Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Modiboldogító


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

Inkább duplán, mint egyszer sem. :D

Törölve.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

2sd teleszemetelte a BF topicot.

Link to comment
Share on other sites

2sd

Gruffersten kolléga nem bírt magával a Battlefield topicban, jó lenne a körmére nézni..

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A flood controll beállítva. A következõ hasonlóan kivitelezett figyelemfelhívást kitiltással fogom jutalmazni.

Amúgy kösz a jelzést.

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom magam törölni a fórumról, illetve az egész GSO-ról? Kerestem törlés opciót, de sehol nem találom.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Sehogyan, mert ez nem annyira egyszerű, mint amilyennek gondolná az ember. Ha nem szeretnél idejárni, akkor ne lépj be többet.

Ha nem szeretnél több levelet kapni tőlem, akkor azt nekem jelezd és többet nem zavarlak.

Megkérdeztem annak idején az illetékestől, hogy lehetséges lenne-e a felhasználó törlése, illetve a saját profil törlése, de sajnos ez nem megoldható. Így csak az a lehetőség marad, amit fentebb írtam.

Sajnálom, hogy most amikor lehetőséget kapott a fórum a fejlődésre, akkor jelzed a törlési szándékod, de tiszteletben tartom a döntésed. -_-

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Értem, akkor jelezném, hogy nem szeretnék több levelet kapni.

Röviden meg is indoklom, azért döntöttem így, mert már kinõttem abból a korból, hogy játékokkal foglalkozzak, így a GS-es leveleket nem is szoktam még csak átfutni sem.

Azért zárójelben megjegyezném, hogy Magyarország adatvédelmi törvénye szerint mindenhol kell törlési lehetõséget biztosítani. Ugyanis bárki dönthet úgy, hogy nem szeretné, hogy az adott cég továbbra is az adatai birtokában legyen.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Adataidat GSO-n módosíthatod bármire (pl ha fake mail címet adsz meg, többé semmilyen levelet nem kapsz), de sajnos törlési lehetõséget az IDG nem biztosít. Adataidat így tudod "megsemmisíteni", máshogyan sajnos nem megy.

Köszönöm, hogy körlevelemre válaszoltál.

Link to comment
Share on other sites

Timi30

Nem szeretnék több GameStar levelet kapni,

és ha megoldható, akkor szeretném, ha törölnének is az oldalukról.

Köszönettel:Timi30

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ugyanitt spam / reklámreg.

http://www.gamestar.hu/profil/lonestar

A GSO-n vagy 2 éve nincs alapszintû moderáció sem, csak azt tüntetik el ha a GS-t szidja valaki...

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Adataidat GSO-n módosíthatod bármire (pl ha fake mail címet adsz meg, többé semmilyen levelet nem kapsz), de sajnos törlési lehetõséget az IDG nem biztosít. Adataidat így tudod "megsemmisíteni", máshogyan sajnos nem megy.

Köszönöm, hogy körlevelemre válaszoltál.

Tisztelt Godzillamessage!

Kérem, hogy vedd ki az aláírásodat, mert szabálypontba ütközik. Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Az aláírásokat lerendeztem. Az enyémet is. Valóban figyelmetlen voltam és a megengedettnél nagyobb kép került be. -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Rakat kép alában. profil

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Köszi a jelzést. Folyamatban a dolog. :)

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Hozzászólás törölve, felhasználó figyelmeztetve.

Link to comment
Share on other sites

N1s1

Szerintem az FPS-en belül a Call of DUty Modern Warfare 1-2 topikot át kéne nevezni Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 vagy 1-3-má, ugyanis a harmadik rész kezd aktuálissá válni novemberi megjelenésével.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...