Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

SaltyDave

Nekem is állandóan összeomlik a ff, de csak itt.

Lehet hogy a reklámok (ill. egy bizonyos reklám) miatt, FF-ben nem látom de IE alól igen, FF nem omlik össze, IE igen.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

IE9 + reklámok és semmi baj

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Érdekes. Egyébként az utóbbi napokban elõszeretettel duplán küld postokat FF alól, ahogy az egyik topikban olvastam nem csak nekem (azért nem linkelek topikot mert csak megemlítve volt, off-ként).

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Melyik skin-t használjátok? (mármint melyikkel jönnek a hibák?)

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Érdekes. Egyébként az utóbbi napokban elõszeretettel duplán küld postokat FF alól, ahogy az egyik topikban olvastam nem csak nekem (azért nem linkelek topikot mert csak megemlítve volt, off-ként).

Ezt én is alátámasztom, azt hittem az egeremben van a hiba.

Egyébként a régi skinnel (világoskék).

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ezt én is alátámasztom, azt hittem az egeremben van a hiba.

Egyébként a régi skinnel (világoskék).

Szintén alap skin.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Értem. (ki gondolná h azt még használja valaki :D )

Bloody skull-al semi bajom sincs.

Link to comment
Share on other sites

Joey

[GSF] Picture

A hosszú nevek szétnyomják a userek boxát az új skin alatt, így szvsz elég bénán fest. Nem lehetne több sorba tördelni a nickeket, mint a régi skinnél? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Godzillamessage

Azt hittem a 2 kép elég pontos, amúgy a felső fülsor 2 sorba törésére gondolok:

[GSF] Picture

Ezt a hibát a fordítás rövidítésével oldottam meg. Azt, hogy az asszisztens szélességét hol lehet növelni, nem találtam meg (egyelőre), de talán így is használható és szebb a megjelenés.

@ Joey_

Sajna a régi skinen is széthúzzák az ilyen hosszú nevek a boxot. Csak azoknál nem tudja törni a nicket, akiknél így egyben van írva.

Ha úgy lenne, hogy "Thunderstick-is-not-dead", akkor már tudná több sorba törni a kötőjelnél, ahogy azt megteszi Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon-nál is.

Neki is szép hosszú nickje van. ^_^

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Emlékeztetõül beírom, hogy a steam beépített böngészõje fél másodperccel a fórum betöltése után crash-el azóta is... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ezzel nem tudok mit kezdeni. Pláne nem a hibaüzenet tartalmának megismerése nélkül (ha van ilyen).

Remélem senki nem gondolja, hogy egy lassan tíz éves fórum motor (script) minden jelenlegi böngészõnek kifogástalanul tetszeni fog. :huh: Az még a legújabbnak sem megy teljesen.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nincs hibaüzenet. A nagy változtatások előtt pedig nem volt ilyen probléma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Emlékeztetõül beírom, hogy a steam beépített böngészõje fél másodperccel a fórum betöltése után crash-el azóta is... :unsure:

A múltkor le lettem szólva (lehet nem te álltalad, nem is tudom már ki volt, nem biztos h te) hogy ugyan ki fórumozik még 1024×768-ban?

Hát szerintem többen vannak, mint akik a steam böngészõjét használják.

Nem tudom ugyan h milyen a steam böngészõje (csak az az egy amit nem próbáltam még szerintem eddig) de számos remek böngészõvel megy a fórum.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A lényegi probléma fölött vagy nagyon elsiklottál, vagy megint rádjött a posthunterkedés. Ha azt mondjuk lerobbant az autód, nem az a helyes következtetés hogy mehetsz busszal is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Még egy félsoros vagy 2-3 szavas postra el is menne a "posthunterkedés" kifejezés, de az iménti postom annál részint több volt, részint a mondani valója is komolyabb volt.

Hogy az analógiádnál maradjunk : ha van egy hely ahová mehetsz 1-es, 4-es, 9-es meg 12-es busszal (ugye nem nehéz kitalálni h ezek valójában böngésző verzió számok, 4-es FF, 9-es IE és 12-es GC, az 1-essel jelölöm a "steam böngészője" aminek még a nevét se tudni) és lerobban az 1-es akkor megoldás a problémára, hogy valamelyik másik buszra szállsz.

Persze én most nem azt mondom hogy a "steam böngészője" alatt ne menjen az oldal, de valószínűleg Godzilla is arra akart utalni, hogy sokkal több energiába/időbe/pénzbe kerülne megjavítani a hibát minthogy ez megérné.

Ezt már régebben is kifejtette egyébként, így ilyen formán a jelzés részedről bár jelzés értékű volt, mert te annak szántad, de valljuk be őszintén, ugyanúgy elmegy posthunterkedésnek is.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Eheh... ez egyre rejtélyesebb... :D

Most be tudok jelentkezni a Fórumba normálisan, a Web4-re is, ellenben nem tudom kommentálni a fórum híreket, aszongya jelentkezzek be, fent ki is írja, hogy be vagyok jelentkezve, de a komment boxnál azt írja, hogy a hozzászóláshoz jelentkezzek be :blink:

Itt van két kép:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nálam is ugyanez a helyzet, de a web4-be sem tudok bejelentkezni superheader-en keresztül. Egyébként a Fórumozók szakszervezete topikban és itt is legyen egy modiboldogítóhoz hasonló szabály ha lehet (tilos az off), hihetetlen hogy valaki hogy tele tudja szemetelni a (már elnézést) sz*r posthunterkedésével. Nem Mr. (vagy inkább Lord) Valaki, nem kérünk rá választ.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Mivel kiemelt topik, így alapból tilos lenne az OFF.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Akkor nagy tisztelettel (mindenféle trollkodás és rossz indulat nélkül) megjegyeznék egy "bug"ot (igazából pontatlanság csak) : Nálam nem tűnik perpillanat kiemelt topicnak a Fórumozók Szakszervezete (screenshoot és mentés is készült róla).

Ami saltydave javaslatát illeti, az adott topicban írtam rá.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

:rolleyes:

És ez annak tűnik?

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Kb. egy hete vettem észre, hogy konkrétan GS fórum alatt nem, hogy a böngészõm (chrome), hanem konkrétan az egész gépem lefagy !! Valamikor magától újra is indul, és csak is kizárólag fórumozás közben, egyéb tevékenység során soha nem fordult még elõ. Számomra is megmagyarázhatatlan jelenség...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
XCube

Van telepítve valamilyen spyware ellenes program a gépedre?

Hopp, bocsánat, nem figyeltem a komment dátumát :S .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Kb. egy hete vettem észre, hogy konkrétan GS fórum alatt nem, hogy a böngészõm (chrome), hanem konkrétan az egész gépem lefagy !! Valamikor magától újra is indul, és csak is kizárólag fórumozás közben, egyéb tevékenység során soha nem fordult még elõ. Számomra is megmagyarázhatatlan jelenség...

IE8-al lehet)ett) hasonlókat tapasztalalni, még 2-3 hete is sikerült nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Tbyte

Általában be vagyok jelentkezve a GameStar oldalra automatikusan, de elõfordul, hogy néha kidob a rendszer. Ez rendben is volna, gondolom lejár a session vagy valami ilyesmi, csak az a baj, hogy megszoktam, hogy mindig be vagyok jelentkezve, és nem veszem észre, hogy most már nem. Ezzel kapcsolatban szokott velem elõfordulni a következõ probléma.

Ha nem vagyok bejelentkezve, és egy hír kommentjei között rákattintok a "válasz" linkre, beírom a hozzászólást, majd megnyomom a "Mehet" gombot, akkor átirányít a bejelentkezõ képernyõre. Ez logikusnak tûnik elvégre éppen nem vagyok bejelentkezve. A baj csak az, hogy ha itt bejelentkezek, utána automatikusan elküldi a kommentet, de elfelejti, hogy ez egy válaszkomment volt egy másik hozzászólásra, és úgy csinál, minthogyha egy független hozzászólás lenne.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nem ismeretlen a problémád, hasonlóan jártam már én is hasonlóan.

Sőt ha nem tökltődik be egészen az oldal akkor kattintok válaszra akkor szintén független kommentként kezeli.

A probléma mindkét esteben szerintem ott gyökerezik, hogy a quote-t kezelő script utoljára töltődik be.

Pl a bejelentkezésnél, mikor bejelentkezel a rendszernek az a dolga h a függőben lévő postokat elküldje. így elküldi, de azt nem tudja h válasz valamire mert egyrészt szerintem a script nem töltődött be, másrészt a függőben lévő postnál nincs jelölve h ez most válasz valamire, vagy pedig önnáló post.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...