Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

Ante

Sziasztok! Sajnos rossz híreim vannak a 3. évaddal kapcsolatban.....Állítólag Robert Sheehan , aki a Nathant alakítja a sorozatban nem folytatja tovább , nem írt alá 3. évadra a szerzõdést :(:( nagyon remélem hog ez valami rossz vicc , mert õ a kedvenc szereplõm ha kiszáll akko nem nézem én sem tovább a sorozatot :(:(

Van valami hivatalos forrásod? (eddig csak twitter bejegyzéseket találtam)

Link to comment
Share on other sites

teamnathan

Van valami hivatalos forrásod? (eddig csak twitter bejegyzéseket találtam)

Én is twitter bejegyzést találtam , de állítólag a csávókám aki ki írta , ismeri a Robertet és õ mondta neki, hivatalos forrás még nincsen :S nagyon remélem hogy nem igaza hír , és csak szórakozik a csávó

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ma lesz az utolsó rész angliában,vasárnap pedig a christmas special! :]

Link to comment
Share on other sites

freezy

Kíváncsi vagyok az évadzáróra,nem soká megnézem.

Amúgy:

"We are thrilled to confirm that Misfits will be back for Series 3 in the Autumn. With our biggest audience ever of 1.2 milliion last night we hope you'll all be very happy"

Zsír. Lesz 3.évad: )

Link to comment
Share on other sites

Ante

Kíváncsi vagyok az évadzáróra,nem soká megnézem.

Amúgy:

"We are thrilled to confirm that Misfits will be back for Series 3 in the Autumn. With our biggest audience ever of 1.2 milliion last night we hope you'll all be very happy"

Zsír. Lesz 3.évad: )

Jó, de Nathannel vagy anélkül? Nem mindegy :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jó, de Nathannel vagy anélkül? Nem mindegy :ph34r:

Na igen..majd kiderül.

Ehhez a részhez még nem jött ki HD verizó..úgyhogy most ezzel a simával kell beérnem,mert nem bírom ki,hogy ne nézzem meg :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Uh..ez nagyon durva rész volt..

Hogyha Curtis nem tekerte volna vissza az idõt én tuti felakasztom magam :D Amikor Kelly odament Nathanhöz és kiderült,hogy halott .. mondom omfg..meg amit Nathannal csinált a tejes srác,az is iszonyat brutál volt :/ Mennyire irritáló karakter..jó választás volt. Viszont így kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a 3. évadban..Tényelg félek,hogy a Skins sorsára jut..hiszen lezárták ezt a Community Service dolgot.. remélem nem cseszik el,remélem minden karakter marad. Simon milyen menõ volt már ebben a részben.. ^^

Még van egy Christmas Specialunk viszont ^^ Nekem ez az évad is 10/10: ) és ahogy megjelenik rendelem is befele.

Milyen jó már ez a "spoiler" opció: D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Uh..ez nagyon durva rész volt..

Hogyha Curtis nem tekerte volna vissza az idõt én tuti felakasztom magam :D Amikor Kelly odament Nathanhöz és kiderült,hogy halott .. mondom omfg..meg amit Nathannal csinált a tejes srác,az is iszonyat brutál volt :/ Mennyire irritáló karakter..jó választás volt. Viszont így kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a 3. évadban..Tényelg félek,hogy a Skins sorsára jut..hiszen lezárták ezt a Community Service dolgot.. remélem nem cseszik el,remélem minden karakter marad. Simon milyen menõ volt már ebben a részben.. ^^

Még van egy Christmas Specialunk viszont ^^ Nekem ez az évad is 10/10: ) és ahogy megjelenik rendelem is befele.

Milyen jó már ez a "spoiler" opció: D

Szerintem évadzáróhoz képest nem volt nagy eresztés

Kicsit súlytalan ez a halomra halás, így, hogy tudjuk, hogy Curtis úgyis visszatekeri az idõt, ha nagy gáz van...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintem évadzáróhoz képest nem volt nagy eresztés

Kicsit súlytalan ez a halomra halás, így, hogy tudjuk, hogy Curtis úgyis visszatekeri az időt, ha nagy gáz van...

Ja,bár én valamiért elhittem,hogy meghalnak..úgy,hogy tisztában voltam Curtis-el..

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na ja elég súlytalanra sikerült ez a rész.

Nem tudom a karácsonyi mennyire lesz teljes értékû, ott még javíthatnak. Azért tetszett. :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Mondjuk Nathan magánszámai mindig ütnek :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Persze de azok már a legelsõ rész óta folyamatosan, ezt meg se kell említeni. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mondjuk Nathan magánszámai mindig ütnek :D

Mekkora volt az a tánc,amikor kiment a fotósok elé.. :D

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Sziasztok!

Ráakadtam erre a topicra, gratula a nyitónak! (:

Én kb. 3-4 hónapja kezdtem el a Misfits-t, még a sorozatjunkie-n, vagy a comment.com-on találtam egy írást róla, aztán gyorsan le is szedtem az elsõ részt.

Behalás ez a sorozat! :D A tuti zenéken és karaktereken kívül, a történet is nagyon ki van találva, és nekem külön tetszik az operatõri munka is. Úgyhogy királyságos (: Én is kíváncsi vagyok, vajon hogyan kötik át a harmadik évadhoz a sztorit, mert lejárt a melóidejük... Amúgy a hivatalos oldalon vannak "Így készült" videók, az összes második évados részhez, ajánlom figyelmetekbe (: A falat kell "felfedezni", és ott lesznek.

Amúgy egy dolgot nem értek az idõutazós dologgal kapcsolatban. Alisha ugyebár meghal a játékos csávó miatt. Simon visszajön, hogy megmentse, oké. De akkor mi az, hogy õk összejönnek a jövõben?! A jövõbõl jött Simon, ahol már NEM ÉL Alisha... Úgyhogy ez nagyon furcsa volt...

No, így elsõ bejegyzésként ennyit szerettem volna, további jó Misfitsezést =)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Sziasztok!

Ráakadtam erre a topicra, gratula a nyitónak! (:

Én kb. 3-4 hónapja kezdtem el a Misfits-t, még a sorozatjunkie-n, vagy a comment.com-on találtam egy írást róla, aztán gyorsan le is szedtem az elsõ részt.

Behalás ez a sorozat! :D A tuti zenéken és karaktereken kívül, a történet is nagyon ki van találva, és nekem külön tetszik az operatõri munka is. Úgyhogy királyságos (: Én is kíváncsi vagyok, vajon hogyan kötik át a harmadik évadhoz a sztorit, mert lejárt a melóidejük... Amúgy a hivatalos oldalon vannak "Így készült" videók, az összes második évados részhez, ajánlom figyelmetekbe (: A falat kell "felfedezni", és ott lesznek.

Amúgy egy dolgot nem értek az idõutazós dologgal kapcsolatban. Alisha ugyebár meghal a játékos csávó miatt. Simon visszajön, hogy megmentse, oké. De akkor mi az, hogy õk összejönnek a jövõben?! A jövõbõl jött Simon, ahol már NEM ÉL Alisha... Úgyhogy ez nagyon furcsa volt...

No, így elsõ bejegyzésként ennyit szerettem volna, további jó Misfitsezést =)

Él, éppen azért, mert megmentette :) Simon idézi is a Terminátort az évadzáróban, ami jelzi, hogy ez a széria is úgy gondolkodik az idõutazásról, mint az (vagyis, hogy az idõ egyenes út, nem ágazik el többfelé)

Egyébként, ha belegondoltok: Simon egyengette ki Curtis és az új csaj kapcsolatát is azáltal, hogy odavezette az ASBO 5-ot a csajszi lakására :) Persze lehet, hogy épp azért csinálta, hogy Alisha felszabaduljon, és együtt lehessenek :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Amúgy a hivatalos oldalon vannak "Így készült" videók, az összes második évados részhez, ajánlom figyelmetekbe (:

Azokat szoktam nézegetni..vannak vicces dolgok :D

Él, éppen azért, mert megmentette :) Simon idézi is a Terminátort az évadzáróban, ami jelzi, hogy ez a széria is úgy gondolkodik az időutazásról, mint az (vagyis, hogy az idő egyenes út, nem ágazik el többfelé)

Egyébként, ha belegondoltok: Simon egyengette ki Curtis és az új csaj kapcsolatát is azáltal, hogy odavezette az ASBO 5-ot a csajszi lakására :) Persze lehet, hogy épp azért csinálta, hogy Alisha felszabaduljon, és együtt lehessenek :)

Ja,ezen én is gondolkoztam. Az ASBO 5 meg..mekkora jó :D

oppá..boldog szülinapot a mi Simonunknak! B)

Link to comment
Share on other sites

Ante

oppá..boldog szülinapot a mi Simonunknak! B)

Kösz B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Boldogat Ante.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Boldogat! =)

Még valami: mennyibõl jött ki ez a külföldrõl való DVD-rendelés összesen? És honnan sikerült megrendelni?

Link to comment
Share on other sites

freezy

Boldogat! =)

Még valami: mennyibõl jött ki ez a külföldrõl való DVD-rendelés összesen? És honnan sikerült megrendelni?

Amazon-ról és 3500ft kb postaköltséggel együtt. Rakhatok majd be képet róla,ha van rá igény. Aztán nemsokára megrendelem a 2.évadot. Bár tegyük hozzá ezzel elég nagy mázlim volt..belefutottam egy 70%os akcióba.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Amazon-ról és 3500ft kb postaköltséggel együtt. Rakhatok majd be képet róla,ha van rá igény. Aztán nemsokára megrendelem a 2.évadot. Bár tegyük hozzá ezzel elég nagy mázlim volt..belefutottam egy 70%os akcióba.

van :)

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Az elég korrekt ár :o

Ha szépen megkérnélek, akkor megrendelnéd nekem az elsõ évadot, amikor magadnak a másodikat?

Link to comment
Share on other sites

freezy

van :)

Oké,akkor kedden vagy szerdán rakok be képet.

Az elég korrekt ár :o

Ha szépen megkérnélek, akkor megrendelnéd nekem az első évadot, amikor magadnak a másodikat?

Hát ez elég bonyolult..magamnak se én rendeltem(mert nincs normális bankkártyám hozzá)..hanem egyik barátomon keresztül,aki elég járatos az amazonon való vásárlással kapcsolatban. Én odaadtam a pénzt,ő meg megrendelte. Majd szólok azért,ha rendelek,de nem olyan bonyolut,mármint maga a rendelés..inkább az,hogy hogy juttassam el hozzád meg ilyenek. Szerintem egyedül is meg tudod oldani ; ) De majd megbeszéljük,ha eljön az ideje.

De mondom,a második évaddal tuti nem lesz ekkora szerencsém. A teljes áron lesz,ami olyan 4000ft + postaköltség.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Rendben, majd ránézek erre az Amazonra (:

Azért 4 ropi, plussz postaköltség sem olyan rossz, tekintve, hogy egy egész évad, olyan sorozatból, ami itthon nem jelenik meg... Szerintem elég jutányos ár! (:

De még várnod kell majd, ugyebár jövõ héten jön az uccsó rész, és utána még 2-3 hónap min., hogy megjelenjen DVD-n :S

Link to comment
Share on other sites

freezy

Rendben, majd ránézek erre az Amazonra (:

Azért 4 ropi, plussz postaköltség sem olyan rossz, tekintve, hogy egy egész évad, olyan sorozatból, ami itthon nem jelenik meg... Szerintem elég jutányos ár! (:

De még várnod kell majd, ugyebár jövő héten jön az uccsó rész, és utána még 2-3 hónap min., hogy megjelenjen DVD-n :S

Én úgy tudom,hogy január 1ején jelenik meg :D Ami elég durván közeli időpont..Amikor rendeltem az első évadot akkor oda volt írva,hogy elő lehet rendelni a másodikat,ami jan1-én jelenik meg.. :unsure:

Viszont akkor is várni fogok vele..tuti jó drága lesz frissen. Majd tavasszal tervezem..most úgysincs pénzem.

Most nézem,hogy meg fog jelenni egy box-set. Első két évad..viszot annak már elég borsos ára van..bármennyire is vonzó. kb 10.000 + postaköltség :/

Ilyenkor azért felcseszem az agyam,h 2 hónapja rendeltem meg az első évadot :D De sebaj..elég jól jártam ígyis. Majd megrendelem a másodikat is,ha lemegy 10 font alá az ára.

Igazából azért is lenne hülyeség megvenni,mert lesz 3.évad..és 100%,hogy abból is lesz boxset:D

Az a helyzet,hogy soha nincs legszebb kiadás..egyet megveszek..tuti jön szebb..úgyhogy én mostmár így gyűjtöm ki: )

Vannak amúgy vicces pólók is. Van egy Save Me Barry! feliratos..az nem rossz. Meg egy Community Payback..az elég egyszerû..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...