Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Modiboldogító


Godzillamessage

Recommended Posts

Cycl0ne28

Jó estét!

Holt képfeltöltéses aláírás itt. Kérem, hogy vegyétek ki. Köszönöm!

Edited by Cycl0ne28
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Snexi
ezt a topicot át lehetne nevezni Thrasher/Otherside Partysorozatra?eddig is ezekrõl ment a beszélgetés,otherside meg úgyis a robotrocké
Link to comment
Share on other sites

hardandeasy

Sziasztok!

Csak azt szeretném megtudni,hogy mikor külditeki az assassin creed brotherhood-ot,mert meg rendeltük és felishívtatok,hogy csütörtökön vagy pénteken hozzátok de nem jött! <_<

Link to comment
Share on other sites

jardo

Sziasztok!

Csak azt szeretném megtudni,hogy mikor külditeki az assassin creed brotherhood-ot,mert meg rendeltük és felishívtatok,hogy csütörtökön vagy pénteken hozzátok de nem jött! <_<

Ebben mi itt a fórumon nem tudunk neked segíteni. Ilyen kérdéssel-kéréssel a terjesztes@idg.hu email címre írj, ott tudnak majd neked válaszolni. Bár azt javaslom, várj még pár napot jövõhéten, elvégre most kevesebb munkanapból állt a hét, lehet, hogy ez a postai küldemények kézbesítésébe is bezavart.

Link to comment
Share on other sites

retroblunt

üdv!

új regisztrált vagyok.

miert nem tudok uj témát létrehozni? azt írja nincs jogosultságom...

kösz!

Link to comment
Share on other sites

jardo

üdv!

új regisztrált vagyok.

miert nem tudok uj témát létrehozni? azt írja nincs jogosultságom...

kösz!

Ha a regisztrációt követõen elolvastad volna legalább egyszer a fórum Szabályzatát, akkor tudnád, hogy miért nem tudsz témát indítani.

3/A. Tilos bármilyen elõítéletnek, vagy az emberi méltóságot sértõ megkülönböztetésnek a fórumon hangot adni. A fórumot használó összes felhasználónak minden tekintetben egyenlõ jogai vannak.

3/B. Az elõzõ pontban garantált egyenlõ felhasználói jog akkor lép életbe teljes körben, amint egy fórumozó eléri az 50 hozzászólást. Amennyiben ezt még nem tette meg, úgy új topikot nyitni nem lesz képes, azonban minden más tekintetben a többi fórumozóval megegyezõ jogai vannak már a regisztrációt követõen.

Tessék szépen még 49 értelmes (!) kommentet összehozni, és máris tudsz majd új topikot nyitni. Esetleg nézz körül, nincs-e már olyan, vagy hasonló téma, mint amilyet te is indítani szerettél volna. :) Ha van, akkor ott nyilván tudnak majd segíteni, amennyiben kérdésed lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Balee

Gold seller isten barma... :huh:

Köszönet a jelzésért.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Bann again.

Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ezt a topicot át lehetne nevezni Thrasher/Otherside Partysorozatra?eddig is ezekrõl ment a beszélgetés,otherside meg úgyis a robotrocké

? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

? :unsure:

Majd a zene altopik moderátora megmondja, nem tudok állást foglalni a kérdésben, nem értek a témához.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Köszi, kivettem.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Reklámreg

Mafia II topik:

klimavtk

hozzászólás 2011. április 13. 19:25

Létrehozva: #2

First Blood

Hozzászólások: 4

Regisztrált: 2011. 03. 25.

Sziasztok!

Még szerencse, hogy van klíma mert teljesen leizadtam volna... smile.gif Nekem is 70%-ot ír...Érdekelne engem is. Amúgy nagyon jó...Az elsõ is, és ez is...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showuser=152497

Reklámreg, topikot is nyitott egyéb játékok kategóriában.

Valószínűleg egy már létező user reklámrege, tegnap vagy tegnapelőtt láttam egy másik felhasználót pár kommenttel aki az avatárjával, nevével és aláírásával is ugyanezt az oldalt reklámozta, most viszont se a user kereső nem dobja ki, se nem emlékszem hol reklámozott :(.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Reklámreg

Mafia II topik:

klimavtk

hozzászólás 2011. április 13. 19:25

Létrehozva: #2

First Blood

Hozzászólások: 4

Regisztrált: 2011. 03. 25.

Sziasztok!

Még szerencse, hogy van klíma mert teljesen leizadtam volna... smile.gif Nekem is 70%-ot ír...Érdekelne engem is. Amúgy nagyon jó...Az első is, és ez is...

Köszi a jelzést, egyelőre "szóbeli-írásbelit" kapott, a postja pedig módosítva. Ha visszaeső egyednek bizonyul, akkor további retorziókra számíthat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...