Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

freezy

De ha feltételezzük, hogy vissza tud menni a saját idejébe akkor lehet. Mert present Simonnak a jövõben majd vissza kell utaznia a múltba(vagyis a mostani jelenbe), hogy megmentse Alishát, különben nem jönnek össze, és a jövõben nem veszi a fáradtságot hogy vissza menjen a múltba megmenteni õt.

:D Szerintem inkább ne feltételezzünk semmit. Ez az idõutazós dolog mindig rohadt bonyolult és kiszámíthatatlan. Én azt mondom,hogy fogadjuk el így..és kész. Nekem így tetszik,örülnék ha nem bonyolítanák ezt a szálat tovább(persze még egy csomó minden ki fog derülni biztos,amire nem kaptunk választ future Simontól B)

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

De én bírom Simont és nem akarom, hogy majd meghaljon. :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Párhuzamos idõsík teóriával dolgozik a sorozat, tehát Simon olyan jövõbõl jött, ami már nem fog megtörténni (mert megváltoztatta a dolgokat), így ha visszamenne, idegen lenne ott. A kérdés csak az, hogy Weird Kid hogyan alakul Future Simonná, így, hogy alapvetõen már megváltozott a jövõ.

Nem érzem egyelõre teljesen logikusnak az idõutazás kezelését.

Link to comment
Share on other sites

freezy

De én bírom Simont és nem akarom, hogy majd meghaljon. :D

Ezt inkább kifehérítettem engedelmeddel :D <-- hm csak a hozzászólásban tudtam fehéríteni. Inkább te fehértís,ha még tudsz..

De nem fog meghalni. Ezért jött vissza(vagyis nem pont ezért)..de érted,ha kijavította a múltat akkor a present Simonnak nem kell visszamenni majd a múltba,ergo nem fog meghalni..mert megmentette Alishát is mindent megtett amit kellett így hát minden rendben van. Nyilván azért halt most meg,hogy megvédje Alishát és mert más dolga nem volt. Megmenthette volna máshogy is..de így legalább meghalt és kiszállt a képből,hogy ne legyen 2 Simon és normálisan elkezdhessék Alishával a kapcsolatukat.

De mondom,ne bonyolítsuk mert már egy csomó új gondolatom van,aminek nem látom a végét..időutazás sux -_- :D

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Huhh hát ez is nagyon jó rész volt! A GTA szindrómás Puding&#33;i teljesen Nico Bellic volt. Haláli volt, hogy miután lelõtte Future Simont, kész volt a feladat, megkapta a bónusz pályát, megfordult és elment mintha semmi sem történt volna. Magát a Future Simonos témát meg nem húzták sokáig, elég váratlanul ért. Azt hittem még azért egy jó darabig fog segédkezni meg beavatkozni a dolgokba, de ezzel a húzással gyorsan lezárták, azért érdekel, hogy lesz-e valamilyen folytatása még ennek a szálnak. Az új srác nagy jelentei ( teleportálás, fejbelövés ) meg marha jók voltak, beszartam a röhögéstõl. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó rész volt, váratlanul ért, hogy future-Simon máris kikerült a képbõl. A baj azzal, van valóban, hogy paradoxonba futottak (ugyebár elvileg Alisha mostani halála miatt válna jelen-Simon azzá a parkourkirállyá akit láttunk, de ha Alisha itt nem hal meg, akkor nem válik azzá és nem jön vissza megmenti, stb stb, végtelen loop. :D) Viszont ha a másik síkon meghal Alisha akkor nem értem a Las Vegasos képet mikor lõtték.. Namindegy, reméljük ennyi volt az idõutazás rész, ezt még valahogy lenyelem.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

De Simon csak akkor tudta meg, hogy õ mentette meg Alishát a haláltól ha elmondta neki a jövõben, ezért is megy vissza, hogy az együtt töltött idõk ne váljanak semmissé. És szerintem csak azért szeretett bele Simonba, mert future Simon bejött a képbe, elõször a jövõbelibe szeretett bele, majd az meghalt (vagy csak eljátszotta) és utána a jelenbelibe mivel tudta, hogy már milyen valójában, vagyis lesz, olyan akit szeret.

Fú, ez tényleg bonyolult. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Jó rész volt, váratlanul ért, hogy future-Simon máris kikerült a képbõl. A baj azzal, van valóban, hogy paradoxonba futottak (ugyebár elvileg Alisha mostani halála miatt válna jelen-Simon azzá a parkourkirállyá akit láttunk, de ha Alisha itt nem hal meg, akkor nem válik azzá és nem jön vissza megmenti, stb stb, végtelen loop. :D) Viszont ha a másik síkon meghal Alisha akkor nem értem a Las Vegasos képet mikor lõtték.. Namindegy, reméljük ennyi volt az idõutazás rész, ezt még valahogy lenyelem.

Na igen. A Las Vegasos kép nem illik a képbe. De máshogy se áll össze a dolog...

Link to comment
Share on other sites

bonebreaker

Szerintem a jövõbeli Simon megszerezte valahogy a többiek képességét. Miért tud idõutazni, és miért nem hat rá a Alisha csábereje sem? Lehet, hogy Nathan képessége miatt pedig túléli az új rész végén történt incidenst. Ez magyarázat lenne a Vegasos képre.

Az viszont borzasztó gagyi volt, hogy nem bírták ellátni annak az idióta csávónak a baját. Láthatatlanul mögé áll és ledöfi, kész, eléggé szét volt csúszva a rész.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintem a jövõbeli Simon megszerezte valahogy a többiek képességét. Miért tud idõutazni, és miért nem hat rá a Alisha csábereje sem? Lehet, hogy Nathan képessége miatt pedig túléli az új rész végén történt incidenst. Ez magyarázat lenne a Vegasos képre.

Az viszont borzasztó gagyi volt, hogy nem bírták ellátni annak az idióta csávónak a baját. Láthatatlanul mögé áll és ledöfi, kész, eléggé szét volt csúszva a rész.

Ha ellopta volna a képességeket(amit nem hiszek..nem Sylar õ:D),akkor nem halt volna meg(szerintem tuti meghalt..),amikor lelõtte a csávó. Szerintem ne találgassunk,majd kiderül minden.Az idõutazás is,a képesség offolás is.

Az meg,hogy mi mit csináltunk volna vagy hogy kellett volna..jó ezt kb mindenre rá lehet mondani..minden sorozatra és filmre : )

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nagyon jó volt ez a rész is. B)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

mostanába épp sorozatokat keresek amivel leköthetem magam egy kicsit... azthiszem a the walking dead (amibõl már ugyis csak 1 rész van :S ) mellett ,ez lesz a másik ...felkeltettétek a figyelmem a sorozat iránt . :D

Link to comment
Share on other sites

Honi

Van valamilyen oldal, ahol le vannak bontva epizódokra a részeken belül hallható zenék? :unsure: Az elsõ évad második részében hallottam valami fogósat, de nem találom sehol sem a címét.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Van valamilyen oldal, ahol le vannak bontva epizódokra a részeken belül hallható zenék? :unsure: Az elsõ évad második részében hallottam valami fogósat, de nem találom sehol sem a címét.

Aha.

http://www.e4.com/misfits/music-playlists.html

Link to comment
Share on other sites

Ante

Van valamilyen oldal, ahol le vannak bontva epizódokra a részeken belül hallható zenék? :unsure: Az elsõ évad második részében hallottam valami fogósat, de nem találom sehol sem a címét.

Nem az Atlantis to interzone-ra gondolsz? B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Óriási jó zenéket használnak végig. ^^

Link to comment
Share on other sites

Ante

Juhé, köszi!

Az volt különben, Ante, Atlantis to interzone :lol: .

Hatalmas Klaxons szám, régi kedvenc B) Esetleg Magicket is bepróbálhatod...

Link to comment
Share on other sites

Honi

Hatalmas Klaxons szám, régi kedvenc B) Esetleg Magicket is bepróbálhatod...

Hát az se rossz, mondjuk a Klaxons annyira nem fogott meg, kivéve az Atlantis, vagy az Echoes címû megaslágerük...

nade hogy ne offoljam a témát, elsõ évad 4. része jön.. annyira ezeddig nem fogott meg, mint a Skins elsõkét évada tette annak idején, de nem rossz kis sorozat ez, piros pont az alkotóknak, hogy a kis költségvetést milyen szellemességekkel fejelik meg :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Hehe B) Nathannek megint volt egy olyan monológja, mint az S01E01-es "You saw something?" B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mekkora kép volt a zárójelenet alatt:D Ki is raktam háttérnek B)

Ez a gorillás elég wtf volt.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

bonebreaker

Úgy vártam a rész végén, hogy Nathan leoltsa Kellyt az öreg nénis incidens miatt, de sajna nem történt meg :) Nem volt valami jó rész, zavart, hogy nem haladtak a sztorival tekintve, hogy a következõ rész az évadzáró.

Link to comment
Share on other sites

teamnathan

Sziasztok! Sajnos rossz híreim vannak a 3. évaddal kapcsolatban.....Állítólag Robert Sheehan , aki a Nathant alakítja a sorozatban nem folytatja tovább , nem írt alá 3. évadra a szerzõdést :(:( nagyon remélem hog ez valami rossz vicc , mert õ a kedvenc szereplõm ha kiszáll akko nem nézem én sem tovább a sorozatot :(:(

Link to comment
Share on other sites

Real013

Sziasztok! Sajnos rossz híreim vannak a 3. évaddal kapcsolatban.....Állítólag Robert Sheehan , aki a Nathant alakítja a sorozatban nem folytatja tovább , nem írt alá 3. évadra a szerzõdést :(:( nagyon remélem hog ez valami rossz vicc , mert õ a kedvenc szereplõm ha kiszáll akko nem nézem én sem tovább a sorozatot :(:(

Ha így is van, meggyõzik majd, nyugi. Nélküle kvázi öngyilkosság lenne folytatni, úgyhogy nem fogják sajnálni a pénzt tõle. (ha igaz, amit mondasz:)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Sziasztok! Sajnos rossz híreim vannak a 3. évaddal kapcsolatban.....Állítólag Robert Sheehan , aki a Nathant alakítja a sorozatban nem folytatja tovább , nem írt alá 3. évadra a szerzõdést :(:( nagyon remélem hog ez valami rossz vicc , mert õ a kedvenc szereplõm ha kiszáll akko nem nézem én sem tovább a sorozatot :(:(

Áh..ez még viccnek is rossz. Nagyon remélem,hogy ez nem igaz..Most akkor itt is azt fogják játszani,mint a Skins-nél...? -_-

Erõsen ajánlom,hogy ne legyen ilyen szerepõcsere meg ilyesmi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...