Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fotográfia - Vol 2.


Balee

Recommended Posts

silent

hopp, nem ezzel akartam kezdeni a sort, de ha akkor kezdem én az új topikot.

Szóval jó idõre eltûntem, nem is nagyon töltöttem fel képeket sehova, most pótoltam néhány régebbivel. Légyszi nézzétek meg õket, és ha van kedvetek mondjatok róluk pár szót, bármit. Ne csak az elsõ oldalt nézzétek meg, köszi.

http://www.flickr.com/photos/valis42/

Link to comment
Share on other sites

Bice

hopp, nem ezzel akartam kezdeni a sort, de ha akkor kezdem én az új topikot.

Szóval jó idõre eltûntem, nem is nagyon töltöttem fel képeket sehova, most pótoltam néhány régebbivel. Légyszi nézzétek meg õket, és ha van kedvetek mondjatok róluk pár szót, bármit. Ne csak az elsõ oldalt nézzétek meg, köszi.

http://www.flickr.com/photos/valis42/

Addoltalak! Én is pakoltam ma fel két fotót...

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Kb 20000-ért milyen fényképezõt érdemes venni? Nincsenek nagy elvárásaim, csak azért kéne, hogy ha órán nem tudok valamait lerajzolni, akkor le tudjam fényképezni és otthon befejezni. Ha a telefonom autofókuszos lenne, akkor az is bõven megfelelne a célra.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

Van két új/régi képem (nyáron készültek, de csak most vettem elõ õket) Az elsõ az egy tipikus naplemente volt nálunk a nyár folyamán, szinte minden nap ilyen szép volt. A második pedig Miskolc-Tapolcán készült egy domboldalban álló fáról. Valamint van még egy fekete fehér portré is, bár azt nem most töltöttem fel, de nevezhetjük újnak is. Nagyon nincs mostanában idõm fényképezni, csak partyfotókat munka gyanánt, de az meg nem valami mûvész ágazat... Mást fotózni meg nem nagyon tudok most, jön a vizsgaidõszak és akkor lesz egy kis idõm karácson környékén, hátha lesz akkor valami szép/jó fotózni való. :)

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Kb 20000-ért milyen fényképezõt érdemes venni? Nincsenek nagy elvárásaim, csak azért kéne, hogy ha órán nem tudok valamait lerajzolni, akkor le tudjam fényképezni és otthon befejezni. Ha a telefonom autofókuszos lenne, akkor az is bõven megfelelne a célra.

Ebben a kategóriában majdnem mindegy. Vannak márkák amiket nem ajánlok, de a Canon, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic például simán jó vétel ha találsz ennyiért. Kodak, Fuji és a hipermarketes tucatvackok viszont kifejezetten ellenjavalltak... Elõbbiek hatalmas nevek a fotográfiában, de sajnos a digitális technikához nem értenek. Mármint akkor ha egy egész valamire való gépet össze kell rakni. Bár tudom neked nem a képminõség a lényeg, de ha már veszel akkor miért ne vennél normálisat?

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Ebben a kategóriában majdnem mindegy. Vannak márkák amiket nem ajánlok, de a Canon, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic például simán jó vétel ha találsz ennyiért. Kodak, Fuji és a hipermarketes tucatvackok viszont kifejezetten ellenjavalltak... Elõbbiek hatalmas nevek a fotográfiában, de sajnos a digitális technikához nem értenek. Mármint akkor ha egy egész valamire való gépet össze kell rakni. Bár tudom neked nem a képminõség a lényeg, de ha már veszel akkor miért ne vennél normálisat?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

Egy új kép tõlem, most egy kicsit más kategóriában :)

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

bdavid

Az elmúlt egy-két hét egyetlen képe... :blink:

The Babysitter

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Valakinek nincs tapasztalata abban h h a francba vigyek ki egy repülön egy fotóscuccot?:D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Valakinek nincs tapasztalata abban h h a francba vigyek ki egy repülön egy fotóscuccot?:D

IFJ sajtóigazolvánnyal! :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

IFJ sajtóigazolvánnyal! :D

Hogyan szerezzek én olyat holnap reggel hatig? :D De valahogy csak sikerült belepréselni kézipoggyászba a cuccokat :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Irigylem a problémáitokat... xD Hónapok óta még csak fotózni se tudtam x[

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Hát én megyek most egy hétre spanyolba, ott azért akarok kattogtatni :D Az új környezet csak új ingereket/ihleteket ad azért :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Jó neked. x) Aztán majd akkurátusan töltsd fel a képeket miután megjöttél, hogy láthassuk mi is a csodás Spanyolországot ;>

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Boldog Karácsonyt fotóbolondok! :D

Click'n'Go!

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

s0v1

fúú de rég jártam erre :D

karit a régi rókáknak ^^

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

Így utólag tõlem is Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

[biA] Picture

valamint még két másik kép is :)

[biA] Picture

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

Spawn22

Boldog Karácsonyt minden fotósnak! Remélem nem bánjátok ha egy amatõr is bedobál ide pár fotót :D

[biA] Picture

[biA] Picture

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...