Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation Játékok Topikja - Vol 2.


mark44

Recommended Posts

Cori
48 minutes ago, moody said:

1.4 HDMI is meg tudja jeleníteni, csak max 30 fps-ig

Áh, oké.

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 12/2/2019 at 9:12 PM, moody said:

Ha kijön a PS5, akkor a fejlesztők nagy része már egyáltalán nem fejleszt PS4re?

Szerintem itt hosszabb átmenet lesz, mint ahogy megszoktuk, mert a PS5 jelen állás szerint teljesen PS4 kompatibilis lesz. Maga a platform sem tér el annyira a PS4 -től, mint annak idején a generációváltásokkor.

Link to comment
Share on other sites

moody

Szerintetek várható PS Plus leárazás még az évben, vagy elszalasztottam az idei év utolsó Black Fridayes akciót?

Link to comment
Share on other sites

moody

Resident Evil 2ben mikor az égő helikoptert elojtom és utána találkozom azzal a vadbarommal, utána a játék végéig követni fog? Rohadtul para volt az egész eddig is, de aztán most... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody
Spoiler

38BE-G6N8-L93A

ghost of tsushima téma kód. még egy napotok van beszerezni :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

moody

Uncharted Collection és Goat Simulator a januári PS plus játékok. Még jó, hogy a pár lemezes játék közül az egyik az Uncharted sorozat volt amit kaptam...:biglol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
moody

The Sims 4 és a Bioshock Collection a februári PS Plus játékok + valami VR játék. Sosem játszottam még egy Bioshockal sem, szóval itt az ideje. :)

Link to comment
Share on other sites

bcom
51 minutes ago, moody said:

The Sims 4 és a Bioshock Collection a februári PS Plus játékok + valami VR játék. Sosem játszottam még egy Bioshockal sem, szóval itt az ideje. :)

Hajrá! Látom bejött a ps élet. Engem mindig a kontroller használata tartott vissza a konzoloktól, de tavaly lenyomtam vagy három-négy játékot. Kisgép nagy tv-re csatlakozva, xbox kontroller pc-s vevővel, kanapén hanyattfekvés, lazulás. Viszonylag hamar hozzászoktam. Így már átérzem a szépségét, meg fogom venni a korábbi ps exkluzív címeket, amik kijöttek pc-re.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, moody said:

The Sims 4 és a Bioshock Collection a februári PS Plus játékok + valami VR játék. Sosem játszottam még egy Bioshockal sem, szóval itt az ideje. :)

A Simsről már sokszor lebeszéltem magam, ez így ideális. :D

Link to comment
Share on other sites

moody
2 hours ago, bcom said:

Hajrá! Látom bejött a ps élet. Engem mindig a kontroller használata tartott vissza a konzoloktól, de tavaly lenyomtam vagy három-négy játékot. Kisgép nagy tv-re csatlakozva, xbox kontroller pc-s vevővel, kanapén hanyattfekvés, lazulás. Viszonylag hamar hozzászoktam. Így már átérzem a szépségét, meg fogom venni a korábbi ps exkluzív címeket, amik kijöttek pc-re.

Naná, hogy ágyból tolom én is. Sokan PS csoportba írták, hogy nem lesz szép a kép mert gagyi Samsung tv-m van. Ahhoz képest tökéletes, gyönyörű. Elhiszem, hogy egy fél millás TVvel szebb, de nemáááá. :D

1 hour ago, Hor1 said:

A Simsről már sokszor lebeszéltem magam, ez így ideális. :D

Ilyen esetben is kelleni fog EA account hogy játszhassak?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hor1
38 minutes ago, moody said:

Ilyen esetben is kelleni fog EA account hogy játszhassak?

Passz, kötelezően szerintem nem.

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 1/29/2020 at 6:15 PM, moody said:

Sosem játszottam még egy Bioshockal sem, szóval itt az ideje. :)

Nagyon is itt az ideje. Kíváncsi leszek a véleményedre.

On 1/29/2020 at 9:17 PM, moody said:

Naná, hogy ágyból tolom én is. Sokan PS csoportba írták, hogy nem lesz szép a kép mert gagyi Samsung tv-m van. Ahhoz képest tökéletes, gyönyörű. Elhiszem, hogy egy fél millás TVvel szebb, de nemáááá. :D

Annak idején én is sokat játszottam ágyból. Már már nem igazán működik a dolog. Hétvégén nem kelek ki azonnal az ágyból, egy - másfél óra Breath of the Wild, de ennyi a maximum. Ha ennél tovább fekszem megfájdul valamim :laugh: .

Couch gaming az oké, relax funkciós bőrfotelből :cool: .

Link to comment
Share on other sites

moody

Néha az ágy szélén is ülök, bocsánat. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
kaszman1

Kaptam szülinapomra 40 fontnyi PSN feltöltő kártyát. Rá is raktam a profilomra, de egyenlőre nem akarok semmit venni, majd hesetleg ha jön valami nagyobbacska sale. 

Hülye kérdés, de valakinek van tapasztalata azzal hogy ennek van-e lejárási dátuma? Csak mert jelenleg van vagy 10 játékom PSN-en amit még nem toltam és pár dobozos is amit még soha fel sem tettem és szerintem egyhamar nem nyúlok hozzá az összeghez.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
1 hour ago, kaszman1 said:

Kaptam szülinapomra 40 fontnyi PSN feltöltő kártyát. Rá is raktam a profilomra, de egyenlőre nem akarok semmit venni, majd hesetleg ha jön valami nagyobbacska sale. 

Hülye kérdés, de valakinek van tapasztalata azzal hogy ennek van-e lejárási dátuma? Csak mert jelenleg van vagy 10 játékom PSN-en amit még nem toltam és pár dobozos is amit még soha fel sem tettem és szerintem egyhamar nem nyúlok hozzá az összeghez.

Most megy a Big In Japan :blink: eddigi legjobb árakkal a felsorolt címekre.

Ha már hozzáadtad, az az összeg tuti nem fog elveszni.

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Bazze... kár volt megnéznem. Dmc 5öt ennyiért csak be kéne húzni.😃

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Gamecards.net-ről vásárolt már valaki? Az SW Jedi: Fallen Order 25Eur-ért eléggé kecsegtető.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
15 hours ago, -OJ- said:

Most megy a Big In Japan :blink: eddigi legjobb árakkal a felsorolt címekre.

Ha már hozzáadtad, az az összeg tuti nem fog elveszni.

Na jó egy Ni No Kuni 2 ennyiért belefért :happy:

Link to comment
Share on other sites

Viktor
35 minutes ago, kaszman1 said:

Na jó egy Ni No Kuni 2 ennyiért belefért :happy:

Egész jó játék lett, de az első köröket ver rá. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekem a Ni No 2 az egyik legnagyobb csalódás ami a folytatásokat illeti.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Ezt a judgmentet próbála már valaki? Nagyon gyengém az ilyen nyomozgatós játékok, az az aspektusa a játéknak videók alapján be is jött, csak... aztán agyoneffektezett körbepörgőrúgást is láttam, meg ultimate combo harcrendszert. Na, tehát az érdekelne, hogy mennyire... japán? :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, JoeJoeJoe said:

Ezt a judgmentet próbála már valaki? Nagyon gyengém az ilyen nyomozgatós játékok, az az aspektusa a játéknak videók alapján be is jött, csak... aztán agyoneffektezett körbepörgőrúgást is láttam, meg ultimate combo harcrendszert. Na, tehát az érdekelne, hogy mennyire... japán? :D

Ezzel nem játszottam, csak a Yakuza-kkal, de a harcrendszer elég hasonló lehet. Szerintem elég emészthető nyugatinak is, bár én szeretem a japán cuccokat nagyon.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Viktor

Mától ismét ki lehet próbálni a Nioh 2. részét pár nap erejéig. Egész sokat változtattak az első részhez képest.

Ami nem tetszik

1. Ez a yokai realm kissé túlzás. Nem elég, hogy a szörnyek hatalmasat sebeznek, akkor még kapnak alapból buffot, amíg pár kristályt szét nem törsz. És ez ilyen területi dolog, elég nagy kiterjedéssel. És ha még ez nem lenne elég, itt lassabban termelődik újra a  KI. Ahogy néztem vannak rá skillek, melyekkel ez orvosolható, de na.

2. A living weapon mint olyan, átalakult és jöttek új démoni támadások. (külön gombokkal aktiválhatók) Így már annyi gombot kell nyomkodni harc közben, hogy nehezen tudom követni, még úgy is, hogy elég sokat játszottam az első résszel. Ráadásul sokszor előfordult, hogy sikerült egyszerre az R1/R2 kombót nyomi, mely következtében csúnya dolgok történtek.

Semleges dolgok

3. Maga skill tree kissé átláthatatlannak tűnik, itt is történt variálás, lehet csak szokni kell, de ennél már láthattunk sokkal jobbakat is.

4. Látványban némi előrelépés. Semmi extra, hangulatos, eddig is az volt, biztos nagyon változatos lesz ez is a pályákat tekintve. Azért szegény ps szenved alatta eléggé.

Amik még jobban működnek

5. Gyakorlatilag a "lényegi" része a játéknak az fejlődésen ment keresztül. És mi a lényege ? Naná, hogy a harc. Hitbox gondjaim eme rövid idő alatt nem voltak, vagy még nem jutottam el addig, hogy a sok halál miatt ezt hibáztassam. :D Ellenfelek rengeteg újításon mentek keresztül és elég változatos a felhozatal. Érzetre sem ctrl c+ctrl v. Nekem sokkal nehezebbnek tűnik a játék. Alapból lehet behívni társakat, ez azért segíthet, de így sem sikerült a boss. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-OJ-

 

PS5 specifikációk

ETZ17G_WkAAyqX2.jpg

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

"PS5 is backwards compatible with PS4 titles; "top 100" most played PS4 games immediately backwards compatible on day one. "

 

A PS1-2-3 kompatibilitást elfelejthetjük :fuu: és a PS4 se teljes körű, csak amit felkészítenek rá.

Ez lényegében ugyanaz mint a XB1 volt

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...