Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation Játékok Topikja - Vol 2.


mark44

Recommended Posts

Balee

Archívumra mutató linket beillesztettem. :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Awesome. Lassan nekem is be kéne szereznem egy PS3-at :D

Szavazás legyen?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem ártana, úgy volt, nyáron te is veszel, nem?

Milyen szavazásra gondolsz? :)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Castlevaniaval játszik még valaki ? :) Állítom, hogy év játéka, simán. Napi szinten min. egy 20-30 percet eltöltök vele, trial+paladin, hogy meglegyen a 110%. Gemekbõl is már csak 5 darab kell. Tehát karácsonyra meglesz a platina. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én igen, most fogom folytatni, csak most PSP-n zúzogatok többet.

Ghost of Sparta elképesztõ egy game. B)

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Castlevaniaval játszik még valaki ? :) Állítom, hogy év játéka, simán. Napi szinten min. egy 20-30 percet eltöltök vele, trial+paladin, hogy meglegyen a 110%. Gemekbõl is már csak 5 darab kell. Tehát karácsonyra meglesz a platina. :D

Én mikor végig vittem abba hagytam, valahogy már nem tudott lekötni a gyüjtögetõsdi. Még ha egy nagy világban játszódna, de így pályákról pályára végigmenni megint, kinyírni mindenkit, ehhez nincs erõm.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Nem ártana, úgy volt, nyáron te is veszel, nem?

Milyen szavazásra gondolsz? :)

Esetleg h kinek milyen PS konzolja van? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Esetleg h kinek milyen PS konzolja van? :unsure:

Az a baj vele, hogy nekem pl. 2 féle van, Kareznak és talán TRC-nek is.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Dicsak, ilyen hamar megtelt volna az elõzõ topik? :rolleyes:

Nah közbe szert tettem egy Red Dead Redeption játékra is. B)

(De ennél ne tovább! Valahogy vissza kell fognom magamat, mert nem terveztem de picit úgy érzem lassan kiköltekezem magam...nah jó most már tényleg legközelebb a No MOre Heroes fogom csak megvenni :rolleyes: )

Nagyon hangulatos, sõt merem kijelenteni hogy nagyon eltalálták a hangulatát.

Egyetlen bugba futottam be. Drága megmentõnk asszonyság arra kér minket hogy vigyül el a közeli városba, ám ahogy elindulunk hirtelen csak úgy elsüllyed az egész kocsi a semmibe. :unsure:

Erre van valami megoldás? Mert checkpoint restartnál nem javult meg. (még a legfrissebb javítást is leszedtem)

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Egyetlen bugba futottam be. Drága megmentõnk asszonyság arra kér minket hogy vigyül el a közeli városba, ám ahogy elindulunk hirtelen csak úgy elsüllyed az egész kocsi a semmibe. :unsure:

Erre van valami megoldás? Mert checkpoint restartnál nem javult meg. (még a legfrissebb javítást is leszedtem)

Szerintem semmi, én ilyennel nem találkoztam, sõt nagyon buggal sem, talán 1-2-vel, de azok bármely játékokban elõfordulhattak volna.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én pont ma fejeztem be a fõszálat, buggal én se nagyon találkoztam, fõleg nem ilyen naggyal. :D

Link to comment
Share on other sites

Karez

Szerintem semmi, én ilyennel nem találkoztam, sõt nagyon buggal sem, talán 1-2-vel, de azok bármely játékokban elõfordulhattak volna.

Akkor a véletlen mûve volt ez. :rolleyes:

No majd talán késõbb vgay holnap megpróbálom még egyszer.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Az a baj vele, hogy nekem pl. 2 féle van, Kareznak és talán TRC-nek is.

Nekem van PS1, PS2 és PSP, valamint tervezek PS3-ast beszerezni (az meg úgyse számít hogy 2 PS1-esem van, az egyiket ismerõs adta oda hogy javítsam meg úgy cirka 6-7 éve, azóta is ittvan :D).

Kareznak van PS3-asa és PSP-je, de most be akar szerezni tudtommal egy PS2-est hogy jobban tudjon PS2-es gamékkal zúzni. A PS3-as meg kiváltja nála a PS1-et mert azon futnak PS1-es gamék ugye (meg mondjuk PSP-n is ha átalakítom õket /vagy megveszem, de nem kapható minden PSN-en (lulz ez rímelt)/)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Dicsak, ilyen hamar megtelt volna az elõzõ topik? :rolleyes:

Nah közbe szert tettem egy Red Dead Redeption játékra is. B)

(De ennél ne tovább! Valahogy vissza kell fognom magamat, mert nem terveztem de picit úgy érzem lassan kiköltekezem magam...nah jó most már tényleg legközelebb a No MOre Heroes fogom csak megvenni :rolleyes: )

Nagyon hangulatos, sõt merem kijelenteni hogy nagyon eltalálták a hangulatát.

Egyetlen bugba futottam be. Drága megmentõnk asszonyság arra kér minket hogy vigyül el a közeli városba, ám ahogy elindulunk hirtelen csak úgy elsüllyed az egész kocsi a semmibe. :unsure:

Erre van valami megoldás? Mert checkpoint restartnál nem javult meg. (még a legfrissebb javítást is leszedtem)

Én is így vagyok, nagyon sokat költekeztem PS3 és PSP miatt, bár nem bántam meg. :rolleyes:

Amúgy én most legközelebb Gran Turismo 5-t veszem meg, aztán utána Little Big Planet 2-t.

Nekem van PS1, PS2 és PSP, valamint tervezek PS3-ast beszerezni (az meg úgyse számít hogy 2 PS1-esem van, az egyiket ismerõs adta oda hogy javítsam meg úgy cirka 6-7 éve, azóta is ittvan :D).

Kareznak van PS3-asa és PSP-je, de most be akar szerezni tudtommal egy PS2-est hogy jobban tudjon PS2-es gamékkal zúzni. A PS3-as meg kiváltja nála a PS1-et mert azon futnak PS1-es gamék ugye (meg mondjuk PSP-n is ha átalakítom õket /vagy megveszem, de nem kapható minden PSN-en (lulz ez rímelt)/)

Nekem meg ugye PS3 és PSP, PS3 meg kiváltja a PS1-et, remélem egyszer a PS2-t is.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Én is így vagyok, nagyon sokat költekeztem PS3 és PSP miatt, bár nem bántam meg. :rolleyes:

Nekem meg ugye PS3 és PSP, PS3 meg kiváltja a PS1-et, remélem egyszer a PS2-t is.

Igen, csak tudod van egy egészséges határ amit már nem akarok átlépni eme "hobbimon" mert akkor lassan kenyére se lesz pénzem.

+még egy pont a ps1 játékokra. Hisz amit leszedsz PSN-ről ps1-es játékot ps3-ra, azt a játékot átmásolhatod psp-re is, hisz a PSN ps1 játékok kompatibilisek PSP és PS3-al egyaránt. B)

Szerk.:

Jah senki se ijedjen meg, új avatar-om van megint. :D

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Nekem is PS3 + PSP kombóm van, ps1-es játékot még nem vettem, de most hogy írjátok hogy psp-n is megy, lehet körülnézek:D

Amúgy nekem ami ps3 only játék, az az uncharted 1 és 2, Heavwnly Sword, Motorstorm 1 és 2, Resistance. Illetve még jópár nem exkluzív játékom van. Illetve a Gran Turismo 5 lesz a legközelebbi vétel remélhetõleg.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Gondolkodtam egy olyanon, hogy máshol is tudnánk beszélgetni vagy zúzni vagy valami, így aki akar nyugodtan feljöhet a TeamSpeak 3-as szerverünkre, ahol Karezzal és velem biztosan találkozhattok :D

Akit érdekel a címe az küldjön PM-et. Lehet nemcsak PS-es gamékról tudunk beszélgetni ;)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Most nézem a Heavy Rain Move Edition lemezén rajta van a DLC is, illetve néhány így készül bónusz videó, és soundtrack (bár nem tudom, hogy külön CD-n van-e) hát erõsen gondolkodom, hogy beszerzem, igaz az alap megvan, de így szimpatikusabb nekem, mintha megvenném külön a DLC-t. Jó ennyiért nem venném meg, de mondjuk olyan 5-6k-ért már igen. :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Most nézem a Heavy Rain Move Edition lemezén rajta van a DLC is, illetve néhány így készül bónusz videó, és soundtrack (bár nem tudom, hogy külön CD-n van-e) hát erõsen gondolkodom, hogy beszerzem, igaz az alap megvan, de így szimpatikusabb nekem, mintha megvenném külön a DLC-t. Jó ennyiért nem venném meg, de mondjuk olyan 5-6k-ért már igen. :)

Hát annyiért Én még a sima verziót se láttam sehol, pedig kéne már.

Move Edition-t csak Move-al lehet használni vagy ez csak egy plusz benne és mûködik sima Dualshock-al is? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Karez

Hát annyiért Én még a sima verziót se láttam sehol, pedig kéne már.

Move Edition-t csak Move-al lehet használni vagy ez csak egy plusz benne és mûködik sima Dualshock-al is? :unsure:

Csak plusz lehetõség. A játék játszható Dulashock-al is. B)

(elméletben a játék, automatikusan felismeri milyen kontrollerrel is játszunk)

De jó hogy mondtad Balee hogy ez a kiadás már tartalmazza a "The Taxidermist" dlc-t is. Így már nálam is esélyesebb eme verzió megvásárlása.

Kár hogy több nem fog érkezni, a move támogatás 100% kihasználás érdekében, a további DLC-et lelõtték (pedig minden karakter még a "gyilkos" is kapott volna egy az események elõtti sztorit)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na nyomattam a Ghost of Sparta-t, hát gyerekek ez az eddigi talán legjobb GoW, iszonyú látványos, komolyan mondom néha elgondolkodom, miközben tolom, hogy nem a PS3-on játszok-e, mert piszok szép lett a grafika, a lángoló, füstölgõ Atlantis háttérben a vulkánnal pazar látványt nyújt.

Maga a játék is iszonyú jó, új képességek, rengeteg új ötletes dög, egy-két új feature (amikor a dögöt a szemébe kapaszkodva, a víz alatt püföljük vagy amikor omlik össze alattunk az épület és menekülnünk kell és közben szétverni az akadályokat), talán csak fejtörõkbõl van kevesebb. Pazar. B)

Hát annyiért Én még a sima verziót se láttam sehol, pedig kéne már.

Move Edition-t csak Move-al lehet használni vagy ez csak egy plusz benne és mûködik sima Dualshock-al is? :unsure:

Hát ráérek, az alap megvan. :D

Most amit jobban tervezek az a GTA IV Complete, olyan 8-8500-at adnék érte. Aztán karácsonyra Gran Turismo 5, januárban pedig Little Big Planet 2. B)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Na nyomattam a Ghost of Sparta-t, hát gyerekek ez az eddigi talán legjobb GoW, iszonyú látványos, komolyan mondom néha elgondolkodom, miközben tolom, hogy nem a PS3-on játszok-e, mert piszok szép lett a grafika, a lángoló, füstölgõ Atlantis háttérben a vulkánnal pazar látványt nyújt.

Maga a játék is iszonyú jó, új képességek, rengeteg új ötletes dög, egy-két új feature (amikor a dögöt a szemébe kapaszkodva, a víz alatt püföljük vagy amikor omlik össze alattunk az épület és menekülnünk kell és közben szétverni az akadályokat), talán csak fejtörõkbõl van kevesebb. Pazar. B)

csak ugy mint GoW2 után a Chains of Olympus :P másolja azt de semmit nem ad hozzá (ezzel baj nincs mert imádom a gowot :D, csak megjegyeztem :P)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ha veszek egy használt multis PS3-as játékot, akkor ha én kezdem el használni, az elõzõ tulaj online állása töltõdik be, vagy az én PS3-as regem alapján új indul el? AC Brotherhood-ot tudnám beszerezni, a csávónak nem tetszett a multi, a single-t meg már végigvitte. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Karez

csak ugy mint GoW2 után a Chains of Olympus :P másolja azt de semmit nem ad hozzá (ezzel baj nincs mert imádom a gowot :D, csak megjegyeztem :P)

Ez hüleség!

Sztori szinten mindkét psp spin-off rész elég fontos a GoW történetében. Persze csak annak, aki mindenképp akarja tudni mi történt Karots-al, az 1.rész esményei előtt (Cain in Olympus), valamint Kratos mért vált vérengző vadállattá a 2.részben. (Ghost of Sparta)

Ha valaki véletlenül nem játszana vele, akkor se gond, igaz 3.részben két részben is tesznek kikacsintást a psp részekre (SPOILER Hádész halott felesége, és Posseidon megemlíti hogy Kratos hogy képzelte Atlantisz elpusztítását SPOILER)

Aztech23: Sztem teljesen újnak fogja kezelni. Úgy tudom AC brotherhood-hoz nincs ilyen VIP fasság, mint bad company 2 és medal of honor-nál. Igaz saját vélemény de az Assassin's Creed-nek, annyira kellett multi, mint egy falat kenyér a jóllakott oroszlánnak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...