Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Modiboldogító


Godzillamessage

Recommended Posts

wYth-NRG

Szerintem az FPS-en belül a Call of DUty Modern Warfare 1-2 topikot át kéne nevezni Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 vagy 1-3-má, ugyanis a harmadik rész kezd aktuálissá válni novemberi megjelenésével.

Egyszerûbb a Call of Duty Modern Warfare sorozat :D

Megtörtént. De ha bárki másnak eszébe jut egy jobb cím és/vagy alcím az nyugodtan írhat ez ügyben, esetleg PM

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Kérdésem lenne: mért lett zárolva a Zene részlegben a Punk Rock topic? Moderátori közleményekben nem találtam semmit róla, hogy törölve vagy áthelyezve lett volna, az 1 hónap sem telt el, nem érte el a hozzászólások számának maximumát sem, így nem értem mért lett lezárva? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Kérdésem lenne: mért lett zárolva a Zene részlegben a Punk Rock topic? Moderátori közleményekben nem találtam semmit róla, hogy törölve vagy áthelyezve lett volna, az 1 hónap sem telt el, nem érte el a hozzászólások számának maximumát sem, így nem értem mért lett lezárva? :unsure:

Sanszos, hogy kettőnk közül (Warfare és én) valamelyikünk rossz helyre kattintott véletlen. :rolleyes: (A topik nevétől balra levő ikonra kattintva kérdés nélkül zárja a topikot a fórum, ha van moderálási joga az embernek.) Mindenesetre ismét megnyitottam.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Sanszos, hogy kettõnk közül (Warfare és én) valamelyikünk rossz helyre kattintott véletlen. :rolleyes: (A topik nevétõl balra levõ ikonra kattintva kérdés nélkül zárja a topikot a fórum, ha van moderálási joga az embernek.) Mindenesetre ismét megnyitottam.

Oké, köszi. :)

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Rendezve. Kösz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Valami illetékes modi megtehetné, hogy a Tegyél Be Képet A Barátnõdrõl Vol2, Lányok, a Barátotokról! topicból a 2011. május 31. 11:34 (DanteXV)-tõl áthelyezi a kommenteket a 2011. június 2. 14:37 ( tyie) -ig a 14 éven Felülieknek II, a régi topik szellemében... topicba, mert utóbbi helyén egyáltalán nem lenne OFF.

Köszi.

(Ez a topic miért itt a GSOnál van??? Alig találtam meg ... )

Link to comment
Share on other sites

BlackTigerHUN

Sziasztok!

A következő lenne a problémám: Először csak nem engedett belépni a fórumra, de a GSO-ra betudtam lépni Levi96 nevű felhasználómmal.. már 2007 óta regeltem és használom a fórumot és az oldalt is, de ilyen még nem fordult elő.. Mondom lehet az új web4.hu-s keretrendszer miatt van, akkor rákattintok az elfelejtettem jelszavamra és újra küldöm. Miután beírtam az e-mail címem és az ellenőrző kódot, azt írta ki sikeres jelszó módosítás.. de az e-mailemre nem érkezett semmi.. Gondoltam várok, most már több, mint egy hete, de még mindig semmi, tehát most jutottam el oda, hogy beregisztrálok újra. Nagyon örülnék, ha tudnátok mondani valamilyen módot arra, hogy használhassam újra a régi felhasználómat.

Előre is köszönöm a segítségetek!

Szerk.: Itt a link a profilomhoz: http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showuser=93933

Levi96/BlackTigerHUN

Edited by BlackTigerHUN
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

GSO-ra be tudsz lépni a Levi96 accoddal? Ha igen, akkor ott módosítsd a jelszavadat és jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

BlackTigerHUN

Nem tudok már oda sem sajnos.. Csak tudtam amíg még oldalt be lehetett jelentkezni és nem volt teljesen az oldal a web4.hu-s keretnek alárendelve.. Nincs valami support, ahova tudnék emailt írni?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Már megtetted. :)

Felül a superheaderen (legfelül) kell bejelentkezni és ha ott beléptél, akkor a GSO-n tudod változtatni az adataidat.

Ha a superheaderen keresztül nem tudsz belépni, akkor jelezz és intézem a szerkiben a dolgot. :)

Link to comment
Share on other sites

BlackTigerHUN

Nah épp ez az a superhead bigyón nem tudtam bejelentkezni :D Amikor még oldalt lehetett akkor még betudtam.. de hát sajnos már rég voltam.. tudni illik felhagytam a kockulással :D Idõszakos játékossá fejlõdtem vissza :D

Annak nagyon örülnék, ha egy email-t tudnátok küldeni.. Adatbázisban benne van gondolom Levi96-hoz tartozó email, és akkor biztos jó helyre megy.. mert ugye bárki mondhatná állíthatná magáról, hogy elfelejtette a jelszavát.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Kérhetsz többször is új jelszót, lehet érdemes lenne megpróbálni még egyszer, hátha elírtad véletlenül a címet.

Mindenképpen a Levi96 acchoz tartozó címre kérd az új jelszót. (Bár ez nyilván egyértelmû és tudod, csak hát, na: elmondom. :D )

Link to comment
Share on other sites

BlackTigerHUN

Igen-igen.. többször is kértem már, mert én is ezt gondoltam, hogy én írtam el valamit és nem akartam feleslegesen az adminokat ezzel terhelni..de hát nem mûködött.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Érdekes. Kipróbáltam, nekem elküldte azonnal az új jelszót a mail címemre.

Nem lehet, hogy a fiókod spamszûrõ beállítás miatt azonnal törli? :huh:

Link to comment
Share on other sites

BlackTigerHUN

Hmm.. ez egy lehetséges ok, megnézem elõször majd és aztán írok a fejleményekrõl. Köszönöm! :)

Már nem tudtam szerkeszteni sajnos, írom újba.

Nem a spam szûrésnél van a probléma.. Hanem ott lehet, hogy annak idején én még ***@freemail.hu-s e-mailel regisztráltam és késõbb (még a web4.hu elõtt talán... vagy amikor még nem volt teljesen alárendelve) átállítottam az email címem (erre emlékszem..) és most már az elfelejtett jelszóhoz a freemail-esre azt írja nem regeltek ilyennel, de az új webmailesre elv. elküldi.. oda meg nem érkezik meg. No, akkor itt a rendszerben ezzel az email váltással kavarodást keltettem. Legyen az, hogy akkor most már ezt az accot használom, tetszik a neve is, jobban, mint a Levi96.. és mivel már nem kockulok ezért az öcsik elvesztése sem lesz akkora tragédia. Akkor megoldatlanul marad, de belenyugodtam.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Kábítószer topic a Gamestar magazin alrészlegen. Szerintem nagyon nincs jó helyen a topic! Valaki helyezze már át.

http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=13510

Igen, valaki áthelyezhetné a kukába. :rolleyes: Egyrészt duppli, másrészt egy játékos fórumon nem kell lekisegély szolgálatot mûködtetni. :rolleyes:

De kösz a jelzést. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

De kösz a jelzést. :)

Szívesen.

(ja igen és tényleg dupli, érdekelne mit várt a topic nyitó... )

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Pff... kérem a Torchlight 1-2 topik törlését. Nem vettem észre, hogy alul az utóbbi 90 nap volt csak beikszelve mutatásra. Ha valaki nagyon szorgalmas, átteheti a nyitó hsz-em a már meglévõ topik elejére (végére), és akkor legaláb azt se kell törölni, és elõre is lesz hozva. Még egyszer elnézést a balf...kodásért.

Már meglévõ topik

Törlendõ totyik

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Összevontam a kettõt. :)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

FoMANUSZ okoskodik az FPS részlegben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...