Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Breaking Bad


Warfare

Recommended Posts

Hor1

Egyetértek, amikor leesett, hogy mit is láttunk részeken keresztül nyitójelenetként, csak bambultam ki a fejembõl. A zseniális a legjobb jelzõ igen. :)

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Túl sok volt a vak véletlen, tudom, hogy ez a sorozat nem a hiperrealizmusról szól, de ez akkor is kissé nehezen lenyelhetõ volt számomra. Mondjuk ahogy a harmadik évad kezdõdött, az valami elképesztõen elszállt :D .

Link to comment
Share on other sites

Tirpak_Terminator

A Breaking Bad sok dolog mellett vizuálisan is nagyon kilóg a felhozatalból. Érdemes megnézni a Rubicont is, az teljesen másmilyen sorozat, de ugyanaz az operatõr, mint a Breaking Badnél. Eleve az AMC sorozatai vizuálisan iszonyatosat ütnek: Breaknig Bad, Prisoner, Rubicon. Máshol a kamera csak egy eszköz, de az AMC-nél állandóan tele vannak olyan képekkel hangulatokkal, amik beleragadnak az ember agyába.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

A harmadik évad lassabban kezdõdött, mint az eddigiek, érezhetõen inkább a karakterek belsõ vívódásaira koncentráltak, a sztori túlzottan sokat nem lépett elõre, de most tartok a 9. résznél, b@sszus a 7-8. rész szinte mindent ütött eddig :blink: , amekkora kavarás megy Gustavoval a háttérben, az szenzációs, öröm nézni, ahogy a bonyolult szálak egytõl-egyig összeérnek. Ráadásként a 9. epizód befejezése is a képernyõ elõtt ülve hagyott egy darabig. Skyler karaktere itt a harmadik évadban bontakozott ki igazán és ért oda Walt és Jesse mellé.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Belekezdtem én is. 6. résznél járok, bejön. :)

Link to comment
Share on other sites

Shan

Pár hete én is elkezdtem nézni. Lassan indul be minden évad, de aztán szépen felpörögnek a dolgok. Jelenleg a 3. évad fináléja van hátra, és bár ez is jó, de eddig nekem a 2. évad valahogy jobban tetszik. Napi csak 1 részt nézek meg, legalább tovább tart B) A 4. évadot majd valszeg egyben nézem.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

A harmadik évad fináléjától szó szerint tátva maradt a szám, az utolsó két részbe annyi feszültséget pakoltak, hogy végig a karfát markolod, eszméletlen cliffhangerrel a végén... Hogy a negyedik évadban ebbõl, hogy másznak ki, elképzelni se tudom, mikor is startol amúgy, nyáron ?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A harmadik évad fináléjától szó szerint tátva maradt a szám, az utolsó két részbe annyi feszültséget pakoltak, hogy végig a karfát markolod, eszméletlen cliffhangerrel a végén... Hogy a negyedik évadban ebbõl, hogy másznak ki, elképzelni se tudom, mikor is startol amúgy, nyáron ?

Júli 11.

Nekem a 12. rész vége volt a top, azt a 13. nem tudta überelni, de így is hátborzongató volt. Szinte az egyetlen sorozat amit várok. :)

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Napi csak 1 részt nézek meg, legalább tovább tart B)
+ B) :D
Link to comment
Share on other sites

Kalti

Júli 11.

Nekem a 12. rész vége volt a top, azt a 13. nem tudta überelni, de így is hátborzongató volt. Szinte az egyetlen sorozat amit várok. :)

Addig megõrülök, már most is gyártom magamban a teóriákat, hogy miként fogják folytatni. :D

Link to comment
Share on other sites

Shan

Na a 3. évadon is túl vagyok. Õszintén szólva a 2. évad fináléja nagyobbat szólt, ott tényleg csak lestem ki a fejembõl.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Na a 3. évadon is túl vagyok. Õszintén szólva a 2. évad fináléja nagyobbat szólt, ott tényleg csak lestem ki a fejembõl.

Hát nemtom, akkor velem lehet a baj, engem az csak szimplán felbosszantott, 3. évad után köpni-nyelni nem tudtam. :)

Link to comment
Share on other sites

Shan

Hát nemtom, akkor velem lehet a baj, engem az csak szimplán felbosszantott, 3. évad után köpni-nyelni nem tudtam. :)

Mint cliffhanger jó volt, csak évadfinálénál ennél többet vártam. Ahogy valahol lentebb is írták, a 3x12 vége durvább volt, ott abszolult nem számíthattál rá, hogy az lesz ami.

A folytatásban pedig remélem, hogy

az asszisztens meghal, máskülönben nálam nagyon esélyes lesz a kasza :unsure:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Befejeztem a 2. évadot. Õszintén szólva nem jutok szóhoz. :D Mekkora királyság ez úristen...

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Végeztem a 3.-al. Huh, elég darkos a hangulat, nagyon kilátástalannak tûnik a helyzetük. Nagyon kíváncsi vagyok egyébként, hogy mi fog történni, de nem tudok együttérezni Walterékkel. Tényleg sok hülyeséget csináltak, még ha egy nézõpontból helyesen is, szerintem én is ki akarnám nyírni õket. :D

Úgyhogy érdekesnek érdekes, de az a nagy elõnye ennek a sorozatnak, hogy együtt tudtam élni az egésszel, bele tudtam magam élni a karakterek szerepébe, most elpárolgott. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
VegaSHFOREVER

Elkezdtem én is a sorozatot nemrég. második évad felénél járok. hogy ez mekkora király te jó ég B) B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kellerman
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Tegnap kezdtem el ezt a sorozatot, 2 részt láttam, hát ez hatalmas már most. :D Nem igazán olvasok vissza, mert, bár van Spoiler gomb, egyesek néha elfelejtik használni, és nem akarok lelőni magamnak semmit sem. :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Tegnap kezdtem el ezt a sorozatot, 2 részt láttam, hát ez hatalmas már most. :D Nem igazán olvasok vissza, mert, bár van Spoiler gomb, egyesek néha elfelejtik használni, és nem akarok lelõni magamnak semmit sem. :D

szólhattál volna h szoktál sorozatokat is nézni (bár ki nem szokott? xD) akkor ajánlom ezt neked már korábban. :D mondjuk én is csak 2-3 hónapja ismerem xD

nagy kedvenc B)

csak engem emlékeztet ez Gordon Freeman-re? :huh: :D

ma van 17.e. B) csak nem júli ögüü

xD

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

szólhattál volna h szoktál sorozatokat is nézni (bár ki nem szokott? xD) akkor ajánlom ezt neked már korábban. :D mondjuk én is csak 2-3 hónapja ismerem xD

nagy kedvenc B)

csak engem emlékeztet ez Gordon Freeman-re? :huh: :D

ma van 17.e. B) csak nem júli ögüü

xD

Pedig szoktam, csak nem sokszor írok ide, a sorozatos részre. :D

Hiányzott már egy komolyabb sorozat, amiben az epizódok nagyrészét végigizgulhatom. Ilyen a Fringe, Walking Dead, Dexter, csak ezek pl. szünetelnek. Vagy ilyen volt a 24 is, de azt tavaly ilyenkor néztem az elejétõl a végéig.

Nagyon tetszik eddig a Breaking Bad, most néztem meg a 2. évad 10. részét és már bõvebben mutatták a Walt házánál lévõ, bizonyítékok közé helyezett félszemû rózsaszín plüssmacit... Csak most két holttest is volt a feljárón a ház elõtt, letakarva. :blink: Plusz, a kocsi sem volt a legjobb állapotban, és az egész ház úgy néz ki, mintha valami rajtaütés történt volna... Kíváncsi leszek rá. Lehet, nem bírom ki és még ma megnézem a maradék 3 részt. :D

Az elsõ évadot 2 nap alatt rendeztem le. Vagyis egyik este megnéztem az elsõ részt, következõ nap a következõ 5-öt, aztán az utána lévõ reggelen az utolsót, tehát inkább 1,5 nap. :D

Eddig nagyon kemény ez az évad, elég durva volt a Tucos kezdés, aztán ott volt pl az ATM-es jelenet, amin nagyot néztem, aztán meg a Tortugás, most meg ahogy Walt leitatta a fiát, nem is értettem, miért csinálta azt... Mondogattam magamban, hogy mi a francot csinálsz, öreg? Nagyon szimpatikus ez a Walt. :D

Kíváncsi leszek arra is, miért annyira fontos, hogy mutatják, mennyit dolgozik a házon, illetve érdekel még a Jesse-féle szál is. :D

Egyszóval: Nagyon tetszik ez a sorozat. :D Oké, ez 5 szó volt, vagy 4 és egy névelõ, de mindegy. :D

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Befejeztem a maradék 3 részt a 2. évadból, milyen durva volt. :blink:

És mindezt azért, mert Walt akkor éjszaka Jessenél nem tett semmit... Sõt, azért, mert egyáltalán elment hozzá. :blink:

Baromi durva volt, holnap tervezem a 3. évad elkezdését. :D

Biztos jót tett Waltnak, hogy ott van az arca kb. mindenhol, el tudom képzelni, hány díler adományoz majd neki. :D Az az étteremlánc-tulajdonos is mekkora már, hogy mi a "másodállása". :D

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Befejeztem a maradék 3 részt a 2. évadból, milyen durva volt. :blink:

És mindezt azért, mert Walt akkor éjszaka Jessenél nem tett semmit... Sõt, azért, mert egyáltalán elment hozzá. :blink:

Baromi durva volt, holnap tervezem a 3. évad elkezdését. :D

Biztos jót tett Waltnak, hogy ott van az arca kb. mindenhol, el tudom képzelni, hány díler adományoz majd neki. :D Az az étteremlánc-tulajdonos is mekkora már, hogy mi a "másodállása". :D

A harmadik évad vége még nagyobbat üt B)

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

A harmadik évad vége még nagyobbat üt B)

Alig várom. Még csak 4 részt néztem meg, de durva, hogy

már elmondta a feleségének. :blink: Aki viszont egyre unszimpatikusabb. Bitch. :D

Ez meg akkor is epic:

582TR2N_sPM

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Na befejeztem a 3. évadot, kemény volt. :D Skyler ismét kezd szimpatikussá válni, az eddig szimpatikus nagyfõnök már nem annyira szimpatikus és izgalmas vége lett. :D

Az a Hankes jelenet elég durva votl, amikor rátámadtak Tuco unokatestvérei. :blink: Az utolsó részrõl nem is beszélve.

Viszont ebben az évadban volt szerintem a legtöbb olyan rész, amikor alig történt valami, ami nem baj, csak sokszor hiányzott az, hogy végig izguljak egész részeket. :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Na befejeztem a 3. évadot, kemény volt. :D Skyler ismét kezd szimpatikussá válni, az eddig szimpatikus nagyfõnök már nem annyira szimpatikus és izgalmas vége lett. :D

Az a Hankes jelenet elég durva votl, amikor rátámadtak Tuco unokatestvérei. :blink: Az utolsó részrõl nem is beszélve.

Viszont ebben az évadban volt szerintem a legtöbb olyan rész, amikor alig történt valami, ami nem baj, csak sokszor hiányzott az, hogy végig izguljak egész részeket. :D

Uhh igen, az nem semmi, ott van rendesen feszültség. Hányszor néztem én azt meg :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...