Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

Zoleee_The_Fanatic

Hi!

Nem tudjátok, mi lehet a fórummal? Az a problémám vele, hogy egyszerûen nem tudok bejelentkezni, csak nagy szenvedések árán. :ninja: Ha írni akarok valami kommentet, akkor mindig behozza a bejelentkezõ képernyõt, írnám be a nevemet/jelszavamat, de hiába írom be, megint csak a bejelentkezõ képernyõt hozza be. :S Nem gépelem el egyébként, mielõtt valaki megkérdezi, beírhatom akárhogy azt a kur\/a jelszót, mindig behozza bejelentkezõ képernyõt, felül pedig kiírja, hogy "Opció letiltva", lentebb pedig /a rubrikák felett/ azt, hogy nincs jogosultságom ebben a témában, blablabla...

Én úgy szoktam bejelentkezni amúgy, hogy egybõl a hozzászólásra vagy a válaszra állok - attól függ -, és ott lépek be, nem ott felül, habár az tökmindegy, legalábbis annak kéne lennie. Ezután megelégelem a dolgot, és megpróbálok felül belépni. Ez lazán össze is jön, majd próbálnék írni, ott, ahol elõtte nem sikerült. Igen ám! De újra behozza azt a szájbaba$zott bejelentkezõ képernyõt, holott már be vagyok lépve!!!!!!! :ninja: :ninja: :ninja:

Még eljátszom ezt párszor, kilépek, belépek, ide megyek, oda megyek, aztán csak megjön az esze és végre tudok írni. De nem egyszerû, az tuti... :ninja:

Nem tudja valaki, mi ez? Nálam tutira semmi gáz sincs, jelszót nem gépelek el - ahogy fentebb is írtam -, kitiltva nem vagyok sehonnan, nem szegtem semmiféle szabályt. Egyik nap csak szembesültem ezzel, és kész is...

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Sütik törlésével kellene megpróbálkozni első körben. Szerintem azokkal van valami bibi.

Alul megtalálod a fórum statisztika felett: "A fórum által küldött sütik törlése" opciót.

Bár lehet az is a probléma, ha a böngésző nem tárolja le a sütit a böngésző beállítások miatt.

Milyen böngészőt használsz?

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ráálltam alul a sütik törlésére, de nem értem vele semmit. :( Google Chrome-ot használok amúgy, tegnap óta, de ezzel is ugyanúgy csinálja, mint előtte a Firefox-szal.

Viszont a Chrome-ban a cookie-knál be van állítva a helyi adatok mentése.

Bár azt nem értem, amit mondasz... ha az lehet a gond, hogy nem törlődnek a cookie-k/sütik, akkor az miért baj, hogy a böngésző esetleg nem tárolja? Tehát gond, hogy nem tárolja, ugyanakkor törölni kéne. Nem értem az összefüggést...

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ha letárolt egy vendég sütit amit nem cserél le bejelentkezéskor akkor előfordulhat ilyen kavarodás. Vagy ha a böngésző úgy van beállítva, hogy nem tárolja a sütiket az is lehet gond. Elméletileg. :unsure:

Gyakorlatilag fogalmam sincs, hogy pontosan mi okozhatja, mert nálam ilyen még soha nem fordult elő.

Kivéve a GSO-t, ahol már többször beleszaladtam ilyenbe, de az simán a rendszer hibája, nem a felhasználói beállítások rosszak.

Nálam a Firefox így van beállítva és minden okés:

[GSF] Picture

Az "Előzmények törlése kilépéskor" menüben a sütik elől kivettem a pipát, hogy ne törölje automatikusan kilépéskor.

Meg kellene próbálnod a Firefox beállításoknál az összes sütit törölni és úgy megpróbálni.

Amúgy más is hozzáfűzheti a gondolatait, hátha kiderül mi a probléma (csak ne ismét az újratelepítés gondolata merüljön fel, mint probléma megoldás -_- )..

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nálam így van beállítva a Chrome /ezt használom, mert sokkal gyorsabban hasít valahogy még a Firefox-nál is/:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Még mindig csinálja sajnos. Habár most valamennyire jónak néz ki. A böngészõ beállításainál a GS Fórumhoz tartozó sütiket eltávolítottam, illetve a fórum alján is ráálltam a "sütik törlése" opcióra. Így most mûködik, csak azt nem tudom, hogy ezt vajon mindig el kell játszani? :huh:

Ja, és másodjára gépelem le ezt a kommentet, mivel most éppen csinált egy olyat is, hogy nem küldte el, amit írtam... Bár lehet, ez fórumhiba, és nem a Chrome miatt van. Mondjuk eddig nem találkoztam ezzel, mindig minden el lett küldve elsõre.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zoleee_The_Fanatic

Annyira kiba$zott szar hulladék ez a fórum, hogy nem igaz. <_< -_-

Még mindig ott tartok, hogy kínszenvedés a belépés utáni legelsõ hozzászólásomat megírni, mert egyszerûen képtelen vagyok belépni. Ide lépek, oda lépek, aztán egyszer csak nagy nehezen megjön az esze. Hiába variálok a sütikkel, állandóan ez van.

Lehet, hogy másnak mûködik rendesen, nekem valamiért nem. De érdekes módon minden más oldal normálisan viselkedik, ahol be kell jelentkezni /Facebook, stb./, egyedül ez a fos nem. Szerintem egyszerûen nem lett Google Chrome-ra normálisan optimalizálva vagy nem tudom... Másra hirtelen nem tudok gondolni.

/Google Chrome-ról viszont nem fogok átváltani csak a fórum kedvéért... a legjobb böngészõ!/

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Már észrevettem és régebben meg is említettem, de most ismét megteszem :

Vannak idézhetetlen postok, amiket álltalában mazsolák (First Blood) követnek el.

Konkrétan idéznek valakit, és lehagyják a -t az idézet végérõl.

Ettõl akár IE, Firefox vagy google Chrome alól nézem a fórumot az adott post idézési kísérletére hibaüzenetet és egy lovat részletre kapok.

Nem lehetne, hogy ne hagyja a rendszer a usernek elküldeni a postot amíg nem zárja be az idézetet?

Az ilyenekre gondolok konkrétan :

http://img152.imageshack.us/img152/5228/va...tlanidezhet.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cissevys

helló, miért van az, hogy nem tudok új témát létrehozni? ( nem, nem akarok már létezõt témát spamolni )

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage
Szabályzat 3/B pontja. :)
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jól tudom h csak 50 post felett lehet topicot nyitni?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Jól. :) Viszont a régen regisztrált felhasználók valamiért nem akarnak "besorolódni" a helyükre... <_<

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Aha. Épp ezt akaratm jelenteni, hogy vannak ungroupped userek ha jól sejtem, és ezért a szabályok sem vonatkoztak rájuk.

De akkor ezekszerint erről tudtok. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tiboca

Lehet, hogy nem ide kellene írnom, de nem igazán találom a megfelelõ topik-ot.Arról van szó - és nem csak nálam jelentkezett a probléma - hogy a privát üzeneteim postafiókjában csak a bejövõ illetve a nagyon régi kimenõ üzeneteimet tudom megnézni.Az újonnan írt leveleim nem is látszanak, ami azért zavaró, mert így nem vagyok benne biztos, hogy valóban elment-e rendesen.Mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
JaniRazor

Én egy olyan hibát találtam, hogy mikor bejelentkezem, nem azt írja ki, hogy bejelentkezés, hanem bejelenkezés, szóval kimaradt a "t" betû. Tudom, hogy ez nem sok, de nekem mindig szúrja a szemem:)

Javítottam. Köszi a jelzést. :)

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Qwerty4

Hello!

Feltöltöttem pár éve magamnak egy gif avatart (ami látható), de miért állt le a mozgása?

Más oldalakon és a gépemen is tökéletesen futnak a gif képek. Akkor itt miért nem? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Lehet, hogy nem ide kellene írnom, de nem igazán találom a megfelelõ topik-ot.Arról van szó - és nem csak nálam jelentkezett a probléma - hogy a privát üzeneteim postafiókjában csak a bejövõ illetve a nagyon régi kimenõ üzeneteimet tudom megnézni.Az újonnan írt leveleim nem is látszanak, ami azért zavaró, mert így nem vagyok benne biztos, hogy valóban elment-e rendesen.Mi lehet a baj?

A fórum nem menti automatikusan az elküldött leveleket, csak a "Másolat az "Elküldött" mappába" opció bepipálásával.

Hello!

Feltöltöttem pár éve magamnak egy gif avatart (ami látható), de miért állt le a mozgása?

Más oldalakon és a gépemen is tökéletesen futnak a gif képek. Akkor itt miért nem? :unsure:

Nem tudjuk, nálam semmi gond az aváddal.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hello!

Feltöltöttem pár éve magamnak egy gif avatart (ami látható), de miért állt le a mozgása?

Más oldalakon és a gépemen is tökéletesen futnak a gif képek. Akkor itt miért nem? :unsure:

Nálam jól látszik, lehet hogy egy addon blokkolja, azokat azért nézd végig.

Egyéb bug: jól emlékszem hogy régen jó volt a beágyazott YouTube videók teljes képernyõre nagyítása? Csak mert pár hete semmi nem történik ha rákattintok a gombra (inaktív lesz, hogy már rákattintottam, csak épp semmi nem történik). Más oldalakon mûködik, csak a GSF-re beágyazottaknál nem. Ez csak nálam van így? FF addonok nem változtak :unsure:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Godzillamessage

Ez nálam is így van.

Különösebben nem értek hozzá, de nem az lehet a háttérben, hogy a YT áttért a HTML5-re? :unsure:

szerk:

Másik fórumokon is ezt csinálja nem csak itt, teljesen mindegy milyen fórum motor.

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
CastleCRS

Böngészõ bug vagy fórum?

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Szerintem böngészõ hiba, én még nem találkoztam ilyennel. Firefoxot használok.

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Szerintem böngészõ hiba, én még nem találkoztam ilyennel. Firefoxot használok.

Már nekem is elmúlt, érdekes. Ennyi baj legyen.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lord_KROK

Az utóbbi napokban egész gyakran találkozok a következõ hibával :

[GSF] Picture

Azért bosszantó, mert kitakarja a fél postot, és válaszolni sem tudok rá.

Fõképp éjszaka gyakori.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az utóbbi napokban egész gyakran találkozok a következõ hibával :

Azért bosszantó, mert kitakarja a fél postot, és válaszolni sem tudok rá.

Fõképp éjszaka gyakori.

Tiltsd le a reklámokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Razon

Nekem is ugyan ez a problémám, ott van egy facebook láthatatlan ablak a Share button alatt, és nem tudok válaszolni vagy szereszteni postokat. Adblockoltam már miliószor, mindig viszajön.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...