Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation Játékok Topikja - Vol 2.


mark44

Recommended Posts

Cori

PSP-s AC milyen?

fos? ja, fos.

Link to comment
Share on other sites

Balee

fos? ja, fos.

Most így nagyon sokat segítettél. Miért rossz?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Most így nagyon sokat segítettél. Miért rossz?

Gagyi.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Mivel senki se írja le normálisan hogy mi a baja, leírom én.

Nos én nem nézem a játékok grafikáját, de itt azért enyhén béna az egész. Irányításügyileg is béna, mivel néha nem azt csinálja amit kellene, és ilyenkor akár belelóghatsz a falba meg olyan helyekre ahová fizikailag képtelenség lenne. Altair hangja nem ugyanaz, és a története is kissé béna és rövid. Túlságosan repetitív az egész, és a béna irányítás és harcrendszer miatt lehetetlen élvezni az egészet.

Ezen kívül a játék kb. 100 megát foglal úgy hogy kivannak belõle vágva a videók és külföldi nyelvek. 100 mega egy PSP-s játéknál édeskevés, fõleg egy ilyen nagy névnél. Viszonyításképpen: A God of War Ghost of Sparta cirka 1000 megát foglal videók és külföldi nyelvek nélkül (azthiszem).

Tehát nem éri meg megszerezni, ez csak azért készült hogy sok embert lehúzzanak pénzzel, amit lehet hogy sikerült is...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Értem, köszi, akkor kihagyom. :)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Gow trilógia 100%. :) Végre összejött a 2. rész, ennyire benézni ezeket az uber chesteket, ohhh. No mindegy. HnS játékokat egy idõre hanyagolom, most valami nyugtató dolog kell, nfs/gt majd kiderül a héten. :)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Hogy én is hozzászóljak:

A PSP-s Assassin's Creed konkréten egy maradék kezdeti fércmunka befejezése.

Eredetileg az Assassin's Creed ps2 és xbox-ra jelent volna meg, de az idõ haladtával az Ubisoft idõre jegelte a játékot, mert akkor más akadt. Rá pár évre már teljesen más csapat csinálta elõröl az egészet a nulláról, és azóta ismerjük azt az AC ami megjelent.

És persze az Ubisoft látta hogy a fejõstehén jól megy, így a kukába dobott ps2 verziót elõvette, odaadta a csapatnak hogy picit alakítsanak rajta, írjanak rá még pár küldit, végül tegyenek bele zenét és szinkronokat. Egy alig 6 hónapos szöszölés után meg is jelent ez a elfelejtett "alpha" AC, amit már nem ps2-n, hanem psp-re jelentettek meg.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mivel senki se írja le normálisan hogy mi a baja, leírom én.

Nos én nem nézem a játékok grafikáját, de itt azért enyhén béna az egész. Irányításügyileg is béna, mivel néha nem azt csinálja amit kellene, és ilyenkor akár belelóghatsz a falba meg olyan helyekre ahová fizikailag képtelenség lenne. Altair hangja nem ugyanaz, és a története is kissé béna és rövid. Túlságosan repetitív az egész, és a béna irányítás és harcrendszer miatt lehetetlen élvezni az egészet.

Ezen kívül a játék kb. 100 megát foglal úgy hogy kivannak belõle vágva a videók és külföldi nyelvek. 100 mega egy PSP-s játéknál édeskevés, fõleg egy ilyen nagy névnél. Viszonyításképpen: A God of War Ghost of Sparta cirka 1000 megát foglal videók és külföldi nyelvek nélkül (azthiszem).

Tehát nem éri meg megszerezni, ez csak azért készült hogy sok embert lehúzzanak pénzzel, amit lehet hogy sikerült is...

fos és gagyi -_-

Link to comment
Share on other sites

Karez

Új vendégszereplõ a Mortal Kombat-ban!

Az amerikai PSM leleplezett egy, csak a PlayStation 3-as játékosok számára elérhetõ vendégkaraktert az új Mortal Kombatben. Kopasz, morcos, és imádja tépkedni a fejeket. Kitaláltad, hogy ki lehet az?

Bizony Kratos is játszható karakter lesz a Mortal Kombat játékban, csak és kizárólag Ps3-on. B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Új vendégszereplõ a Mortal Kombat-ban!

Az amerikai PSM leleplezett egy, csak a PlayStation 3-as játékosok számára elérhetõ vendégkaraktert az új Mortal Kombatben. Kopasz, morcos, és imádja tépkedni a fejeket. Kitaláltad, hogy ki lehet az?

Bizony Kratos is játszható karakter lesz a Mortal Kombat játékban, csak és kizárólag Ps3-on. B)

Pont most akartam írni, én örülök neki, illik a Mortal univerzumba. B)

Link to comment
Share on other sites

Zombee15

Uncharted 3 Drake's Deception-t bejelentették, hatalmas hír. B)

Remélhetõleg holnap megjön a Gran Turismo 5. :rolleyes:

Kz3,Res3,UC3 :blink: Ütõs kis év lesz.Ha akkora fejlõdés lesz benne mint az 1 és a 2 rész között...Lehet valahol fogadni pénzben az év játéka díj nyertesére? :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Új vendégszereplõ a Mortal Kombat-ban!

Az amerikai PSM leleplezett egy, csak a PlayStation 3-as játékosok számára elérhetõ vendégkaraktert az új Mortal Kombatben. Kopasz, morcos, és imádja tépkedni a fejeket. Kitaláltad, hogy ki lehet az?

Bizony Kratos is játszható karakter lesz a Mortal Kombat játékban, csak és kizárólag Ps3-on. B)

Vajon 360-on is lesz bonus karakter? Mondjuk, ameddig van Scorpion mást úgy se használok :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

Balee

Remélhetõleg holnap megjön a Gran Turismo 5. :rolleyes:

Dehogy jön, csak jövõ héten, csak ígérgette az eladó, még fel sem adta. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Uncharted 3 Drake's Deception-t bejelentették, hatalmas hír. B)

Remélhetõleg holnap megjön a Gran Turismo 5. :rolleyes:

Mi ebben a hatalmas, vagy meglepõ ? Szerintem nem volt kérdés, inkább Santa Monica jelentett volna be valamit....

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mi ebben a hatalmas, vagy meglepõ ? Szerintem nem volt kérdés, inkább Santa Monica jelentett volna be valamit....

azért hatalmas, mert végre ujra össze fogjuk magunkat f.sni a játék közbe :D

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

azért hatalmas, mert végre ujra össze fogjuk magunkat f.sni a játék közbe :D

De ezzel mindenki tisztában volt, hogy lesz 3. rész, csak az volt a kérdés mikor. Mondjuk én annyira nem vagyok oda érte, viszont azt meg kell hagyni, hogy látványban szét fog büntetni kindent, ha a 2. részbõl indulok ki. Karácsonyra meg rendeltem magamnak egy Assassin's Creed és egy Assassin's Creed 2 (Special Edition) játékot. :D

Ja, ebben vajon milyen szörnyek lesznek ? Már most a hideg ráz a gondolattól...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Most nézem, hogy Splatterhouse 17,95 font zavvin, 6k-ból meglenne, illetve Little Big Planet Goty is tök olcsó, 4500-ból kijönne. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A negyedik játékot is végigvittem PS2-n.

Elõször vala a Ratchet & Clank, majd jövell a God of War, harmadik volt a God of War 2 és végezetül ma a Ratchet & Clank 2. Szép, keretes szerkezet, aszondom :D.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Most nézem, hogy Splatterhouse 17,95 font zavvin, 6k-ból meglenne, illetve Little Big Planet Goty is tök olcsó, 4500-ból kijönne. :unsure:

Igen?

Bár számítottam rá, hogy idõvel olcsóbb lesz a Splatterhouse...de hogy ilyen hamar ejnye. :unsure:

Mind1 berendeljük. B)

A negyedik játékot is végigvittem PS2-n.

Elõször vala a Ratchet & Clank, majd jövell a God of War, harmadik volt a God of War 2 és végezetül ma a Ratchet & Clank 2. Szép, keretes szerkezet, aszondom :D.

Good work man. B)

Asszem lassan itt az idõ áttérni az rpg-re.

Pl. Kingdom Hearts 1-2 és Dragon Quest VIII? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Good work man. B)

Asszem lassan itt az idő áttérni az rpg-re.

Pl. Kingdom Hearts 1-2 és Dragon Quest VIII? :D

Mindkettőnek a felénél tartok kb, talán kicsit a vége felé nyúlóan. Poén, hogy a DQ8-ban eddig 54 órányi játék van xD

update: nem számolva az újratöltéseket, me' voltak azok is x)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Igen?

Bár számítottam rá, hogy idõvel olcsóbb lesz a Splatterhouse...de hogy ilyen hamar ejnye. :unsure:

Mind1 berendeljük. B)

Akkor majd jöhet róla egy kis beszámoló, lehet januárban berendelem én is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Karez

Mindkettőnek a felénél tartok kb, talán kicsit a vége felé nyúlóan. Poén, hogy a DQ8-ban eddig 54 órányi játék van xD

update: nem számolva az újratöltéseket, me' voltak azok is x)

*fejéhez csap

Nemtom mért gondoltam, hogy nincs meg a kollekciódban eme két játék. :rolleyes:

Balee

Az aláírásodban lévő tórfea/achivement állapotjelzőn mért látok én xbox 360 jelnél 100-as számot? Netán beújítottál egy olyan csodamasériát is? :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Balee

Az aláírásodban lévő tórfea/achivement állapotjelzőn mért látok én xbox 360 jelnél 100-as számot? Netán beújítottál egy olyan csodamasériát is? :D

az nem GfWL?

A fentiek miatt. :D

Épp ezen gondolkodtam, Santa Monica vajon min ügyködik? :rolleyes:

2 kép az Uncharted 3-ból:

http://www.gamer365.hu/album.php?id=34319

http://www.gamer365.hu/album.php?id=34319

deszéééép :wub:

de itt mind2 kép ugyanaz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...