Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Team Fortress 2 - Part 3


Deathangel

Recommended Posts

wYth-NRG

Én amióta F2P lett a játék és behozták a mikrotranzakciót és a storet rá se néztem, 2007ben nagy poén volt még, el se hiszem amúgy, hogy beleöltem 200+ órát akkoriban.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

200+? észre se vettem :D még 2009-ben is faxa volt szerintem. -_-

Link to comment
Share on other sites

Almier

200+? észre se vettem :D még 2009-ben is faxa volt szerintem. -_-

Most is faxa, csak nem kell arra várni, hogy majd a csapattal összejátszatok, inkáb többen fel kell menni aztán együtt játszani, vagy ha hülyék vannak fent akkor lekempelni õket.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Na a kempelésnek aztán k.urva sok értelme van.........

Link to comment
Share on other sites

Almier

Na a kempelésnek aztán k.urva sok értelme van.........

Miért, ha a sok hülye pyroval, meg sentryvel idegesít akkor én miért ne tehetném ugyynezt kempeléssel? Mellesleg ha annyira idegesíti õket akkor miért futnak bele egymás után háromszor? És miért mondják utána, hogy én nem tudok játszani?

Már nem azért de az idióta játékosoktól nem lehet normálisan játszani, nem miattunk. Akkor hadd szívjanak õk is, úgysincs annál jobb mint mikor a sok béna kezdd el anyázni, hogy tanuljak meg játszani :D

Szóval gondolkozz mielõtt írsz valamit. -_-

Link to comment
Share on other sites

Corten

Fogsz egy Demomant, Soldiert és széjjel robbantod az egész hóbelebancot. Az a legjobb amikor Engi Wranglerrel szerencsétlenkedik te meg agyonvered scouttal :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Sx64

Nem azért rakták ezeket a fegyvereket a játékba, hogy elcsesszék hanem azért hogy a hétköznapi "noob"-ok is érjenek el valamit ne csak az olyan nyafi über kockák mint azok akik futásközben kempelnek miközben pontot foglalnak és chatelnek.(Egy kis esély kiegyenlítés)

Azzal hogy a karakterek egyedien néznek ki meg mi bajotok minden ki a saját ízlése szerint öltözhet vagy ti otthon mind egyenruhát viseltek vagy a windows hátteretek is ugyan úgy néz ki?

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Na a kempelésnek aztán k.urva sok értelme van.........

Minden játékra igaz: ha az ellenfél megteheti veled, hogy becamepljen, akkor meg is érdemled :P

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Ezigaz, de akkor inkább keresek másik szervert, értelmesebb játékkal :)

Link to comment
Share on other sites

Camthalion

Nem azért rakták ezeket a fegyvereket a játékba, hogy elcsesszék hanem azért hogy a hétköznapi "noob"-ok is érjenek el valamit ne csak az olyan nyafi über kockák mint azok akik futásközben kempelnek miközben pontot foglalnak és chatelnek.(Egy kis esély kiegyenlítés)

Azzal hogy a karakterek egyedien néznek ki meg mi bajotok minden ki a saját ízlése szerint öltözhet vagy ti otthon mind egyenruhát viseltek vagy a windows hátteretek is ugyan úgy néz ki?

Az elsõ mondatra azzal válaszolnék, hogy ha valaki nem tud olyan jól lõni a játékban, annak ott van az engineer, vagy a medic (én is rettentõ bénán célzok, épp ezért mediceltem anno), nem kell noobközpontúnak lenni és redemeer féle fegyvereket betenni... ebben semmi esélykiegyenlítés sincs, akkor volt, mikor egy-egy karakternek volt 2 fegyvere, az sokkal inkább kiegyenlített volt.

Az, hogy ki milyen egyedi, engem nem érdekel, felõlem akár Sims szerûen saját családot is alapíthat a játékban, és küldheti a kis heavy lurkókat, csak tudod ez a trade-elgetõs dolog a játék rovására megy, ha jobban megnézed kb a Multimóka teljes adminsora és akik ott játszanak rendszerint a játék helyett a trade-el foglalkoznak, ha meg fel merek szólalni ez ellen, hogy hé a játékkal kéne foglalkozni, akkor még én vagyok a hibás...

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Team Fortressben aztán nagyon számit a célzás... ha valaki profin nyomja, esetleg, de egy átlagos játékosnak szerintme édesmindegy, hogy 2cm-el jobbra vagy balra lõdöz.

Link to comment
Share on other sites

Almier

Team Fortressben aztán nagyon számit a célzás... ha valaki profin nyomja, esetleg, de egy átlagos játékosnak szerintme édesmindegy, hogy 2cm-el jobbra vagy balra lõdöz.

Úristen de hülye vagy. Szerintem nagyon nem mindegy ha sniperrel valakinek a feje mellé lõsz 1-2 cm-rel vagy el is találod. Ezt nem gondolhattad komolyan...

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Úristen de hülye vagy. Szerintem nagyon nem mindegy ha sniperrel valakinek a feje mellé lõsz 1-2 cm-rel vagy el is találod. Ezt nem gondolhattad komolyan...

Az a sniper, én nagy átlagról beszélek. Teszem azt egy heavyvel, vagy pyroval. Meg a Célzásra ugy értettem, hogy mindegy lábon vagy fejen lõsz valakit (sniperen kivûl) nagyjából egyformán ugyanannyira halálos mindenhol. A személyes megjegyzéseid meg nem kérdeztem.....

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Ezt nem gondolhattad komolyan...

Pedig a legtöbb fegyvernél a sebzés értéke csakis a távolságtól függ.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Itt nem igazán a sapkákkal van a gond, hanem az unlockokkal. 1-2 updatenél remekül eltalálták, hogy mire van szükség (pl. medic), a többi viszont egyszerűen felrúgta a balance-ot. Eddig 9 class volt, most gyakorlatilag 9x3. De ami a legjobban megfogta szerintem a játékosokat az a hangulat volt. Egy eszméletlenül brutális játék lebutított, rajzfilmes grafikával. Aztán jöttek a demoknightok...

Link to comment
Share on other sites

Almier

Az a sniper, én nagy átlagról beszélek. Teszem azt egy heavyvel, vagy pyroval. Meg a Célzásra ugy értettem, hogy mindegy lábon vagy fejen lõsz valakit (sniperen kivûl) nagyjából egyformán ugyanannyira halálos mindenhol. A személyes megjegyzéseid meg nem kérdeztem.....

Tudod ahoz is célozni kell, hogy lábon vagy fejen találj valakit. Pyro, Engi, Medicen kívül mindennel kell különben nem érsz semmit.

Link to comment
Share on other sites

Camthalion

Team Fortressben aztán nagyon számit a célzás...

Ha nem számítana, nem lenne ennyire színvonaltalan a pub. :(

Link to comment
Share on other sites

Lowász

Miért, ha a sok hülye pyroval, meg sentryvel idegesít akkor én miért ne tehetném ugyynezt kempeléssel? Mellesleg ha annyira idegesíti õket akkor miért futnak bele egymás után háromszor? És miért mondják utána, hogy én nem tudok játszani?

Már nem azért de az idióta játékosoktól nem lehet normálisan játszani, nem miattunk. Akkor hadd szívjanak õk is, úgysincs annál jobb mint mikor a sok béna kezdd el anyázni, hogy tanuljak meg játszani :D

Szóval gondolkozz mielõtt írsz valamit. -_-

Igaz, engem is felbäsznak már erõsen a sentryk, tulajdonképpen egy legális aimbot. Nem tudsz célozni? Majd a gép lõ helyetted! GZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Camthalion

Engem a sentry nem igazán izgat, de van az enginek egy olyan fegyvere, hogy rálõ a medicre és leviszi az übert... akartunk bemenni überrel, hogy szétszedjük a sentryt, erre ott termett az engi belém talált 2-t, máris 80% lett, aztán a sentry meg szétdarált minket... :DD

A másik kedvencem meg az új pyro lángszóró, ami egyben egy krit és quik fix duo... bár nem értem, hogy mûködik, mindenesetre idegesítõ, hogy egyetlen pyro vissza tudja szorítani az egész csapatot. Nem értem, miért kell ennyire, hogy is mondjam, kezdõbarátnak lenni, az újabb fegyverek nagy része op. Még anno a Direct Hit-en is felkaptam a vizet, most az újakhoz képest, a DH egy gyenge kis szellõ.

De igazából ezek a problémák kevésbé zavarnának, ha rendes public lenne, alig beszél valaki, régebben hangulatos volt pubolni, most meg kb mindenki ezt az OWNED ökörséget nyomja, meg egymás szidalmazása megy. :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Engem a sentry nem igazán izgat, de van az enginek egy olyan fegyvere, hogy rálõ a medicre és leviszi az übert... akartunk bemenni überrel, hogy szétszedjük a sentryt, erre ott termett az engi belém talált 2-t, máris 80% lett, aztán a sentry meg szétdarált minket... :DD

A másik kedvencem meg az új pyro lángszóró, ami egyben egy krit és quik fix duo... bár nem értem, hogy mûködik, mindenesetre idegesítõ, hogy egyetlen pyro vissza tudja szorítani az egész csapatot. Nem értem, miért kell ennyire, hogy is mondjam, kezdõbarátnak lenni, az újabb fegyverek nagy része op. Még anno a Direct Hit-en is felkaptam a vizet, most az újakhoz képest, a DH egy gyenge kis szellõ.

De igazából ezek a problémák kevésbé zavarnának, ha rendes public lenne, alig beszél valaki, régebben hangulatos volt pubolni, most meg kb mindenki ezt az OWNED ökörséget nyomja, meg egymás szidalmazása megy. :(

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Camthalion

Újból elindítottam a TF2-t, és egyik ismerõsöm ajánlott egy szervert, egy külföldi, skial.com-os szerver, és azt kell, hogy mondjam, sokkal élvezetesebb, mint a magyar szervereken játszani. Vannak értelmes emberek, néha kommunikálnak is. Szóval, sokkal élvezetesebb, mint Multimóka, ami egy Commodor 64-rõl fut, vagy a 10 másodperces spawn protection-ös HUNspyrit.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Kartel és OGC :troll: :wub: :troll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sx64

Ha meg néznétek ezt a videót meg köszönném

Teljesítmény a TF-be

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nvblind

Kint az új update. Ha két banánhéjat craftol valaki, akkor kap egy error üzenetet és egy számkódot. Mindenki számkódja más. A craft után az itemek nem vesznek el.

Ha valakinek napló (Secret Diary) esne, kérem értesítsen! :)
Link to comment
Share on other sites

lool34

Sziasztok! Nemrég kezdtem el játszani a TF2-vel újra és most pár óra játék után kaptam ilyen marhaságokat mint pl.: golden fish, pocket lint, valami banánt meg egy deszkát. Ezekkel mit lehet kezdeni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...