Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

Real013

Szerintem nem mert ez nem pörgetés hanem inkább "idõugrás" volt, Jess cuccai stb minden stimmelt, bár azt nem értem h akkor a memóriája/emlékei miért nem. De ez a telefonos izé nem volt gáz, inkább csak azt nem értem miért kell neki egy vadidegentõl gyerek, minek megint ölni stb.

Egyébként Jess nem volt már terhes Rudytól az elõzõ részekben? :unsure:

Plusz, legyen az, hogy csak Jess emlékei törlõdnek és egy mobilon rajt maradhat egy üzenet saját magától. de akkor is , csóri timey-gyerek miért pörgeti vissza az idõt ennyire? Elég lett volna a nap elejére...

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Egyébként Jess nem volt már terhes Rudytól az elõzõ részekben? :unsure:

Plusz, legyen az, hogy csak Jess emlékei törlõdnek és egy mobilon rajt maradhat egy üzenet saját magától. de akkor is , csóri timey-gyerek miért pörgeti vissza az idõt ennyire? Elég lett volna a nap elejére...

Ha jól rémlik Jess csak megtudta hogy mi van a jövendõmondó pulcsin, nem tesztet csinált és ott derült ki.

Meg ha tényleg Rudy lenne a papa nem dugatná meg magát a sráccal feleslegesen.

Nem tudom, baromi fura volt ez a vég. Nagyon sajnálom, többet is kihozhattak volna, az egész évad baromira tetszett, ez a zárás meg wtf, mintha nem is ugyanaz lenne.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Igazad van, éreztem, hogy van benne csavar, csak nem jutott eszembe. :D MOZIFILMET A MISFITSNEK!

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Igazad van, éreztem, hogy van benne csavar, csak nem jutott eszembe. :D MOZIFILMET A MISFITSNEK!

Az kellet volna amúgy. Szép lassan, igényesen, egy rendes, Puding!a kis zárást -esetleg egy pár régi szereplõt visszahozni vagy mutatni róluk is valamit.

Pl nem tudom elhinni hogy a Nagy Nathan-o mint mágus nem bírna kijutni a sittrõl :D

Kelly sose volt túl szimpi de Seth pl igen, tehát vmit elnézegettem volna róluk is.

De azt hiszem elmondták többször is hogy nem lesz :'(

Link to comment
Share on other sites

Tomina

A gyengécske zárás ellenére nekem a kedvenc évadom maradt így is. Hiányozni fog. :/

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jaj, nem is írtam,hogy mi a véleményem a zárórészrõl.. :D

Sajnos nem tetszett, egy kicsit többet vártam. Nem volt rossz, de már nagyon azt éreztem a készítõkön,hogy "legyen már vége". Rengeteg kis dologba bele tudnék kötni,de nem teszem. Hiányozni fog.

Egy gyors sorrend nálam: 1. évad, 2.évad, 5.évad, 4.évad, 3.évad.

A harmadik évad egy iszonyatosan nagy mélypont volt, legalábbis nálam, de szerencsére összekapta magát a sorozat. Remélem azért a szereplõk nem tûnnek el és felbukkannak itt-ott , különbözõ sorozatokban,filmekben.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Meh-díjas lett a sorozat, az elsõ két évad utáni mélyrepülésbõl (és szereplõcserébõl adódó kizökkentésekbõl) nem bírt kikecmeregni, még ha az ötödik évad összeszedettebb is lett, mint vártam. Az új érának talán a legjobb hozománya az új probation worker volt.

Hát, kár érte, irdatlan ütõs kezdése volt; de pölö a Dirk Gently-t meg kaszálták egy évad után, az jobban fájt -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...