Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Világ Rejtélyei, és Azok Megoldása - Vol 2.


Balee

Recommended Posts

Yeti1942

Az amúgy érdekes hogy sorra jönnek szinte az ilyen furcsaság vadász sorozatok. Volt olyan amire emlékszem hogy 2 mûsor szinte párhuzamosan foglalkozott ugyan azzal a témával, és mind2-õ ugyan arra a következtetésekre jutott. Ergo vagy tényleg volt ott valami, vagy az egyik a másiktól vette át az infot.

Másfelõl a régi ilyen rejtélyes mûsorokat , vagyis amiben csak 1 témát taglalnak , olyanból egyre kevesebbet látok a TV képernyõn.

Jó mondjuk a TV szokásaim is kimerülnek az este 8-tól hajnal 2-ig tartó idõ intervallumban. De szerintem ez lenne az ideális idõköz amikor lehetne ilyeneket vetíteni.

De a már említett és taglalt mûsorban is az a baj hogy sokszor van ismételt adás, régen láttam már valami "frisset".

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Lehet így van, én még cska egy adást láttam. :D Egyébként abban maximálisna igazad van, ohgy abban az idõintervallumban kell leadni az ilyen sorozatokat, akkor van 'hangulata' az egésznek.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Hát ha délután a józsi barát és a mónika shó közöttre raknák...az elég illúzióromboló lenne.

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Hát ha délután a józsi barát és a mónika shó közöttre raknák...az elég illúzióromboló lenne.

hát én a maónika showban több ufót látok mint a paranormális show-kban :D

tegnap is volt egy jó múvi.

több része volt de csak az elsõ kettõt láttam. volt egy csaj akibe belelõttek ak47-el a szívébe, és nem halt meg mer a mellimplantátuma megállította/lelassította a golyót. és ezzel kisérleteztek hogy lehet-e, aztán lehet ha megfelelõ a szög és a golyó is olyan volt hogy rögtön szétrobban hogy nagyobb kárt okozzon.

meg volt egy csaj akinek 2 fajta dns-e van, ilyenbõl csak 5 ember létezik a világon akirõl tudják.

bár ez annyira nem paranormális, de érdekes.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

ElTomy : Nah igen , ott elég "érdekes" emberek is megfordultak, de hagyjuk a média ezen részét.

A csaj meg csak a véletlennek köszönheti, meg a méregdrága szilikonnak. De csak egy momentó ezzel kapcsolatban

egy 7,62-es golyót nagyon kevés anyag "fogja meg". A legtöbb puhább anyagon gond nélkül átmegy, és akkora roncsolást visz végbe hogy ...gyááá. Tényleg iszonyat mák kellett ahhoz hogy megmaradt a csaj.

A 2 DNS-es téma , az meg milyen ? 2 különbözõ DNS szekvencia van benne? Mi okozza? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Szuper képességei vannak? Ez érdekes téma...szvsz.

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

ElTomy : Nah igen , ott elég "érdekes" emberek is megfordultak, de hagyjuk a média ezen részét.

A csaj meg csak a véletlennek köszönheti, meg a méregdrága szilikonnak. De csak egy momentó ezzel kapcsolatban

egy 7,62-es golyót nagyon kevés anyag "fogja meg". A legtöbb puhább anyagon gond nélkül átmegy, és akkora roncsolást visz végbe hogy ...gyááá. Tényleg iszonyat mák kellett ahhoz hogy megmaradt a csaj.

A 2 DNS-es téma , az meg milyen ? 2 különbözõ DNS szekvencia van benne? Mi okozza? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Szuper képességei vannak? Ez érdekes téma...szvsz.

olyat meséltek, hogy egyszerre 2 hímivarsejt termékenyített meg 2 külön petesejtet, ebbõl 2petéjû ikerpár lett volna, de a 2 petesejt egybeolvadt és vlhogy így lett 2 fajta dns-e. úgy jöttek rá hogy született a csajnak 3 gyereke és vlhogy dns vizsgálatra került sor, vérvétel stb. majd egy ügyész behívatta a csajt hogy vlmi gáz van mert hogy a gyerekek nem az õvéi, és fel akarta jelenteni.

a csaj mentegette magát, perre vitték a dolgot, majd egy orvos jobban megvizsgálta és így vette észre a 2 fajta külön dns-t.

keresek majd vlmi leírást még.

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

azt nem bírom ebbe a TAPS-ba hogy olyan k hamar abbahagyják a vizsgálódást. kipakolnak fél óra alatt, akcióznak 2-3 órát vagy még annyit se és bepakolnak 3/4 óra alatt és go haza....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Yeti1942

azt nem bírom ebbe a TAPS-ba hogy olyan k hamar abbahagyják a vizsgálódást. kipakolnak fél óra alatt, akcióznak 2-3 órát vagy még annyit se és bepakolnak 3/4 óra alatt és go haza....

Azt figyeltem már én is.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Üdv.

Csak olvasgatni szoktam a topicot de most linkelek is egy videót.

E szerint az egyik amerikai csatorna közvetítésében, ami az egyiptomi felkelésrõl szólt, megjelent az a bizonyos negyedik lovas.

Én szerintem csak valami hiba volt a videóban, vagy betükrözõdött valami ( ahogy a kamera mozog, úgy mozog az alak is ), de pont összhangban van a bibliában írt dolgokkal a kinézete, és nem is akárhol jelent meg.

Sokan küldtél el nekem mostanában a videót, és jópár fórumon vitatkoznak errõl, itt pedig a videó ami meg is cáfolja egybõl, mondván, hogy csak a tûz tükrözõdött a kamera lencséin

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Nostradamus meg azt jósolta, hogy a 3. világháború az arab világból fog kitörni, úgyhogy lehet ezért jelent meg ott az apokalipszis lovasa is, mert jön a végzet. :D Durva...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Lehet h az apokalipszis lovasa sem hülye és halad a korral és a technológia fejlõdésével... úgy álcázta magát h csak bizonyos feltételek mellett (visszatükrözõdés) látszódjon, ebben az esetben pl. a tévénézõk számára, ott a helyszínen nem volt kedve megjelenni :D

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Üdv.

Csak olvasgatni szoktam a topicot de most linkelek is egy videót.

én nem tudom de a videó végén azt a csajt nagyon sunáznám, erõs antónia is lehetne ilyen jó bõr, nézném a híradót sûrûbben.

amugy érdekes hogy miért pont lovasnak látjuk, de nyílvan optikai csalódás.

te meg elmész a pitsába :D

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Fityma : Khümm..hülyébb téma nem volt?

Videó : Kamu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
deltaforce.3

Ghost's of Gettysburg.

Akit érdekel nézze meg.

Link to comment
Share on other sites

Pookie

Üdv,

mi a helyzet a magyar TAPS-szel? Van vmi fejlemény?

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Üdv,

mi a helyzet a magyar TAPS-szel? Van vmi fejlemény?

na hali, mi már dumáltunk msn, de leírom többieknek is:

tehát egyelõre még ember, pénz és idõ hiány van. bõvebben:

ember: kéne egy csapat amit össze lehetne szervezni. eddig ugye mondta Yeti hogy érdekelné, meg mondtad te, meg haverod és én ugye. és itt kifújt. kérdezgettem 1-2 embert és fogok is még szervezni valakiket a csapatba. és ha megvan a csapat akkor már csak össze kell röffeni és nyomatni.

pénz: útiköltség, attól függ ugye hova megyünk, és nem lenne rossz pár kütyü sem.

idõ: nekem 1,5 hónap és záróvizsga, gondolom sokaknak hasonló a helyzet. mondtam is Pookie-nak hogy vizsga után beleásom magam a dologba.

és + gondolat: az ötlet sztem Ledér!jó, ha találok/találunk még emberkéket jó kis biznisz lenne ebbõl. ahogy én elképzeltem:

mennénk ki terepre, csinálnánk anyagot (kép, videó, hang stb), jól éreznénk magunk, aztán az anyagot eltárolnánk és felraknánk egy weboldalra.

késõbb kapnánk a weboldal látogatóktól ötleteket is hogy hova menjünk vizsgálódni és talán kérést is kapnánk hogy menjünk ki a házukhoz hátha van ott paranormális jelenség. ezért még honoráriumot is lehetne kérni :) pont úgy mint a TAPS.

és sztem lenne is rá igény, egyrészt egyelõre nincs még ilyen biznisz MO.-n, másrészt érdekes a téma, harmadrészt gondoljatok bele hány nyugdíjas, nem nyugdíjas telefonál be és költi el a pénzét a különbözõ misztikus meg asztrológiai show-kba.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

ElTomy : Én most is tartom magam hogy benne vagyok, de ezt a honoráriumos témával nem vagyok teljesen megelégedve. Most vagy azért csináljuk, csinálnánk hogy pénzt keressünk, vagy csak hobbiból? Honorárium viszont nem minden esetben jelent pénzbeli juttatást. Elég oda más is.

De am lenne nem egy hely már régebben írtam is , de akad itt a környéken nem egy olyan terület ami tartogat érdekes dolgokat. :rolleyes:

deltaforce.3 : Érdekes.

Valami frissebb téma : nincs?

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

ElTomy : Én most is tartom magam hogy benne vagyok, de ezt a honoráriumos témával nem vagyok teljesen megelégedve. Most vagy azért csináljuk, csinálnánk hogy pénzt keressünk, vagy csak hobbiból? Honorárium viszont nem minden esetben jelent pénzbeli juttatást. Elég oda más is.

igen így visszaolvasva elég anyagiasan írtam :D de nem ez volt a célom, csak próbálom felkelteni az érdeklõdést itt a fórumon belül. hátha.

multkor néztem taps honlapját és elég szép pénzeket elkérnek csak egy fellépésért, vagy egy elõadásért. bejött nekik a biznisz. ezért is irtam hogy késõbb lehetne ebbõl pénz is. de nyilván hobbi és azért csináljuk mert érdekel és mindenki kiváncsi sztem.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Én azért nem mondok olyat ami nincs ott, vagy mondjuk én pénzért nem érezném hogy beszél hozzám Gipsz Jakab a túloldalról...

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Jah igen...megvan életem elsõ FAKE videója: A bocskai fantomja...nah unatkoztunk.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
Ez most kamu? Vagy mi? Mert olyan semleges hírnek tûnik, mintha azt írnák, hogy nõ a benzin ára. De elvileg ez egy jelentés, nem? Ami eddig titkosítva volt? Tehát akkor elvileg ez bizonyíték... Ezen senki nem lelkesül be?
Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Ez most kamu? Vagy mi? Mert olyan semleges hírnek tûnik, mintha azt írnák, hogy nõ a benzin ára. De elvileg ez egy jelentés, nem? Ami eddig titkosítva volt? Tehát akkor elvileg ez bizonyíték... Ezen senki nem lelkesül be?

nekem kamunak tûnik az egész. volt régen is szó rólla hogy csináltak egy csomó ilyen fake hivatalos dokumentumokat. a másik:

"Az írógéppel készült feljegyzés Guy Hotteltõl, a hivatal washingtoni ügynökétõl származik"

nyilván neki is jó pénz eladni egy kamu doksit a bulvárlapoknak.

persze ettõl függetlenül én még hiszem hogy vannak más lények is a Milky way rendszerben :)

nem látott mostanába senki ufót? régebben volt itt a topicba saját képek is.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Valaki tudna adni valami infot arról az élõlényrõl amit nem rég fotóztak le infra kamerával? Csak ennyi jutott a fülembe hogy valamit sikerült lefotózni. Köszöntem.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ez most kamu? Vagy mi? Mert olyan semleges hírnek tûnik, mintha azt írnák, hogy nõ a benzin ára. De elvileg ez egy jelentés, nem? Ami eddig titkosítva volt? Tehát akkor elvileg ez bizonyíték... Ezen senki nem lelkesül be?

Azért vagyok szkeptikus, mert annyira elképzelhetetlen, hogy a messze élõ földönkívüliek ennyire hasonlítsanak az emberekre.

Ha belegondolsz, ehhez lényegében az kell, hogy a bolygón hasonlóak legyenek az életkörülmények ( ami pedig nagyban függ az elhelyezkedéstõl, kialakulástól ), emellé még a megfelelõ evolúciós idõben is kell elkapni a dolgokat. ( S mint tudjuk, pár millió év nem sokat számít. )

Az a testalkat nagyon emberi.

Egy hatalmas trutymóról is könnyebben elhinném, hogy földönkívüli.

Egyébként még azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy a felvétel eredeti, csak az a lény egy agyonkísérletezett eldeformált, mutáns akármi volt német, vagy amerikai titkos kutatólaborból.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...