Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation Játékok Topikja - Vol 2.


mark44

Recommended Posts

Cori

de szerintem drága ahhoz,hogy úgy megvegyem,hogy nem érdekel,igaz csak fütyülnöm kéne,de én nem ilyen vagyok

igazából ami konzolos játék és érdekel az az alan wake,de az meg nincs ps3-ra :D

hát mondjuk ha egyáltalán nem érdekel az ilyen hack n slash mûfaj akkor nem biztos h tetszene, de azér egy próbát adhatsz neki, majd 1szer :)

Lesz közületek aki kezdésbõl rárepül a GT5re? Holnapután megjelenés, konzolvilágnál ingyenes szállítás van elõrendelésnél, gondolkodom rajta erõsen..

ja, érdekelne, de nekem sok egy autos gamma 10k-ért :D ugyh hagyom. majd ha olcsobb lesz érdekelni fog, addig legalább tájékozódom, h mennyire szimulator/arcade stb.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Én karácsonykor megveszem majd a GT 5-öt, vagy move, esetleg GH. :D Majd eldöntöm melyik kell. Castlevania mindjárt platinán van, még 6 trial van vissza és végztem vele. Tápos karakterrel paladinon is gyerekjáték az egész komolyabbnak hitt bossok tartanak 5-6 percig. Nem gondoltam volna, hogy eddig eljutok vele.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát szerintem én is karácsonyra fogom, 12k legolcsóbban a játék, talán a felét, ha összetudnám most szedni, illetve akarok egy Heavy Rain Move Edition-t is, úgy újravinném, de vmi lett a lemezzel (valszeg eredetileg is ilyen volt) és mintha egy hajszálvékony repedéskezdemény lenne rajta, így meg nem merem berakni, szal muszáj lesz újra megvenni.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nah, én elgyengültem megrendeltem. :D Kellett azért hozzá, hogy cimbi szóljon h napokban megadja a tartozását. ^^

Link to comment
Share on other sites

Balee

Honnan, mennyiért veszed?

Rohadtuk kéne nekem is, tesómat rábeszélem. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1
Innen , 13ért.
Link to comment
Share on other sites

Balee

Az lenne jó, ha késõbb is ingyenes lenne a futár, ezen a héten biztos nem tudom megvenni, talán dec elején.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Beszereztem a Borderlands GotY-t, de a DLC-ket magyar reg miatt nem tudom letölteni. Hogy tudok angol reget csinálni? :)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Nézel egy angol szállódát és annak a címét adod meg, amikor regisztrálsz. :)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Beszereztem a Borderlands GotY-t, de a DLC-ket magyar reg miatt nem tudom letölteni. Hogy tudok angol reget csinálni? :)

1.Csinálsz egy új Profilt ps3 belül

2. Elmész a Sing up the Ps network részhez

3. FakenameGenerator a barátod!

4. Beírod a megfelelõ helyre a dolgokat

5. ?????

6. PROFIT!

Link to comment
Share on other sites

Guest

1.Csinálsz egy új Profilt ps3 belül

2. Elmész a Sing up the Ps network részhez

3. FakenameGenerator a barátod!

4. Beírod a megfelelõ helyre a dolgokat

5. ?????

6. PROFIT!

Köszi, nem találtam ezt az oldalt. :)

Ha itt is letöltöm, akkor ha visszamegyek a magyar regre, ott is tudom majd használni a DLC-ket, mint a BC2-nél az Onslaught-ot?

Link to comment
Share on other sites

Karez

Köszi, nem találtam ezt az oldalt. :)

Ha itt is letöltöm, akkor ha visszamegyek a magyar regre, ott is tudom majd használni a DLC-ket, mint a BC2-nél az Onslaught-ot?

Igen, mûködni fognak. ;)

Majd azért ha gondoljátok BC2 tulajok, pénteken jelenleg nincs programom, ha ogndoljátok délután 4 körül zúzhatnánk Onslaught mode-ot. B)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Már csak egy titán választ el a 110%-tól. ^_^ Aztán nem ártana elgondolkodni, mi legyen a következõ. Gran Turismo 5 87.86%. Mostanában ritkán mennek 90 fölé a játékok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Már csak egy titán választ el a 110%-tól. ^_^ Aztán nem ártana elgondolkodni, mi legyen a következõ. Gran Turismo 5 87.86%. Mostanában ritkán mennek 90 fölé a játékok. :unsure:

Ne is menjenek, õszintén nem olyan mérhetetlenül sok játékot tudnék mondani, ami egyáltalán megkaphatná a 8 pontot is ebben a generációban. Csak sajna a mostani, és mindig is egy nagy rakás sz@rok voltak a pontozási rendszerek.

GT5-rõl nem tudok nyilatkozni, tegyük fel olyan szuper jó mint azt mindenki elképzelte, és ahogy azt a fejlesztõk elõadták nekünk, akkor édes kevés lenne az a 87%, már a ha a mostani pontrendszert nézzük. Egyébként meg lehet ténylegesen ennyit ér, avagy ennyit sem.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Úgy néz ki Mark Wahlberg fogja főszerepelni az Uncharted filmet. Sajnálom mert Nathan Fillion zseniális lett volna.

Előfordulhat benne még Robert De Niro és Joe Pesci.

link

és látom nem megy a link, a Censored! helyére írjatok bu.zit.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Nagyon csendben vagyunk az elmúlt hetekben, így felteszem a kérdést:

Kivel, mi a helyzet mostanság?

A másik kérdésem:

Bad Company 2 ps3 tulajok, mikor fogunk örömittasan egymást segítve szitává lõni a külföldi nerd-öket/onslaught mode-ban a botokat? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Mi ez az új majdnem 2 gigás frissítés a BC2-höz? Nem látok semmi változást, nincsenek még az új pályák, pusztán pár trófeával bõvült a lista.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Kivel, mi a helyzet mostanság?

God of War II-t és Tekken 5-t nyomom felváltva (story mode-okat, gyûjtögetek karaktereknek kiegészítõket, párban ha van kivel játszani akkor úgy..), a Ratchet & Clank II-t meg szimplán be kéne fejezni, csak attól elment a kedvem a múltkori skillvadászat óta... :) GoW meg néha kegyetlenül fel tudja cseszni az agyam egy-egy szivatósabb résznél. De akkor se váltom át easy-re -_-

Link to comment
Share on other sites

Karez

Mi ez az új majdnem 2 gigás frissítés a BC2-höz? Nem látok semmi változást, nincsenek még az új pályák, pusztán pár trófeával bővült a lista.... :huh:

Még sajna nem lehet tudni. Állítólag a Vietnam van benne. (ami elég nagy bullshit lesz, de ez majd a DLC megjelenésekor fog kiderüli. Ha akkor csak 300k-ot szedd le, akkor sokan mérgesek lesznek)

De a legvalószínűbb a VIP map pack 7 lesz, amiben négy vadonatúj map lesz benne. Egy közülük az első Bad Company kedvelt multis pályája is! És emiatt 1 gigás, persze emellett rengeteg hibát javítottak. (a kés használat pl. szemmel láthatólag sokat javult)

Mert tudni illik az első 6 VIP map már benne volt a játékba, de csak szép lassan nyíltak meg azoknak, akik felhasználták a VIP kód papírt. :rolleyes:

Szerk.:

Már meg is van a válasz (battlefield blog):

"This update is also in preparation for our upcoming VIP Map Pack 7 and Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, which explains the size of it. "

Tehát a VIP map pack 7 mellett a Vietnam is benne van a csomagban. <_<

GoW meg néha kegyetlenül fel tudja cseszni az agyam egy-egy szivatósabb résznél. De akkor se váltom át easy-re -_-

Hajrá, hajrá! ^_^

És tényleg csak kitartást hozzá! God of War-okat easy módba tolni szinte bűn! Alapjáraton sem nehéz cucc, csak van 1-2 izzasztó helyzet, de hamar letudja gyűrni az ember ha ügyes.

A legvégére meg készülj fel. Nagyon epikus befejezése van, ám annál nagyobb "FUUUUUUUUUUUUUU-" faktor is a legvégén. <_<

(ormótlan nagy cliffhanger-el ér véget, és ehhez három évet kellett várni a folytatásig)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hajrá, hajrá! ^_^

És tényleg csak kitartást hozzá! God of War-okat easy módba tolni szinte bûn! Alapjáraton sem nehéz cucc, csak van 1-2 izzasztó helyzet, de hamar letudja gyûrni az ember ha ügyes.

A legvégére meg készülj fel. Nagyon epikus befejezése van, ám annál nagyobb "FUUUUUUUUUUUUUU-" faktor is a legvégén. <_<

(ormótlan nagy cliffhanger-el ér véget, és ehhez három évet kellett várni a folytatásig)

Csak akkor ha nincs az embernek PS3, meg most már látom, hogy a PSP is fontos, nagyon jók a PSP-s részek.

Nagyon csendben vagyunk az elmúlt hetekben, így felteszem a kérdést:

Kivel, mi a helyzet mostanság?

Én most várok, hogy megjöjjön a fizu és legyen elég pénz a Garn Turismo 5-re, na meg lehet megveszem újra a Heavy Rain-t (Move Edition-t), de ez még nem tuti.

Amúgy meg gondolkodok még az Undead Nightmare-n is, vki tolta?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én valószínûleg többet fogok várni mint három év, de ez van. PSP-t meg max akkor fogok birtokolni ha valaki az utcán odajön és nekem adja az övét, de én pénzt tuti nem adnék érte :D. Szóval a God of War nekem egy jó ideig befejezõdik, ha végeztem a második résszel, de annyira nem bánom...van még mit pótolni az elõzõ generációból.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Kivel, mi a helyzet mostanság?

semmi különös. nem PSezek mostanában. nincs mivel, PCn meg van mivel :D téli szünetbe meg lesz egy kis bevásárlás elõre láthatólag. :)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Ebben a pillanatban jelent meg a Monster Hunter Portable 3rd, úgyhogy majd fogok vele zúzni. Csak ennyi :D

Az eladásokra meg kíváncsi leszek. Szerintem elsõ nap minimum 250.000 db-ot eladnak belõle, HA nem többet :lol:

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Újra elkezdtem zúzni a PS2-es Black nevû játékkal.

Nahmost néztem egy nagyot. Több párhuzamos vonást is észrevettem a Black Ops-szal kapcsolatban. Méghozzá azt hogy van egy osztag, a Black, és annak a tagja vagyunk mi. A játék elején kihallgatnak minket, miközben ilyen-olyan villódzó videók és egyebek vannak néha. Ez már két Black Ops-os utalás, de a legnagyobb poén a játék fokozatainak a neve: Easy, Normal, Hard, Black Ops.

No comment :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Amúgy meg gondolkodok még az Undead Nightmare-n is, vki tolta?

Hmm, tolta vki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...