walter pedig nagyon laza volt a parkolóban. Money to burn ^_^

Link to comment
Share on other sites

thewbie

7.rész

Sok minden nem történt, de a színészek hatalmasat alakítottak. Hank egyenesen feltámadt,

minden szaván csüngtem az utolsó jeleneten ahogy elõadta (az egyébként teljesen helytálló) teóriáját.

A végén mégse kell Jessenek kinyírnia Gust, megteszi a DEA vagy a Kartell :unsure:

Walter pedig nagyon laza volt a parkolóban. Money to burn ^_^

van már angol felirat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...