Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation Játékok Topikja - Vol 2.


mark44

Recommended Posts

kaszman1

Valaki innen tervezi a Ghost of Tsushima vételét?

Videók alapján nekem nagyon tetszik. Ha valaki előrendelt egy véleményt dobjon róla plíz.

Link to comment
Share on other sites

moody
6 hours ago, kaszman1 said:

Valaki innen tervezi a Ghost of Tsushima vételét?

Videók alapján nekem nagyon tetszik. Ha valaki előrendelt egy véleményt dobjon róla plíz.

@Balee-t láttam vele játszani, szerintem ő tudna neked véleményt írni. :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121
7 hours ago, kaszman1 said:

Valaki innen tervezi a Ghost of Tsushima vételét?

Videók alapján nekem nagyon tetszik. Ha valaki előrendelt egy véleményt dobjon róla plíz.

Tender tolta, írt róla cikket sfmagon, vagy hol. A konklúzió kábé az, hogy korrekt, jól sikerült, semmi forradalmi, de minőségi cucc. 

Link to comment
Share on other sites

Viktor
2 hours ago, Leon121 said:

Tender tolta, írt róla cikket sfmagon, vagy hol. A konklúzió kábé az, hogy korrekt, jól sikerült, semmi forradalmi, de minőségi cucc. 

Akkor olyan, mint a fejlesztők korábbi munkái. :D Új Infamoust igazán csinálhatnának.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Summer Sale

Úgy érzem, a Judgment be lesz húzva 3.600Ft-ért

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jardo

Lehet, hogy hülye kérdés és volt már róla szó (sőt, biztos :D ), de azoknál a játékoknál, amik magyar feliratot kaptak, a store-ból vásárolva is elérhető a magyar nyelv? Csak mert most nézem a Days Gone adatlapját és ott speciel a magyar nyelv nincs feltüntetve. GoW, Spider-Man, Detroit dettó ugyanez. Konzol nyelve magyar és angol, rendszernyelv magyar.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
43 minutes ago, jardo said:

Lehet, hogy hülye kérdés és volt már róla szó (sőt, biztos :D ), de azoknál a játékoknál, amik magyar feliratot kaptak, a store-ból vásárolva is elérhető a magyar nyelv? Csak mert most nézem a Days Gone adatlapját és ott speciel a magyar nyelv nincs feltüntetve. GoW, Spider-Man, Detroit dettó ugyanez. Konzol nyelve magyar és angol, rendszernyelv magyar.

Igen, ami kapott magyar feliratot, az a magyar store-ból letöltve is tartalmazza.

Mivel az adatlapok mindenhol csak tükörfordítások, feltüntetni nem szokták, csak a világnyelveket.

Külföldről vásárolt lemezes változat nem szokta tartalmazni.

Link to comment
Share on other sites

jardo
4 minutes ago, -OJ- said:

Igen, ami kapott magyar feliratot, az a magyar store-ból letöltve is tartalmazza.

Mivel az adatlapok mindenhol csak tükörfordítások, feltüntetni nem szokták, csak a világnyelveket.

Külföldről vásárolt lemezes változat nem szokta tartalmazni.

Köszi. Viszont akkor még egy amatőr kérdés. "Magyar Store" alatt pontosan mit kell érteni? Mert mindentől függetlenül az áruház nekem angol nyelvű. Vagy ez akkor is így van, ha amúgy a rendszer nyelve magyar? (Egyáltalán melyik beállítás erre a mérvadó?)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
6 minutes ago, jardo said:

Köszi. Viszont akkor még egy amatőr kérdés. "Magyar Store" alatt pontosan mit kell érteni? Mert mindentől függetlenül az áruház nekem angol nyelvű. Vagy ez akkor is így van, ha amúgy a rendszer nyelve magyar? (Egyáltalán melyik beállítás erre a mérvadó?)

Igen, mert nincs a Storehoz magyar fordítás.

Ha Magyarországot adtál meg a regisztrációnál, akkor magyar a fiókod és alapból HuF-ban látod az árakat.

Ha így veszel egy játékot, alapból a magyar feliratot fogja mutatni neked játék közben (ha készült hozzá).

Link to comment
Share on other sites

jardo
1 minute ago, -OJ- said:

Igen, mert nincs hozzá fordítás.

Ha Magyarországot adtál meg a regisztrációnál, akkor magyar a fiókod és alapból HuF-ban látod az árakat.

Á, az árak forintban vannak, úgyhogy akkor magyar. :D De ha most csak magamtól kellene megmondani, hogy milyen országot adtam meg, gőzöm se lenne. :D Köszi még egyszer! :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
6 hours ago, -OJ- said:

Summer Sale

Úgy érzem, a Judgment be lesz húzva 3.600Ft-ért

Egy hónapja vettem dupla ennyiért, gondolván úgyse fogják leértékelni záros határidőn belül ennél jobban. Háh! Háhá! Ahaha :S

 

Húzd is be, jó játék. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

moody

Az a Days Gone csábító 6 ezerért. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo
10 hours ago, moody said:

Az a Days Gone csábító 6 ezerért. :D

Én behúztam. :D Kifejezetten örülök neki, mert múltkor, amikor ugyanennyire volt leakciózva, lemaradtam róla, és akkor azt gondoltam, nem mostanában lesz megint akciós.

Mondjuk amilyen a formám, két hónap múlva benne lesz a PS Plusban...

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Én meg vettem egy Uncharted 4-et 3 ezerért. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

jardo
7 hours ago, Leon121 said:

Én meg vettem egy Uncharted 4-et 3 ezerért. :whistling:

Ha szólsz, a lemezes példányomat is neked adtam volna ennyiért. :rolleyes:

Mivel minél hamarabb tervezem a PS5 vásárlást, lassan megválok a PS4-től és a játékoktól is.

Link to comment
Share on other sites

moody
29 minutes ago, jardo said:

Ha szólsz, a lemezes példányomat is neked adtam volna ennyiért. :rolleyes:

Mivel minél hamarabb tervezem a PS5 vásárlást, lassan megválok a PS4-től és a játékoktól is.

Mik vannak? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
4 hours ago, jardo said:

Ha szólsz, a lemezes példányomat is neked adtam volna ennyiért. :rolleyes:

Mivel minél hamarabb tervezem a PS5 vásárlást, lassan megválok a PS4-től és a játékoktól is.

Küldd a listát :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
11 hours ago, jardo said:

Ha szólsz, a lemezes példányomat is neked adtam volna ennyiért. :rolleyes:

Mivel minél hamarabb tervezem a PS5 vásárlást, lassan megválok a PS4-től és a játékoktól is.

Visszafelé kompatibilitás?

Link to comment
Share on other sites

jardo
9 hours ago, Cori said:

Visszafelé kompatibilitás?

Úgyse fogom elővenni őket újra, mindig lesz újabb és újabb, amivel játszani fogok. Tapasztalat. :D

 

21 hours ago, moody said:

Mik vannak? :laugh:

 

17 hours ago, -OJ- said:

Küldd a listát :D

Már csak pár darab maradt meg, ráadásul PS Plusban is volt már közülük pár, úgyhogy nem kizárt, hogy majd a nyakamon maradnak.

Spider-Man, SW Jedi Fallen Order, Horizon, Uncharted 4 és Lost Legacy, God of War, Detroit, CoD WWII és Infinite Warfare, Hidden Agenda.

Többi már elment.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

-OJ-
1 hour ago, jardo said:

Spider-Man, SW Jedi Fallen Order, Horizon, Uncharted 4 és Lost Legacy, God of War, Detroit, CoD WWII és Infinite Warfare, Hidden Agenda.

Többi már elment.

Hidden Agendát leszámítva megvan mind, lemezeken, szal.... jah....... :come-and-get-it:

Link to comment
Share on other sites

moody
12 hours ago, jardo said:

Úgyse fogom elővenni őket újra, mindig lesz újabb és újabb, amivel játszani fogok. Tapasztalat. :D

 

 

Már csak pár darab maradt meg, ráadásul PS Plusban is volt már közülük pár, úgyhogy nem kizárt, hogy majd a nyakamon maradnak.

Spider-Man, SW Jedi Fallen Order, Horizon, Uncharted 4 és Lost Legacy, God of War, Detroit, CoD WWII és Infinite Warfare, Hidden Agenda.

Többi már elment.

A Fallen Order lehet érdekelne. :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Valaki kapott a Sony-tól kreditet a 10 éves PS+ évforduló alkalmából?

Redditen egyre többen írták hogy kb 10 USD/EUR értékben kaptak kreditet...

Nekem semmi nem jött :s39:

Link to comment
Share on other sites

Hor1
19 minutes ago, kaszman1 said:

Valaki kapott a Sony-tól kreditet a 10 éves PS+ évforduló alkalmából?

Redditen egyre többen írták hogy kb 10 USD/EUR értékben kaptak kreditet...

Nekem semmi nem jött :s39:

Én se kaptam.

Vagy random, vagy több hullámban osztják.

Link to comment
Share on other sites

moody

Én sem kaptam. Fake gyanús ez nem? :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Gamespot is lehozta, elvileg köztük is néhányan kaptak, néhányan nem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...