Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

Gurga

Hát eléggé kapcsolódnak. Egymás után kell nézni õket. Nem tudom melyik részt láttad és melyik évadból,de az elsõ két évad zseniális. Bár a Misfits-et jobban szeretem,de a Skins is nagyon nagy sorozat.

Az elsõ évad elejérõl láttam egy részt, de nem tudom melyiket. Rég volt, már csak annyira emlékszem belõle, hogy valami dealerhez ment két srác.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Eddig egy részt láttam a skinsbõl, de az borzalmas volt. Mennyire kapcsolódnak a részek? Meg lehet nézni csak úgy egyet a közepébõl?

Melyik részt láttad a Skinsbõl? A harmadik negyedik évadban volt egy-két gyengébb, de borzalmas??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

hát az új rész csak egy picit volt WTF.. :o Erre szerintem senki se gondolt :lol:

Most látom,hogy ez az évad 7 részes lesz. Az utolsó rész dec. 23..szóval karácsonykor 24.én szedhetjük az utolsó részt..micsoda karácsonyi ajándék lesz B)

Link to comment
Share on other sites

Ante

hát az új rész csak egy picit volt WTF.. :o Erre szerintem senki se gondolt :lol:

Én Nathanre tippeltem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én Curtisre tippeltem, de sokkal jobb ez így. Csak ne mondta volna el ötvenszer, hogy igen õ a jövõbõl jött és megtörténtek vele azok a dolgok amik a többiekkel csak fognak. Elég szájbarágós volt. Meg félek is picit, ahol elõveszik az idõutazós témát ott 10bõl 9szer elb.asszák, remélem itt nem fogják.

Simon "leleplezõdésénél" meg nagyon király zene szólt, ahogy a mogyis jelenetnél is, bár oda kellett is, mert amúgy nagyon gáz volt, sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Meg félek is picit, ahol elõveszik az idõutazós témát ott 10bõl 9szer elb.asszák, remélem itt nem fogják.

Ja, ez egyedül eddig csak a Lostnak sikerült... (Mármint nem elbaxni)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Remélem évad végére minden kiderül és nem fogják tovább húzni (hogyan utazott a múltba, mi történik a jövõben) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nagyon kemény volt a heti rész B) Én sem gondoltam volna,hogy Simon a maszkos,de így ütött a legnagyobbat. Azt hiszem kaptunk egy új fõszereplõt. Mogyis jelenet más sorozatokban gáz lett volna,de itt az abszurdsága miatt teljesen beleillett a történetbe.Szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Pettya

messze a legjobb sorozatom mostanság, bár szivesen látnék belõle több részt is :)

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Haverom mondogatta, már egy ideje, hogy jó sorozat meg kezdjem el nézni, de valahogy így az elmondás alapján "5 közmunkára ítélt fiatal, szuperképességeket kapnak egy vihartól" nagyon nem vitt rá a lélek, hogy elkezdjem. Ehhez képest 2 nap alatt megnéztem az összes részt, épp most fejeztem be a legújabbat, és ez valami zseniális egy sorozat. Annyira eltalálták ezt az egyben komoly és komolytalan koncepciót, hogy az valami hihetetlen... Könnyesre röhögöm magam, miközben a következõ percben meg csak pislogok a WTF dolgoktól meg az izgalomtól. Ja és +1 Nathannek, haláli a csávó! B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Kicsit én is félek ettõl a future Simon dologtól..annyi mindent elindítottak ezzel,hogy kíváncsi vagyok hogyan fogják megoldani(miért nem hat rá Alisha ereje?Miért tud így ugrabugrálni? Akkor mostmár nem láthatatlan? Mi történt a jövõben? Csak Alisha halt meg?)..de szerintem menni fog.

Amúgy,ha a második részbe megfigyelitek azt a jelenetet amikor Curtis elõre megy az idõben,majd vissza..és ugye a szemében látszik mindig,amit visszateker vagy éppen elõre..akkor vannak utalások a szemében,hogy mik lesznek az évadban :rolleyes: Pl én már tudtam onnan,hogy benne lesz ez a tetkós csávó(bár azt hittem,hogy fegyvert tart a kezében,de nem nagyon lehetett kivenni) + egy olyan kis kép is van a szemében,hogy 5en fel vannak kötve láncokkal és menekülnek(ez a heti részben lesz).

Várós B)

Link to comment
Share on other sites

moody

hatalmas ez a sorozat, imádom. igaz csak most fejeztem be az 1. évadot :D

2. évad is csak 6 részes lesz?

Link to comment
Share on other sites

thewbie

hatalmas ez a sorozat, imádom. igaz csak most fejeztem be az 1. évadot :D

2. évad is csak 6 részes lesz?

valaki azt írta, hogy 7

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Lesz 7. Christmas Special. Hogy ez mit takar ne kérdezzétek.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Lesz 7. Christmas Special. Hogy ez mit takar ne kérdezzétek.

Kíváncsi vagyok..vicces,hogy pont karácsony napján tudjuk majd megnézni :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Kíváncsi vagyok..vicces,hogy pont karácsony napján tudjuk majd megnézni :D

December 20án adják le. Ettõl függetlenül nézheted 24én.. :D

Link to comment
Share on other sites

moody

1ébként ? évadot terveznek?

Link to comment
Share on other sites

freezy

December 20án adják le. Ettõl függetlenül nézheted 24én.. :D

Episode Seven 23 December 2010 ?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Myepisodeson én 20át látok, ez persze ott még változhat. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Pfu,ez is durva rész volt..az alap történet milyen beteg volt már.. : D

És a vége.. : ( Ez azért durva volt..szóval itt meghalt volna Alisha. Szimpi ez a teleportálós csaj..jó ötletnek tartom,mert ez az Ollie az elsõ pillanattól unszimpatikus volt..vicces,ahogy Nathan bemutatott neki : D

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

De ha future Simon tudta, hogy õ fog meghalni Alisha helyett, akkor miért nem húzott golyóálló mellényt? Eljátsza a halálát, majd a csaj belezúg present Simonba.

Vagy lehet, hogy tényleg ez történt? :P

Link to comment
Share on other sites

freezy

De ha future Simon tudta, hogy õ fog meghalni Alisha helyett, akkor miért nem húzott golyóálló mellényt? Eljátsza a halálát, majd a csaj belezúg present Simonba.

Vagy lehet, hogy tényleg ez történt? :P

Nem.Mert akkor 2 Simon lett volna(és nem tudjuk,hogy vissza tudott volna-e menni a jövõbe,ahol tegyük hozzá semmi nem várta volna). Így jobb szerintem. Az más kérdés,hogy Alisha min megy így keresztül..

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

De ha feltételezzük, hogy vissza tud menni a saját idejébe akkor lehet. Mert present Simonnak a jövõben majd vissza kell utaznia a múltba(vagyis a mostani jelenbe), hogy megmentse Alishát, különben nem jönnek össze, és a jövõben nem veszi a fáradtságot hogy vissza menjen a múltba megmenteni õt.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Ez lemaradt :lol: : vagyis a jövõben eltûnik, mert a múltban van, és ha visszamegy a saját idejébe minden olyan, mint mielõtt idõutazott volna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...